Robert Lewandowski

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Kubik » 2016-11-28, 15:31

Agent Bercika napisał na TT, że kontuzja niegroźna.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez scholli7 » 2016-11-28, 19:37

Spokojnie Uli to wszystko poukłada. Myślę że jeśli wydarzyłaby się taka sytuacja, że Lewy wyskoczyłby na dłużej ze składu. Zarząd stanąłby na wysokości zadania i sprowadził jakiegoś dobrego zawodnika i to już zimą jak kiedyś Arjena.Jestem przekonany, że tak by było bo poprostu sytuacja ich zmusiłaby do tego.
Ale faktem jest, to że nie mamy godnego zamiennika w napadzie. I najgorsze jest to, że zaczynają dopiero działać wtedy mam na myśli jakieś konkretne wzmocnienia kiedy im się pali koło du.. I kiedy się wali grunt pod nogami.
Kto wie czy tak by nie było i tym razem kiedy np dostalibyśmy teraz z Wolfsburgiem i RB i zakończylibyśmy rundę na 3 miejscu za RB i BVB i bez Roberta w składzie
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Mars » 2016-11-28, 19:42

scholli7 napisał(a): i to już zimą jak kiedyś Arjena.


Arjen to w lecie przyszedł ;)
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez scholli7 » 2016-11-28, 19:47

Coś mi się popierdzieliło że On zimą przyszedł
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez scholli7 » 2016-12-07, 11:32

2 przepiękna bramka Roberta z rzutu wolnego,takich bramek właśnie brakowało i byle tak dalej. Może Robert trenuje wolne z Mehmetem hahaha
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez scholli7 » 2016-12-10, 23:21

I dziś kolejne 2 bramki ;) może nie takiej przedniej urody jak te 2 wcześniejsze czy ta dzisiejsza Costy, ale Robercik robi to czego od Niego oczekujemy wszyscy, oby tak dalej Lewy.
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Klinsmann » 2016-12-11, 00:21

scholli7 napisał(a):może nie takiej przedniej urody jak te 2 wcześniejsze
Te dwie wcześniejsze nie były przedniej urody. No ale jak mamy deficyt w kraju to się nie dziwię :lol: Że zachwycajom się byle czym.
Serio - poj. już was wszystkich z tym spustem. Bramka zwyczajna jakich setki.
Przednia czy przepiękna, jak to napisałeś, to była bramka Króla, dzisiejsza Moraty, Grosickiego z tamtego tyg. Hazarda, jakiegoś leszcza z Leicester dzisiaj. Eh, długo by wymieniać.
Te bramki lewego to bez zachwytu jak dla mnie - nawet rotacji nie było żadnej, a pozycja przeidealna.


Jeśli mówimy o bramkach przepięknych, to bądźmy poważni :roll:
Tak wygląda bramka przepiękna, jesli chodzi o rzuty wolne. https://www.youtube.com/watch?v=NgUxQ81an3Q
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Luqaa » 2016-12-11, 07:53

Chwila, to nie mamy prawa na tym forum napisać, że Robert strzelił ładna bramkę, bo Ty masz inne zdanie? Nic tylko ciągle krytykujesz go. A to źle zrobił to, a to tamto, bla, bla, bla, bla.
Każdy Twój post jest taki sam. Nawet jak odpisujesz komus na post, który w ogóle nie był związany z Lewym, Ty i tak wtracisz jakieś bezsensowne zdanie.
Luqaa
Bawarczyk
 
Posty: 22
Dołączył(a): 2016-09-18, 20:13
Online: 1d 16h 3m 33s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez GKSeba12 » 2016-12-11, 09:25

Luqaa napisał(a):Chwila, to nie mamy prawa na tym forum napisać, że Robert strzelił ładna bramkę, bo Ty masz inne zdanie? Nic tylko ciągle krytykujesz go. A to źle zrobił to, a to tamto, bla, bla, bla, bla.
Każdy Twój post jest taki sam. Nawet jak odpisujesz komus na post, który w ogóle nie był związany z Lewym, Ty i tak wtracisz jakieś bezsensowne zdanie.

Spokojnie, nikt go nie traktuje już poważnie [emoji6].
Autor tego postu jest gimbusem więc odradzam czytanie jego wypocin.
GKSeba12
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 302
Wiek: 25
Dołączył(a): 2013-10-18, 18:58
Lokalizacja: Pffafenhoffen
Online: 6d 2h 7m 16s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez ironlemon » 2016-12-11, 17:45

Luqaa napisał(a):Chwila, to nie mamy prawa na tym forum napisać, że Robert strzelił ładna bramkę, bo Ty masz inne zdanie? Nic tylko ciągle krytykujesz go. A to źle zrobił to, a to tamto, bla, bla, bla, bla.
Każdy Twój post jest taki sam. Nawet jak odpisujesz komus na post, który w ogóle nie był związany z Lewym, Ty i tak wtracisz jakieś bezsensowne zdanie.

Witaj na forum, to taki nasz lokalny folklor :lol:
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez scholli7 » 2016-12-11, 18:53

Klinsmann napisał(a):Te dwie wcześniejsze nie były przedniej urody. No ale jak mamy deficyt w kraju to się nie dziwię Że zachwycajom się byle czym.
Serio - poj. już was wszystkich z tym spustem. Bramka zwyczajna jakich setki.


A Ty nadal swoje :mrgreen: Jeśli te dwie bramki nie były przedniej urody to przypomnij mi kiedy podobne zwyczajne jakich setki padały dla Bayernu, bo ja jakoś sobie tego nie przypominam, pomimo tych pozycji przeidealnych o których sam wspomniałeś, których w meczach Bayern ma mnóstwo.
Klinsmann napisał(a):Te bramki lewego to bez zachwytu jak dla mnie

A to akurat dla mnie żadna nowość bo to każdy wie na tym forum, że jesteś ostatnią osobą, która zachwyca się bramkami Roberta, bez względu czy strzeliłby ją nożycami czy robiąc nie wiem jakąś sprężynkę czy inne rzeczy przy tym. Ty zwróciłbyś uwagę że powinien strzelić dwie nie jedną.
I czasami się zastanawiam czy Ty w ogóle się cieszysz Jego bramkami, czy np po wygranej z Atletico, cieszyłeś się z tego rezultatu, czy było Ci smutno a może byłeś mega wkurzony i przybity bo bramkę zwycięską na wagę 3 pktów dał nam właśnie nie nikt inny jak Lewy.
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez grejfrut » 2016-12-11, 20:55

Jeszcze nie wyłączyliście komentarzy tego trolla? :lol: Chciałbym zobaczyć jego sukcesy :lol:
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4611
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 11h 33m 23s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Murawski » 2016-12-11, 21:07

grejfrut napisał(a):Jeszcze nie wyłączyliście komentarzy tego trolla? :lol:


Ja np zarejestrowałem się tylko po to, żeby móc wyłączyć posty tego zaślepionego idioty :)
Murawski
Bawarczyk
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2016-11-19, 07:41
Online: 19m 24s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Klinsmann » 2016-12-11, 23:36

No ja jestem idiota bo się nie masturbuje przy golu zwyczajnym :lol: No ok, niech wam będzie.
Jak wy macie deficyt to się tam cieszcie :wink: Ja nie rozróżniam Niemiec/Polak/Rusek Robben/lewy tylko patrze na to co zrobił/robi.

Dla mnie system rozjebał Robben swoim golem i spustu tu nie widziałem. Lewego gol jakich setki - nic nadzwyczajnego. Ciesz się, ale mnie nie wyzywaj od debili bo ja się byle czym nie mam obowiązku zachwycać.

W sumie, to chyba pierwszy Polak który strzelił z wolnego w tak silnej lidze - także wybaczam wam ten spust i rozumiem :wink: Chociaż Grosicki strzelił bramkę stukrotnie ładniejszą i trudniejszą i też spustu nie było. Także nie wiem kto tu jest nienormalny.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez TheSick » 2016-12-12, 01:16

Klinsmann napisał(a):No to szczęki szukam na podłodze :lol: Lewy coś ty zrobił :P


Ja to tylko tutaj zostawię. Chociaż ta szczena to pewnie z tego się wzięła, że w ogóle trafił :mrgreen:
TheSick
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 55
Wiek: 32
Dołączył(a): 2016-10-29, 17:05
Online: 10h 57m 22s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron