Arturo Vidal

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Arturo Vidal

Postprzez ironlemon » 2017-10-13, 14:52

W takiej sytuacji zawsze będą dwie strony medalu. Jeśli trener ma poważny problem z ogarnięciem tak dużej i tak istotnej dla drużyny grupy, to co mu zostaje? Wywalić dyscyplinarnie pół kadry, skoro nic innego nie dociera? Przecież w momencie, kiedy reprezentacja teoretycznie jest na fali wznoszącej (obiecująca gra na MŚ, wygrana w Copa America) i oczekiwania federacji i narodu rosną, taka zagrywka skończyłaby się chyba linczem. Absolutnie się nie dziwię, że Sampaoli zrezygnował, bo sam bym prędzej dał sobie spokój niż bił się z koniem.
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Arturo Vidal

Postprzez Mars » 2017-10-17, 08:51

Szpakowski stwierdził, ze Heynckes odsunął od składu Vidala na mecz z Freiburgiem, Borek nie lepszy. Jak mogl zabrac kontuzjowanego goscia na mecz :D Jak mozna byc tak nie przygotowanym do programu.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Arturo Vidal

Postprzez mancipium » 2017-10-20, 19:04

vidal ze starke na treningu się podobno pożarli.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Arturo Vidal

Postprzez Mars » 2017-10-20, 19:43

Vidal pod koniec gierki kopnął piłkę w Starke, ten zrobił to samo. Chyba nic się nie stało, Heynckes nie musiał interweniować :)
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Arturo Vidal

Postprzez Matifcb » 2017-10-20, 22:02

tak z innej beczki to ciekawy jestem jak ten alkoholik daje rade w klubie ? jak myslicie ? skoro tyle wychodzi smaczkow o imprezach i problemach z alkoholem to jakby to mialo byc mozliwe ze wraca do klubu i nie robi zadnych problemow z tego tytulu ? nie wierze ale moze wy bardziej oczytani na cos kiedys trafiliscie ?
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 13m 33s

Re: Arturo Vidal

Postprzez Mars » 2017-10-21, 08:52

A Ty nie pijesz alkoholu? Robisz sensacje bo co piłkarz nie może czasem na imprezę wyjść? Póki jest bardzo dobrym piłkarzem to nie ma się o co spinać,. Basler palił 2 paczki papierosów dziennie i nikt afery nie robił.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Arturo Vidal

Postprzez dmagio » 2017-10-21, 10:14

Matifcb napisał(a):tak z innej beczki to ciekawy jestem jak ten alkoholik daje rade w klubie ? jak myslicie ? skoro tyle wychodzi smaczkow o imprezach i problemach z alkoholem to jakby to mialo byc mozliwe ze wraca do klubu i nie robi zadnych problemow z tego tytulu ? nie wierze ale moze wy bardziej oczytani na cos kiedys trafiliscie ?

Wiesz co,ja takie informacje od dziennikarzy przyjmuję z dużym dystansem.Nie wierzę im,a z braku wiadomości są w stanie wiele głupot napisać,by zarobić.

Co innego jak widzę Arturo z Peszkinem; ) oczywiście żart
dmagio
Bawarczyk
 
Posty: 2491
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-14, 19:54
Lokalizacja: Gdań$k
Online: 29d 15h 36m 42s

Re: Arturo Vidal

Postprzez Matifcb » 2017-10-21, 13:07

Snikers zadnej sensacji nie robie. Kiedy wreszcie tu sie ludzie nauczycie ze to jest forum, mozna sobie podyskutowac na rozne tematy. Normalnie bez podniety napisalem czy ktos cos uwaza na ten temat co kulturalnie nbapisal dmagio. Ty zamiast na spokojnie cos napisac ( po to jest forum man..) to juz afere czy jak to piszesz sensacje myslisz ze chce robic. Skupiasz sie na mnie w wypowiedzi jakies glupie pytania czy ja pije czy nie. Nie chce mi sie ciagnac tego ui tobie tlumaczyc, peace !

Dmagio - wiadomo ze na spokojnie i z dystansem dlatego jestem ciekawy ile z tego prawdy jest naprawde. Bo chyba nie bedziemy sie oszukiwac ze koles ma problem z alkoholem i go naduzywa a z racji wykonywanego zawodu nie ejst to profesjonalne. Nie wiem czy trener Chile sciemnia czy nie z tym piciem w samolocie itd. nie bede lykac jak pelikan ale ciekawy jestem jak to ze strony klubu wyglada. Czy Vidal tez bedac w Monachium przegina bo nie pamietam takich przeslanek.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 13m 33s

Re: Arturo Vidal

Postprzez Mars » 2017-10-21, 13:57

wiec zbastuj z nazywaniem kogos alkoholikiem, tym bardziej zawodnika Bayernu nie wypada obrażać na forum kibiców Bayernu. Sratifcb ;)
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Arturo Vidal

Postprzez bercik » 2017-10-21, 14:02

rozliczać Arturo trzeba z formy i gry ,a nie z tego co wypił albo ile.......
bercik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 225
Dołączył(a): 2007-06-26, 17:12
Online: 4d 1h 27m 43s

Re: Arturo Vidal

Postprzez mancipium » 2017-10-21, 17:02

dmagio napisał(a):
Matifcb napisał(a):tak z innej beczki to ciekawy jestem jak ten alkoholik daje rade w klubie ? jak myslicie ? skoro tyle wychodzi smaczkow o imprezach i problemach z alkoholem to jakby to mialo byc mozliwe ze wraca do klubu i nie robi zadnych problemow z tego tytulu ? nie wierze ale moze wy bardziej oczytani na cos kiedys trafiliscie ?

Wiesz co,ja takie informacje od dziennikarzy przyjmuję z dużym dystansem.Nie wierzę im,a z braku wiadomości są w stanie wiele głupot napisać,by zarobić.

Co innego jak widzę Arturo z Peszkinem; ) oczywiście żart


tego nie mówił dziennikarz, a selekcjoner reprezentacji Chile, co chyba jednak ma większą doniosłość. Szkoda, że tak się zachowuje bo to tylko pokazuje ile lepszy mógłby być gdyby tego nie robił.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Arturo Vidal

Postprzez tomal125 » 2017-10-21, 17:11

Trykot FCB to nie immunitet. Jak rozbije auto po pijaku to nazwę kretyna po kretynem. A będę go oceniał w kategorii profesjonalista, sportowiec, atleta.
tomal125
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:28
Lokalizacja: Wrocław
Online: 17d 11h 39m 43s

Re: Arturo Vidal

Postprzez Mars » 2017-10-21, 20:05

mancipium napisał(a):tego nie mówił dziennikarz, a selekcjoner reprezentacji Chile,

były, gwoli ścisłości;)
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Arturo Vidal

Postprzez scholli7 » 2017-10-22, 04:23

Tylko, że niby wypowiedział te słowa były już selekcjoner Chile, to trochę zmienia postać rzeczy.I zresztą nie tylko o Vidalu, a też i o innych zawodnikach Chile. Nie wiadomo również ile w tych doniesieniach jest prawdy. Kiedyś czytałem taki artykuł, że ogólnie Arturo ma na pieńku z tymi hienami cmentarnymi. Co dziwne On cały czas był o coś oskarżany przez dziennikarzy, jakby rzeczywiście celowo to robili. Co nie zmienia również faktu, że auto rozwalił po pijaku i z tego co pamiętam Bild też donosił jakoby Vidal "rozwalał szatnię Bayernu od wewnątrz " jeszcze za czasów Pepa, że niby znikał na zgrupowaniu po czyn przychodził później nadziobany. Ile w tym prawdy nigdy się nie dowiemy.
Jak dla mnie gość jest bardzo dobrym zawodnikiem, któremu Reprezentacja Chile dużo zawdzięcza i napewno więcej jak takiemu dziennikarzynie, który szuka taniej sensacji. Nawet jeśli lubi dziabnąć jest tylko człowiekiem, do tego z problemami jak każdy inny. Ma np bardzo chorego synka,czy też nie tak dawno został zamordowany Jego szwagier. Dorastał w wielkiej biedzie, gdzie sypiał pod dziurawym dachem a Jego ojciec był alkoholikiem, który posunął się nawet do tego, że kiedyś podpalił łóżko w którym spała Jego żona czyli matka z małym Arturo. Poczytajcie czasem biografie piłkarzy,życie ich też bardzo doświadcza i Oni też naprawdę mają powody ku temu by się naczochrać, aczkolwiek na takim profesjonalnym poziomie no to jednak nie powinno mieć miejsca.
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Arturo Vidal

Postprzez Matifcb » 2017-10-22, 10:55

ja chyla glowa przed tym kolesiem. Wlasnie za to jakie mial problemy w zyciu. To nie obraza mowic na kogos kto ma rude wlody - rudym albo na kogos kto ma nadwage gruby. Takie sa fakty. Jezeli ktos ma problemy z alkoholem na takim poziomie jak Vidal to sie jasno mowi ze jest alkoholikiem. I w dupie w jakiej on koszulce chodzil. To nie jest obrazanie, takim ludziom trzeba pomagac. Ja zaczalem temat dlatego podejrzane wydaje mi sie wlasnie wywalanie brudow w reprezentacji a z naszego klubu cisza. Dlatego mnie to dziwi jak to z tym problemem u niego jest pod katem naszego klubu.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 13m 33s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron