[DFB-Pokal] Erzgebirge Aue - FC Bayern 0:1

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [DFB-Pokal] Erzgebirge Aue - FC Bayern 0:1

Postprzez Kociol » 2005-10-26, 15:38

Dzisiaj mecz, chcialbym go zobaczyc w TV tylko niewiem czy zezwoli na to czas. Obym mogl go obejrzec, przynajmniej 1 polowe to sie bede cieszył:)

Typuję 3-1 dla Nas ... :)
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: [DFB-Pokal] Erzgebirge Aue - FC Bayern 0:1

Postprzez Adek_szg » 2005-10-26, 20:27

uuu a nie mowilem ze bedzie to ciezki mecz :D wiadomo ze druzyna z 2 ligi to nie jest cienias :) bo niekiedy graja lepiej niz ta z 1 ligi :) ale stawiam tak jak mowielm 2-1 dla Bayernu :D
Adek_szg
 

Re: [DFB-Pokal] Erzgebirge Aue - FC Bayern 0:1

Postprzez Luke » 2005-10-26, 21:32

No i wróciliœmy do korzeni :P

Znowu zwycięstwo 0-1 i znowu Roy miał okazję ale nie strzelił :roll:

Ile to jeszcze będzie trawało ? Tego nawet najstarsi indianie nie wiedzš :roll:

To jest faza pucharowa i ja tu na styl nie patrzę, zwycięstwo jest, przeciwnik murował dostęp do bramki, ale jednak udało nam się strzelić i jest ok.
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: [DFB-Pokal] Erzgebirge Aue - FC Bayern 0:1

Postprzez Orzech » 2005-10-26, 21:38

No rewelacji niema graliœmy słabo wiadomo nie potraktowaliœmy zbyt poważnie przeciwnika , i niegraliœmy najlepszym składem ale też nie najgorszym bo my mamy samych najlepszych. A Erzgebirge Aue grało chyba zyciowy mecz nienstawiło sie na obrone tylko na atak widac było ze chcas zdobyć bramke i cofnać sie do obrony.
Ballack powiem tak do 3 razy sztuka strzelił bramke jeszcze w pierwszej połowie ale nie uznano gdyz sędzie wypatrzyl spalony ktorego ewidentnie nie było co widac było na powtórkach, druga sytuacja Ballacka to też głowš tylko ze z lini bramkowej wybito a trzecia sytuacje i gola takze z główki zdobył.
Schweinsteiger nie radzi sobie na obronie.
Demichelis dobry mecz rozegrał szczególnie w defensywie.
Makaay miał kilka sytuacji w 1 połowie ale niestety nic.
Lucio dobry w obronie włanczał sie w ofensywe.
Scholl wprowadzony w 2 połowie wniósł troche ozywienia.
Jeden zarzut mam do Bayernu zeby ppopracowali nat żutami rożnymi gdyz czy to Karimi ,schweinsteiger uderzali na krótki slupek co wyłatywali przeciwnicy.
WAŻNA JEST WYGRANA I TO CIESZY.
DUMNI PO WYGRANEJ WIERNI PO PORAŻCE
.......::::::Forever FCB::::::.........
Orzech
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 114
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-07, 17:07
Lokalizacja: Bytom
Online: 0s

Re: [DFB-Pokal] Erzgebirge Aue - FC Bayern 0:1

Postprzez killy » 2005-10-26, 21:42

Roy zagral slabiej niz w poprzednich meczach :( niedosc ze nie strzelil bramy(100% okazja) to nawet juz nie byl taki aktywny :x

Przez caly mecz Aue murowalo dostep do bramki, choc czasem ladnie kontrowali, w duzym stopniu rozmiar porazki zmniejszyl Polak T Bobel :P (obrony strzalu Mehmeta nawet Buffon by sie nie powstydzil)

2 bramki strzela Balla, jedna nie uznana(brak spalonego :roll: )

Takze malym wkladem sil(procz moze kontuzji Sagnola) Bayern z latwoscia przechodzi do nastepnej fazy

acha... najgorszy na boisku ----- czarodziej z Teheranu Allllllllllllliiiiiii Kaaaarimiiiiiiii :lol:
(90% podan niecelnych :roll: )

pozdrawiam :564:
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: [DFB-Pokal] Erzgebirge Aue - FC Bayern 0:1

Postprzez haj » 2005-10-26, 21:55

Juz wszystko bylo napisane... tylko zwyciestwo cieszy a Ballack pokazuje jak bezcennym zawodnikiem jest dla Bayernu...

I jeszcze jedno - jestem przekonany ze Roy wroci do strzelania goli, tylko ze jego niemoc strzelecka mnie nie tyle martwi, co zaczyna bardzo irytowac...
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [DFB-Pokal] Erzgebirge Aue - FC Bayern 0:1

Postprzez Max » 2005-10-26, 22:03

fajnie ze wygralismy :) jeszcze skrotu nie widzialem
no i coz tym royem ? :/ mam nadzieje ze niedlugo sie przelamie bo to juz trwa zbyt dlugo
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: [DFB-Pokal] Erzgebirge Aue - FC Bayern 0:1

Postprzez Kociol » 2005-10-26, 22:44

Dużo widziałem, dużo niewidziałem, tak ocenię dzisiejszy oglšdany przeze mnie mecz. Musiałem latać z pokoju do pokoju, ale relacja chyba jakoœ wyszła ...

Załamałem się na poczštku meczu...akcja 2 vs 1 ... Lucio i Makaay vs obronca, Lucio ladnie sie rozpedza, wypracowuje pozycje Royowi, podaje ... mysle bedzie wreszcie gol! Makaay chce lobwać, uderza szpicš daleko obok bramki ...

a pozniej ataki, chec gry, motywacja, kibice, mecz o wszystko - to kilka opisow, ktore mozna polaczyc do druzyny gospodarzy z Aue. Oni naprawde chcieli pokonać FC Bayern, a nasz zespol grał na luzie, moze był pewny ze wygra, ale naprawde sytuacje stwarzane przez gospodarzy byly naprawde niebezpieczne.

Cieszš jednak dwie bramki Ballacka, jedna nieuznana i gol ... no coz, piłkarz typowo profesorki, że tak okreœlę, mało biega, bardziej rozgrywa piłkę, ale znajduje się tam gdzie ma i rozstrzyga mecze na korzyœć FCB w decydujacych minutach...

Za to spotkanie należš się brawa Sagnolowi, Lucio...tylko ich tak widziałem, jak chcieli, grali. Szczegolnie Lucio, on nawet chyba sam z obrony chcial przedrzec sie i zdobyc gola, było widac jego piłkarska,sportowš złoœć!

Teraz Kolonia w Bundeslidze, obysmy niš potraktowali na powaznie, a nie tak jak dzisiejsze spotkanie.

To krótki, szybciutki komentarz z mojej strony.
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: [DFB-Pokal] Erzgebirge Aue - FC Bayern 0:1

Postprzez Tomachawek » 2005-10-27, 06:31

Dwie bramki Ballacka, jedna nieuznana :( niestety sedzia poprostu byl do d***

szkoda, ze Roy nie strzelil bramki bo ta dytuacja robi sie nieciekawa :(

Ale najwazniejsze, ze przeszlismy dalej :D
Tomachawek
 

Re: [DFB-Pokal] Erzgebirge Aue - FC Bayern 0:1

Postprzez Adek_szg » 2005-10-27, 09:48

Sparwdzilo sie :) wiedzialem doskonale ze druzyna z 2 ligi zagra identycznie jak Bayern :)
Adek_szg
 

Re: [DFB-Pokal] Erzgebirge Aue - FC Bayern 0:1

Postprzez Scholli » 2005-10-27, 11:53

no i wykrakałem - było trochę męczarni ale upatrywałbym tego nie tylko w słabszym występie Bayernu ale i bardzo dobrej grze Aue (szczególnie w pierwszej połowie), ale cały mecz mógłby wyglšdać całkiem inaczej gdyby albo pierwsza okazja Roya zakończyła by jego męczarnie, albo uznana by została prawidłowa bramka Ballacka... no, ale ostatecznie "Ende gut, alles gut" :D
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [DFB-Pokal] Erzgebirge Aue - FC Bayern 0:1

Postprzez baymann9 » 2005-10-27, 12:28

Słaby mecz tłumaczyłbym dwoma czynnikami.
1.Mimo wszystko ciężko zmobilizowac sie na mecz z takim rywalem.
2.System z trzema obrońcami w lini i jeszcze dwoma w pomocy to swego rodzaju innopwacja za Magatha. Widac było, że druzyna nie jest przyzwyczajona do nowego ustawienia, stšd brak zgrania i kompaktowoœci.

Makaay znów nic nie ustrzlił :| Robi się to już niepokojšce...
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 22h 32m 1s

Re: [DFB-Pokal] Erzgebirge Aue - FC Bayern 0:1

Postprzez piotraldinho » 2005-10-27, 14:07

Szkoda ze takie troche wymeczone zwyciestwo i ledwo jednobramkowe . Roy znow nie strzelil gola i potwierdza sie jego slaba dyspozycja. Wdg. mnie to Magath teraz powinien dac za niego do skladu Pizzaro .. Royowi potrzeba teraz ciezszych treningow i czasu , moze to kwestia jednej , przebudzajacej bramki ? Oby ...
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: [DFB-Pokal] Erzgebirge Aue - FC Bayern 0:1

Postprzez Grzechoo » 2005-10-27, 15:50

Wydaje mi się, że Bayern grał bardzo zachowawczo i chciał zwycięyć jak najmniejszym nakładem sił (bo nie wierze zeby byli w tak słabej formie). Jednakże za bardzo się cofnęli i rozleniwili, co mogło sie zakonczyc fatalnie - jednym słowem zlekceważyli przeciwnika. Na szczęœcie wygraliœmy 1:0 (powinno byc 2:0, bo sędzia nie zaliczył poprawnie zdobytej bramki [przynajmniej takie zdanie panowało na czacie - ja powtórki nie widziałem]).

P.S. Na brawa zasłużył polski bramkarz Aue - Tomasz Bobel :wink: Bronił trochę szczęœliwie, ale głównie dzięki niemu (i może trochę dzięki niemocy strzeleckiej Bayernu) Aue straciło tylko jednš bramkę, a mogły paœć 3 lub 4.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: [DFB-Pokal] Erzgebirge Aue - FC Bayern 0:1

Postprzez DamKam » 2005-10-27, 16:34

Najwazniejsze ze awansowalismy do kolejnej rundy :D

Kilka slow o gospodarzach: mecz byl ciezki poniewaz Aue gralo bardzo dobrze no a wiadomo ze Bayern nie wlozyl w niego 100% swoich sil :!: Trzeba pochwalic gospodarzy za swietna gre w obronie i przede wszystkim godna walke z FCB :wink: Szczegolne slowa uznania kieruje do bramkarza Aue, naszego rodaka T. Bobla :569: Zagral swietny mecz... szczegolnie podobala mi sie jego parada po strzale Scholla :!:

Kilka slow o FCB: Niestety nasz snajper sie nie odblokowal :cry: Szkoda ze nie wykorzystal doskonalej sytuacji na poczatku spotkania :/ Tak wogole to w pierwszej polowie Makaay gral jeszcze przyzwoicie, ale w drugiej to byl juz kompletnie niewidoczny :?
Warto pochwalic Demichelisa, Lucio no i Ballacka choc tak naprawde to spotkanie nie bylo najlepsze w jego wykonaniu... szczegolnie w srodku pola :wink: Ale widac ze glowe to on ma zlota i jak (ewentualnie) odejdzie to tego elementu bedzie na pewno najbardziej brakowac :roll:
Slabszy mecz zagral Schweinsteiger... na dodatek zachowal sie brzydko uderzajac gracza Aue w brzuch :?
Co do Karimiego to faktycznie zagral bardzo slabo i moim zdaniem kreowanie go na nastepce Ballacka przez Magatha jest duzym nieporozumieniem :!:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości