Kto powinien zawitać w Bayernie?

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Jaki napastnik powinien dołączyć do nas zimą w roli zmiennika dla Lewego?

Ankieta wygasła 2018-01-05, 18:37

Wagner
3
20%
Giroud
2
13%
Ibisević
2
13%
Dolberg
1
7%
Kramarić
0
Brak głosów
Uth
0
Brak głosów
Modeste
1
7%
Ktoś młody z II drużyny Bayernu
6
40%
Żaden nowy napastnik nie jest potrzebny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 15

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Kubik » 2016-11-20, 11:49

Brandt w tym sezonie raczej poniżej oczekiwań. Chyba pierwszą bramke zdobył dopiero w piątek z Lipskiem.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez bartek959 » 2016-11-20, 12:10

Po odejściu RR, za 2/3 lata, skrzydła Brandt-Gnabry? Brzmi obiecująco.
Ciekawe czy Bayern będzie aktywny w zimowym okienku - na tę chwilę brakuje nam świeżości z przodu, kontuzje nas nie oszczędzają przez co nie ma kto wejść z ławki by rozruszać grę/odciążyć graczy podstawy.

Interesujemy się podobno 17 letnim napastnikiem ze Szwecji - Alexandrem Isakiem, nazywanym już tam "drugim Zlatanem". Chcą go czołowe kluby Europy, w tym sezonie 26 meczów, 11 bramek i asysta. Moglibyśmy zaryzykować.
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez tomal125 » 2016-11-22, 17:40

Griezmann załatwiłby sprawę świeżości ale to sci-fi ;)
tomal125
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:28
Lokalizacja: Wrocław
Online: 17d 11h 39m 43s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Klinsmann » 2016-11-23, 12:16

Skrzydłowego to ja bym odpuścił jeszcze na rok. Bardziej by nam się przydał drugi Kevin, ktoś kto potrafi posłać genialną piłkę z każdej pozycji.
No i napastnik robiący różnice na wczoraj potrzebny.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez TheSick » 2016-11-23, 16:52

Coutinho byłby megasztosem (choć nie takim jak KDB niestety), ale w jego wyciągnięcie z Redsów wierze tak jak w transfer Hazarda. Nie ta polityka klubu niestety, a może stety? W każdym razie jeden pewnie pójdzie do Katalonii, drugi do Madrytu. Niby Draxler jest na odchodnym z Wilków, ale... :roll:, jeszcze większe wątpliwości miałbym w transfery pokroju Isco czy Jamesa, gdzie w prasie pojawiały się takie sugestie. Co do skrzydeł, hmm, niby mamy 4 skrzydłowych, ale de facto kończy się to graniem Thomasem po skrzydłach, bo Robben wiecznie połamany, z Franckiem podobnie. Z drugiej strony przy optymalnym scenariuszu (wszyscy bardziej lub mniej zdrowi i dostępni większość czasu) Comana trzeba wykupić, bo mam przeczucie (nie jestem w tym sądzę osamotniony), że gość wyrośnie na cracka. Ale wiek rządzi się swoimi prawami i trzeba dać mu czas. Costa z kolei wróci na pewno. Wtedy fakt faktem na ławce byłby gruby przesyt skrzydłowych. RR mimo wieku są fantastyczni jeśli już grają, a doskonale to widać po tym jak wygląda nasza gra bez nich gdy nie ma n i k o g o kto by poszarpał. Może faktycznie trzeba poczekać i przyjrzeć się jak się rozwiną Gnarbry i Brandt. Ciekaw jestem jak będzie z PO, bo jeśli Lahm faktycznie odwiesi buty na kołku to trzeba kogoś gotowego. Idealny byłby Bellerin, ale to też kwestia tego, że pewnie Barca go weźmie do siebie. Atak mamy względnie poukładany - Lewy i Thomas, przy przyjściu konkretnej 10 nawet można byłoby zostawić to tak jak jest. W innym przypadku zmiennik Lewego jest mocno wskazany, albo jakiś gówniarz z potencjałem, albo ktoś godzący się z rolą zmiennika.

Klinsmann napisał(a):No i napastnik robiący różnice na wczoraj potrzebny.

Ciekaw jestem kogo byś zaproponował mając na uwadze naszą politykę. Zakładając nawet, że klub byłby skłonny zapłacić grube miliony to kto? Gryzoń i Aguero są nie do wyjęcia, Griezmann kosztowałby krocie, poza tym nie jestem przekonany czy by się odnalazł u nas. Dybala to nie jest typowa 9, Higuain - kloc z Juve się nie ruszy, a lepszych kandydatów od Lewego nie widać. Lukaku? Lacazette? Nie sądzę. Lewy ma, owszem, swoje mankamenty, ale nikogo lepszego na rynku byśmy nie znaleźli. Nieprzypadkowo zmieniliśmy Mandżu, który z tego co czytałem po przyjściu Gonzalo jest na wylocie z Juve. Zgoda natomiast co do tego, że brakuję teraz cholernie takiego walczaka, szkoda że nie podjął rękawicy. Czytałem forum zanim się zarejestrowałem, więc znam Twój stosunek do Roberta, stąd tak na chłodno, bez angażowania w to "drewniaka" rzuć kimś kto już teraz byłby w stanie zrobić różnicę i byłby do wyjęcia na pozycji napastnika. Niech nam zółci Mora na przyszłość ogrywają :lol:
TheSick
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 55
Wiek: 32
Dołączył(a): 2016-10-29, 17:05
Online: 10h 57m 22s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez norbi » 2016-11-29, 17:10

http://www.tz.de/sport/fc-bayern/mit-di ... 27459.html

TZ proponuje wzmocnienia na prawą flankę i na środek ataku. Które nazwiska przypadły wam do gustu ?
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez OSZA » 2016-11-29, 17:28

Paulo Dybala to jest kocur.Na bank Juve go nie sprzeda zima,a w lecie trzeba bedzie zaplacic gore forsy.
Reszta to melodia przyszlosci...

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Kubik » 2016-11-29, 18:22

W zimie to pewnie nic nie kupimy. Zresztą to musiałby być ktoś, kogo można do LM zgłosić.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez bartek959 » 2016-11-29, 21:29

Dybala to nierealny cel, jest przywiązany do Juve które wiąże z nim przyszłość więc cena będzie horrendalna i myślę że koło 100 mln się zakręci - to nie w stylu Bayernu.

Z tej listy Brandt, Gnabry + Dembele/Isak - dwóch pierwszych jako zastępcy Arjena i Francka w niedalekiej przyszłości, Dembele to obecnie jeden z najlepiej zapowiadających się młodych napastników w Europie (giganty już zacierają na niego łapki, na luzie łapałby się do rotacji i odciążyłby Roberta) a Isak to raczej melodia przyszłości - zapowiada się naprawdę obiecująco ale wątpię czy przy zdrowej kadrze ( :lol: :roll: ) łapałby się do meczowej 18.

Tak czy inaczej Bayern powinien zacząć już zastanawiać się nad powolnym odmładzaniem składu bo w zbliżających się latach czeka nas niestety wymiana pokoleniowa... Lahm, Robben, Ribery, Alonso, nawet Rafinha są już coraz bliżej końca niż początku. W Niemczech nie brakuje ciekawych perspektywicznych graczy (przeważnie już z jakimś większym lub mniejszym doświadczeniem) którzy byliby do wyjęcia - Brandt, Gnabry, Draxler, Sule, Dahoud, Tah, Goretzka, Heinrich, Werner czy Meyer. W takich graczach moim zdaniem powinien teraz "gustować" Bayern (młodych, utalentowanych ale ogranych w warunkach BL) mając na uwadze załatanie dziur po zbliżających się coraz większymi krokami odejściach (+kontuzjach/brakach w kondycji) bądź co bądź kluczowych elementów naszego składu.
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez TheSick » 2016-11-30, 13:34

Kubik napisał(a):W zimie to pewnie nic nie kupimy. Zresztą to musiałby być ktoś, kogo można do LM zgłosić.

Ano raczej nie kupimy, potwierdził to Uli. Było to łatwe do przewidzenia, zimą zazwyczaj kupują ci co muszą, ceny są zawyżone, a co najważniejsze - LM. W każdym razie podpisuję się pod powyższym postem, od lata powinno zacząć się delikatnie pracować nad wymianą pokoleniową, tak żeby byli i "młodzi gniewni" i nasi starzy wyjadacze minus Alonso :D
TheSick
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 55
Wiek: 32
Dołączył(a): 2016-10-29, 17:05
Online: 10h 57m 22s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez TheSick » 2016-11-30, 16:21

Si, si. Też tak myślę, ale nie chciałem się powtarzać, że kreatywny crack od zaraz jest potrzebny. W tym samym wywiadzie Hoeness stwierdził, że kadrę mamy najlepszą ever, a problemem są ciągłe kontuzje kluczowych graczy. Mam wrażenie, że nawet jeśliby grać ustawieniem bez typowej 10, to i tak brakuję nam kogoś pokroju Di Marii z sezonu decimy Carlo w Realu, który przełamałby statyczność naszego środka. Vidal to jednak waleczny box 2 box, nie ma tej magii w ostatnim podaniu, poza tym jego kontuzja faktycznie dała nam po tyłku w ostatnich meczach. Thiago jest z kolei cholernie chimeryczny. Powtórzę się, trudno, ale tego teraz cholernie brakuję, bo klepiemy, klepiemy na środku, piłka idzie na skrzydło -> dośrodkowanie -> liczenie na to, że Lewy/Muller przebiją się przez mur obrońców lub względnie po tym jak to się nie uda piłkę dobiję Kimmich/Thiago/Vidal. Przy Pepie próbowaliśmy wjechać z piłką do bramki i to też nie było idealne rozwiązanie, ale mimo wszystko mniej przewidywalne od tego co teraz gra Bayern. Już powoli też zaczyna się sturm na Lewego, że nie strzela, że człapie, że zmęczony. Ale on Messim nigdy nie był i nie będzie, a piłek które dostaję jest jak na lekarstwo. Jak wybiega na pozycję, to i tak dla samego wybiegania, a potem jak stoi jak widły w gnoju obrońców to nie wiem kim musiałby być by wygrywać te piłki. Grać tak jak obecnie w reprezentacji też nie będzie, bo żadna 9 nie miałaby na tyle zdrowia, by (cenzura) jak wół 3x w tygodniu, a nawet jeśli to i tak odciążony Muller maściłby okazję. Obecnie to wszystko wygląda kiepsko, ale zobaczymy co się stanie po zimowym obozie - w tym pokładam duże nadzieje, że Carletto wyprowadzi zespół z mgły, bo taktycznie chłopaki teraz wyglądają jakby błądzili, nie do końca wiedząc co trzeba zrobić. Jeśli będzie miał do dyspozycji zdrowego Javiego i Vidala, być może zacznie to trybić. Swoją drogą mamy szczęście do niezłego betonu trenerskiego, jak nie tiki taka to forever 4-3-3 z dośrodkowaniami. W lecie niech Uli z Kalle pojadą do Londynu i wyciągną Mesuta z Bellerinem :twisted:. Chociaż w przypadku Ozila znowu zaczyna robić się smród, bo chcę podobno 15 baniek za sezon w Arsenalu, a nie wiem czy z powodu hajsów też nie odszedł z Realu. Więc albo my zaproponujemy mu satysfakcjonujące zarobki (umówmy się, ze klub na to stać, a sam Ozil byłby pewnie tak samo kluczową postacią dla projektu jak Thomas i pewnie Lewy jeśli przedłuży) i walkę o najwyższe cele co sezon, albo zostanie na wyspach, bo już pojawiają się głosy, że United lekką ręką wyłoży mu taką pensje. Ach, te marzenia :D
TheSick
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 55
Wiek: 32
Dołączył(a): 2016-10-29, 17:05
Online: 10h 57m 22s

Postprzez pablo89 » 2016-12-01, 22:38

w końcu się doczekałem jakiegoś newsa o zainteresowaniu Süle :D w zeszłym roku już zwracałem uwage, że to dobry gracz dla nas. Mam nadzieję, że Uli podziała i spróbuje go ściągnąć latem

http://transfery.info/95247,espn-chelse ... a-o-niemca
pablo89
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 3870
Wiek: 35
Dołączył(a): 2012-08-14, 16:03
Lokalizacja: Kielce
Online: 18d 17h 34m 44s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Kubik » 2016-12-01, 22:51

Słabo by było gdyby kolejny gracz z perspektywami, w dodatku Niemiec wypłynął na Wyspy.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Postprzez pablo89 » 2016-12-03, 16:03

Kubik napisał(a):Słabo by było gdyby kolejny gracz z perspektywami, w dodatku Niemiec wypłynął na Wyspy

Dokładnie! Jego miejsce jest w Bayernie. Nic mu się nie stanie jak trochę posiedzi na ławce. Jednak przy naszej parze podatnej na kontuzje dostawałby swoje minuty
pablo89
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 3870
Wiek: 35
Dołączył(a): 2012-08-14, 16:03
Lokalizacja: Kielce
Online: 18d 17h 34m 44s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Kubik » 2016-12-05, 09:58

Można dobrze zarotować trzema stoperami. Wszystkim wyjdzie na plus. Boa i Mats zagrają troche mniej minut, więcej odpoczynku. A i młody Sule będzie się z nimi zgrywał. Jogi będzie zadowolony =) Tak to widze
Ostatnio edytowano 2016-12-10, 16:18 przez Kubik, łącznie edytowano 1 raz
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości