Manuel Neuer

Tutaj wyrazisz swoją opinię na temat zawodników grających w Bayernie

Re: Manuel Neuer

Postprzez Recit » 2022-12-11, 19:30

Trzeba trzymać kciuki, żeby to jednak był Nubel. On może wskoczyć do wielkiej wody i jeżeli się uda to pływać lata, a Sven przy całej sympatii to też finisz kariery.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5335
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 11h 9m 2s

Re: Manuel Neuer

Postprzez Matifcb » 2022-12-11, 19:47

bylby to dla nas duzy ratunek zebysmy mlodziaka kozaka mieli ale ciezkie to zadanie. Zobaczymy co z tego wyjdzie ale takiego schylku kariery Manu to sie nie spodziewalem
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5358
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 3h 45m 45s

Re: Manuel Neuer

Postprzez Recit » 2022-12-11, 23:47

Straszne jest to, że ci ludzie z topi często nie wiedzą kiedy odejść. Taki CR7 staje się własną karykaturą przez swoje ego. On chce grać na euro za 2 lata? Jako ktoś? Wg Bild Neuer również niczego nie zmienia, wraca w sierpniu i chce być numerem 1 w Bayernie i kadrze. Mam nadzieję, że to płota i koleś odejdzie z godnością, ale niestety wątpię...
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5335
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 11h 9m 2s

Re: Manuel Neuer

Postprzez bartek959 » 2022-12-12, 08:48

Powrót Nubela (26 lat) albo kupno Livakovicia (27 lat), ewentualnie na krótszą metę grzejący ławę w PSG Keylor Navas (35 lat) - ale tego pewnie nie będą chcieli puścić przed dwumeczem w LM. Nie możemy dograć sezonu w którym jest jeszcze wszystko do wygrania z Ulreichem, to się nie może stać :573:
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Manuel Neuer

Postprzez Matifcb » 2022-12-12, 09:04

Tak na prawdę skoro Sven nie jest na tyle dobry żeby być zmiennikiem to po co on tam jest. Powinien to być ktoś w kogo inwestujemy pieniądze i jest zdolny wnieść oczekiwany poziom, nie od razu Neuera ale taki który da pewność. Teraz wygląda to tak jakbyśmy trzymali i inwestowali w kogoś kto nie jest w stanie dać nam zastępstwa a to chyba główny jak nie jedyny powód bramkarza nr 2:⁠-⁠)
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5358
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 3h 45m 45s

Re: Manuel Neuer

Postprzez grejfrut » 2022-12-12, 09:09

Obwinianie Neuera jest moim zdaniem absurdalne. Wypadek może zdarzyć się wszędzie! Sam jeżdżę na skiturach, zajmuję się górami i mam dużą wiedzę w tym zakresie. Sport, jak sport - nic nadzwyczajnego. O ile nie uprawia się jakichś ekstremalnych zjazdów, np. kąt nachylenia 35 stopni po lodoszreni, lub szreni łamliwej - to ryzyko jest takie samo, jak wszędzie indziej. To, że piłkarz zarabia dużo, nie oznacza, że ma być marionetką korporacji. To wolny człowiek, ma prawo do swoich pasji. Zdarzył się przykry wypadek, szkoda - ale może Bayern na tym skorzysta? Gwiazda Manu już nieco przygasa, ma coraz więcej drobnych urazów. Niech wraca Nubel i ma 6 miesięcy, okazję życia, na odesłanie Manu do rezerwy/MLS, lub sam będzie wiedział, czy ma czego szukać na takim poziomie. Okazja życia, być może też dla Bayernu. Uwielbiam Manu, ale futbol to nie miejsce na sentymenty.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4623
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 20h 41m 51s

Re: Manuel Neuer

Postprzez bartek959 » 2022-12-12, 10:48

Matifcb napisał(a):Tak na prawdę skoro Sven nie jest na tyle dobry żeby być zmiennikiem to po co on tam jest.


Tani, nie marudzi i grzecznie siedzi na ławie. W grze na linii jest dobry, ale już wyprowadzanie piłki i gra nogami kuleje. Podobnie jak Starke kiedyś, spoko gracz na kilka meczy w zastępstwie, ale długoterminowo na pewno nie.

Matifcb napisał(a):Powinien to być ktoś w kogo inwestujemy pieniądze i jest zdolny wnieść oczekiwany poziom, nie od razu Neuera ale taki który da pewność.


Tylko że taki Nubel - który być może jest kimś, o kogo ci chodzi - wytrzymał na ławie sezon i nie chciał już więcej siedzieć, bo Manu nie chciał odpuszczać nawet meczów z ogórkami w PN czy pod sam koniec sezonu. Chyba niemożliwe jest zjeść ciastko i mieć ciastko.
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Manuel Neuer

Postprzez Bayern fun » 2022-12-12, 22:41

Rozmowy między agentem Dominika Livakovicia, a Bayernem już się rozpoczęły. Na ten moment obie strony są zainteresowane, jednak pozostaje jeszcze skontaktować się z aktualnym klubem Chorwata, czyli Dinamo Zagrzeb.

info:Florian Plettenberg

Jak dla mnie bomba. Kwestia ile to będzie kosztować ale akurat na zastępstwo Manu nie powinniśmy szczędzić grosza. imho Livakovic dzięki grze w zaawansowanej fazie mundialu będzie miał to zaplecze psychiczne żeby udźwignąć grę w Bayernie, bo że ma umiejętności to udowodnił.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3674
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 15h 31m 55s

Re: Manuel Neuer

Postprzez alien666 » 2022-12-12, 23:19

Bayern fun napisał(a):imho Livakovic dzięki grze w zaawansowanej fazie mundialu będzie miał to zaplecze psychiczne żeby udźwignąć grę w Bayernie, bo że ma umiejętności to udowodnił.

No nie wiem. Dopóki nie obronił kilku karnych to był totalnym nonejmem. A przepraszam, dalej by był, gdyby nie nie wyczyn Manu. Inna sprawa; 27 lat i gra w ogórkowej lidze i klubie. Nikt się na nim nie poznał, czy tak nagle wzniósł się na wyżyny? Oby to drugie. Ja jestem na nie, niczym szczególnym nie zachwycił. Do tego Bayern to nie chorwacka liga.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4904
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 5m 48s

Re: Manuel Neuer

Postprzez Matifcb » 2022-12-12, 23:43

To fakt ładnie go mundial wywindował. Zawsze tak jest że na takiej imprezie jest 2.3 grajków co sie w Europę wbija. Jak by mu poszło u nas cię,ko powiedzieć. Parę meczy temu był zwykłym nieznanym średniakiem.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5358
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 3h 45m 45s

Re: Manuel Neuer

Postprzez Bayern fun » 2022-12-13, 09:51

Oprócz karnych miał też świetne interwencję w obydwóch meczach fazy grupowej, do tego w ostatnim meczu grupowym z Belgami też się popisał. Ja bym go chętnie u Nas zobaczył, bramkarze nie są drodzy więc niewiele mamy dla stracenia. Szczególnie jeśli Nubel będzie nie do wyjęcia w zimie.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3674
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 15h 31m 55s

Re: Manuel Neuer

Postprzez Matifcb » 2022-12-13, 11:38

grejfrut napisał(a):Obwinianie Neuera jest moim zdaniem absurdalne. Wypadek może zdarzyć się wszędzie! Sam jeżdżę na skiturach, zajmuję się górami i mam dużą wiedzę w tym zakresie. Sport, jak sport - nic nadzwyczajnego.


− Byłem zdziwiony tą kontuzją – kiedy sam grałem w Bayernie, miałem wtedy zapisane w kontrakcie, że nie wolno Ci uprawiać takich ekstremalnych sportów (…). Nie ukrywam, ale teraz wszystkie cele FCB na ten sezon są zagrożone – powiedział Effenberg


Jednak nie dla wszystkich. O tym właśnie pisałem parę dni temu.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5358
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 3h 45m 45s

Re: Manuel Neuer

Postprzez alien666 » 2022-12-13, 13:01

Matifcb napisał(a):
grejfrut napisał(a):Obwinianie Neuera jest moim zdaniem absurdalne. Wypadek może zdarzyć się wszędzie! Sam jeżdżę na skiturach, zajmuję się górami i mam dużą wiedzę w tym zakresie. Sport, jak sport - nic nadzwyczajnego.


− Byłem zdziwiony tą kontuzją – kiedy sam grałem w Bayernie, miałem wtedy zapisane w kontrakcie, że nie wolno Ci uprawiać takich ekstremalnych sportów (…). Nie ukrywam, ale teraz wszystkie cele FCB na ten sezon są zagrożone – powiedział Effenberg


Jednak nie dla wszystkich. O tym właśnie pisałem parę dni temu.

Aż mi się nie chce wierzyć, że w kontrakcie nie ma żadnych zapisów co do niebezpiecznych hobby. Pamiętam, to było na początku lat 90 zeszłego wieku, jak jeden znany piłkarzyna z legii wywalił się na motorze. Już wtedy miał zapis w kontrakcie o zakazie jazdy na motorze.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4904
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 5m 48s

Re: Manuel Neuer

Postprzez Recit » 2022-12-13, 14:31

No dokładnie. Grejpfrut, to nie jest taki normalny zawód. On nie jest szarą myszką w marketingu, on dostaje gruby hajs za to, że ma dobrze grać w sezonie.

Wolałbym Nubela, ale ciężko po MŚ marudzić na Livakovicia. Chociaż podchodzę sceptycznie.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5335
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 11h 9m 2s

Re: Manuel Neuer

Postprzez Matifcb » 2022-12-13, 16:46

tak jak narty nie sa normalnym sportem a uwazam ze jednak o zwiekszonym ryzyku na zlapanie kontuzji zwlaszcza konczyn (zlamania zwichniecia)
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5358
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 3h 45m 45s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Skład

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości