Kto powinien zawitać w Bayernie?

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Jaki napastnik powinien dołączyć do nas zimą w roli zmiennika dla Lewego?

Ankieta wygasła 2018-01-05, 18:37

Wagner
3
20%
Giroud
2
13%
Ibisević
2
13%
Dolberg
1
7%
Kramarić
0
Brak głosów
Uth
0
Brak głosów
Modeste
1
7%
Ktoś młody z II drużyny Bayernu
6
40%
Żaden nowy napastnik nie jest potrzebny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 15

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Dziadek Mróz » 2017-01-17, 10:43

Thiago do Barcelony? Vidal do Chelsea? I Alonso na emeryturę,a Verratti i Javi do środka.I gra : )
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez scholli7 » 2017-01-17, 10:53

Tylko o Javim też ostatnio słychać było, że chce wrócić do Hiszpani. Sam jestem ciekaw jak to będzie wszystko wyglądać

A jeśli Vidal rzeczywiście odejdzie to będzie dla Nas duża strata :572:
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez bartek959 » 2017-01-17, 14:51

Pierwszy do odstrzału - Alonso, każdy wie dlaczego.
Według mnie ktoś z dwójki Kimmich/Rudy może być przymierzany do roli prawego obrońcy w sytuacji, w której Lahm faktycznie skończy karierę po sezonie - obydwoje nieraz grali już na tej pozycji.

Zostają Vidal, Thiago, Sanches, Kimmich/Rudy i Martinez, który pewnie będzie raz grał w obronie, raz w pomocy - zależy od aktualnej sytuacji.

Biorąc pod uwagę możliwe odejście któregoś z graczy (Vidal-Chelsea, Martinez-ponoć chce go Real) rotację (gramy systemem 4-3-3 bądź 4-2-3-1 więc zawsze co najmniej 2 ŚP jest na boisku), kontuzje, spadki formy - miejsce dla Verattiego się znajdzie.

Prawdopodobieństwo transferu jest wciąż bardzo duże - razem z Carlo urządzają sobie telefoniczne pogaduszki, agent Marco powiedział że transfer do Włoch byłby bardzo trudny do zrealizowania (Juve i Inter zainteresowane), Ligue 1 nie jest zbyt wymagająca a PSG swój udział w lidze mistrzów pewnie skończy już w 1/8. Problemem może być cena - 80 mln wyrzucone na jednego piłkarza to nie w stylu Bayernu.
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Postprzez pablo89 » 2017-01-17, 17:40

Verratti to zawodnik absolutnie topowy na swojej pozycji na świecie. Nikt nie ma wątpliwości, że z miejsca byłby wzmocnieniem w układance Carlo. Kwestią pozostaje cena bo 80 mln to sporo (przebicie dwukrotnie naszego rekordu transferowego). Jeśli udałoby się go wyciągnąć za 50 mln to jak najbardziej. Z zainteresowanych klubów tylko pozostaje Juve. Inter na obecnym poziomie byłby krokiem w tył dla Włocha.
Gdyby Verratti przyszedł do nas to niewątpliwie byłoby lekkie przepełnienie w kadrze wśród ŚP. Jeśli mamy pozostać na szczycie to nie wyobrażam sobie odejścia Thiago czy Vidala. Jedyną opcją, gdyby Chilijczyk bardzo nalegał na transfer do Chelsea by grać pod Conte znowu. Czas w Bayernie dla Alonso już się kończy, trzeba dawać więcej szans Kimmichowi czy Sanchesowi. Hiszpan z pewnością odejdzie w lecie. Martinez natomiast musi zostać jako alternatywa na twardego DM i rola 4 obrońcy (po Boa, Hummelsie i Sule). Ciekawym pomysłem byłoby wypożyczenie Sanchesa gdzieś gdzie mógłby się ogrywać. Więc mielibyśmy 6 graczy do środka pola - Verratti, Thiago, Vidal, Martinez, Kimmich, Rudy, z czego dwaj ostatni grywający na PO

Możliwy skład w sezonie 17/18. Przydałby się jeszcze zmiennik dla Lewego
Obrazek
pablo89
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 3870
Wiek: 35
Dołączył(a): 2012-08-14, 16:03
Lokalizacja: Kielce
Online: 18d 17h 34m 44s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez bo warszawa... » 2017-01-18, 11:09

Thiago to jeden wielki przerost formy nad treścią. Technikę ma świetną, ale jest na świecie pewna grupa zawodników, która wychodzi na boisku nie po to, żeby grać w piłkę, a po to, żeby zrobić jak najwięcej kółeczek, zagrać jak najwięcej piętek, dziurek i innych wygibasów. Thiago właśnie do tej grupy zawodników należy i właśnie to powoduje, że nie jest w stanie zagwarantować żadnej stabilizacji w środku pola i nigdy nie będzie zawodnikiem klasy Verattiego, Vidala, Gundogana, Kroosa (abstrahując od różnic w charakterystyce gry każdego z nich). Są gracze do bólu efektywni (Vidal), są gracze, którzy efektownością z efektywnością potrafią świetnie wyważyć i połączyć jak Veratti czy Gundo, ale są zawodnicy, dla których efektowność zawsze będzie stała na pierwszym miejscu, a w ten sposób po prostu w poważną piłkę grać się nie da.

Kimmich? Czy jesteście pewni, że to zawodnik o talencie na miarę klasy światowej? Ja mam spore wątpliwości, a jeśli już, to na pewno bliżej mu stylem gry do Vidala.
Sanches z kolei ma przed sobą jeszcze kupę pracy.

Reasumując - potrzebujecie Verattiego. :!: :D
bo warszawa...
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2012-03-23, 21:21
Online: 11h 45m 44s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez scholli7 » 2017-01-18, 13:39

bo warszawa... napisał(a):Thiago to jeden wielki przerost formy nad treścią. Technikę ma świetną, ale jest na świecie pewna grupa zawodników, która wychodzi na boisku nie po to, żeby grać w piłkę, a po to, żeby zrobić jak najwięcej kółeczek, zagrać jak najwięcej piętek, dziurek i innych wygibasów. Thiago właśnie do tej grupy zawodników należy i właśnie to powoduje, że nie jest w stanie zagwarantować żadnej stabilizacji w środku pola i nigdy nie będzie zawodnikiem klasy Verattiego, Vidala, Gundogana, Kroosa (abstrahując od różnic w charakterystyce gry każdego z nich). Są gracze do bólu efektywni (Vidal), są gracze, którzy efektownością z efektywnością potrafią świetnie wyważyć i połączyć jak Veratti czy Gundo, ale są zawodnicy, dla których efektowność zawsze będzie stała na pierwszym miejscu, a w ten sposób po prostu w poważną piłkę grać się nie da.

Kimmich? Czy jesteście pewni, że to zawodnik o talencie na miarę klasy światowej? Ja mam spore wątpliwości, a jeśli już, to na pewno bliżej mu stylem gry do Vidala.
Sanches z kolei ma przed sobą jeszcze kupę pracy.

Reasumując - potrzebujecie Verattiego. :!: :D


A do jakiej grupy zawodników w takim razie należy Nuri Sahin, albo Mr Gotze na którego się połakomiliście, pomimo tego, że wbił Wam nóż w plecy? To jest dopiero jeden wielki przerost formy nad treścią jak to ująłeś :twisted:
Skoro my potrzebujemy Verattiego,jak to napisałeś to ciekaw jestem Kogo Wy będziecie potrzebowali w takiej sytuacji, jeśli do tego transferu dojdzie. Bo tak na dobrą sprawę po Hummelsie nie łatwo jest załatać dziurę o czym wszyscy doskonale wiedzą, a nie wspominam juź nawet o Gundoganie czy Mychitarianie.A coś mi się wydaje, że Aubameyanga też się w krótce pozbędziecie, dlatego raczej martw się tym kogo Wy potrzebujecie a nie my. Druga sprawa przecież nie napiszesz, że takiego Kimmicha z chęcią zobaczyłbyś u siebie w szeregach, a o Sanchesie już nie wspomnę. Spokojna Twoja rozczochrana to są jeszcze młodzi zawodnicy, którzy stopniowo wprowadzani do składu zaskoczą jestem tego bardziej jak pewien.

P.s jest też pewna grupa zawodników, która wychodzi na boisko nie po to by dać z siebie wszystko, bo i tak inkasuje ogromną kasę na swoje konto, a gra jakby mu ktoś przed momentem nie wiem jakieś kręcenie wora zrobił. I wiesz kto do takiej grupy zawodników należy co więcej wypowiada się medialnie idealnie dopasowując się w danym momencie do otoczenia jak kameleon w klubie w którym aktualnie występuje, zmieniając później diametralnie swoją śpiewkę pod nutę którą mu zagrają tyle w temacie
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez mancipium » 2017-01-18, 15:31

troche słaby przytyk, bo my sie na takiego zawodnika połakoiliśmy i to nie raz. Goetze to nie był wyjątek.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez bo warszawa... » 2017-01-18, 17:38

W sumie nie bardzo wiem jak mam to skomentować, więc może tego nie zrobię. Ja o niebie, Ty o chlebie albo, jak kto woli: ja o zupie, Ty o dupie. Co ma Thiago do kupowania Sahina czy Gotzego, sprzedawania Aubameyanga bądź łatania dziur po Hummelsie i Mkhitaryanie? Nie musisz mnie atakować tylko dlatego, że uważam, że Thiago ma w swojej grze poważne mankamenty. Ja jedynie na zwróciłem uwagę na coś, z czym z dużym prawdopodobieństwem zgodziłby się niejeden kibic samego właśnie Bayernu, a Ty się rzucasz, jakbym Ci rodziców, rodzeństwo i jeszcze psa zwyzywał. Co za szczyt frustracji. :567:
bo warszawa...
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2012-03-23, 21:21
Online: 11h 45m 44s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Mars » 2017-01-18, 18:43

bo warszawa... napisał(a):Kimmich? Czy jesteście pewni, że to zawodnik o talencie na miarę klasy światowej?


tak

co do Thiago, to miałem kiedyś wątpliwości ale ostatnimi czasy pokazuje klase :) A że jest efektowny to bardzo dobrze, ktoś musi ;)
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez scholli7 » 2017-01-18, 18:56

Wypowiadasz się na temat zawodnika, który według Ciebie ma przerost formy nad treścią mając w składzie swojej drużyny co najmniej kilku takich zawodników :lol: :twisted: Do tego dorzucasz nazwisko Kimmicha, o którym zapewne jeszcze rok temu nic nie słyszałeś nie wiedząc kto to w ogóle jest prawda.? I na pewno nie widziałeś pierwszych meczy w tym sezonie w Jego wykonaniu.
To nie jest szczyt frustracji z mojej strony tylko śmiać mi się chce z ludzi o Twoim pokroju, którzy mają tak ogromne kompleksy na tle Bayernu, że wchodzą na to forum i piszą słowa i jakieś dyrdymały typu: "potrzebujecie tego, potrzebujecie tamtego ten się nadaje a ten nie, a ten ma przerost formy nad treścią" hahaha proszę Cię zobacz jaką politykę transferową prowadzi Twój zarząd, a później się wypowiadaj na tematy dotyczące Bayernu.Ba sądzę, że poprostu gul Ci skacze patrząc na transfery jakie robi Bayern i politykę transferową o, której możesz tylko pomarzyć i stąd ta gadka.(słysząc ostatnie doniesienia na temat Verattiego) Bo Twój kochany pan Watzke przecież nie chciał aby jakiś tam Polak zarabiał u niego najwięcej w Klubie. I jeszcze raz podkreślam Twój Gotze to ma dopiero przerost formy nad treścią.
bo warszawa... napisał(a):Thiago właśnie do tej grupy zawodników należy i właśnie to powoduje, że nie jest w stanie zagwarantować żadnej stabilizacji w środku pola i nigdy nie będzie zawodnikiem klasy Verattiego, Vidala, Gundogana, Kroosa


Tu to się dopiero człowieku rozmarzyłeś i mnie rozbawiłeś twierdząc,że Thiago nigdy nie będzie zawodnikiem klasy Gundogana :D Ba co więcej stawiając nazwisko Gundogana przy pozostałej trójce, z całym szacunkiem do Gundo ale troszkę jeszcze mu brakuje do pozostałej trójki. I jeszcze jedno ja Ci powiem tak Thiago nie to, że nigdy nie będzie zawodnikiem klasy Gundogana, On Jego poziom już dawno osiągnął.....

P.S.
A o takim Thiago, który ma "wielki przerost formy nad treścią" Kimmichu, do którego masz wątpliwości, czy Sanchesie który ma mnóstwo pracy przed sobą możecie tylko pomarzyć :P O Verattim nawet nie wspomnę iTyle w temacie :568:
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez ironlemon » 2017-01-18, 19:41

scholli7 napisał(a):Tu to się dopiero człowieku rozmarzyłeś i mnie rozbawiłeś twierdząc,że Thiago nigdy nie będzie zawodnikiem klasy Gundogana: D Ba z całym szacunkiem do Gundo ale troszkę jeszcze to jemu brakuje do pozostałej trójki. I jeszcze jedno ja Ci powiem tak Thiago nie to, że nigdy nie będzie zawodnikiem klasy Gundogana, On Jego poziom już dawno osiągnął.....

Oj, scholli, o ile lubię czytać Twoje wypociny, tak tutaj sam się trochę zapędziłeś. Zdrowy Gundogan to kawał piłkarza i jest gwarantem pewnej klasy. Thiago - mimo całej mojej sympatii dla niego - miewa przebłyski. Genialne, ale jednak tylko przebłyski. Tak samo zresztą Kimmich i Sanches, choć Joshui chyba najbliżej do osiągnięcia stabilizacji z calej tej trójki.
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez scholli7 » 2017-01-18, 19:55

ironlemon to samo można rzec o zdrowym Thiago, gdyby nie Jego kontuzje. Zobacz ile czasu traci przez nie czyż nie? O Kimmicha i Sanchesa też bądź spokojny, bo są to na tyle młodzi i perespektywiczni zawodnicy, którzy tak naprawdę dopiero wchodzą na salony. Kto jeszcze rok temu mówił o Kimmichu i brał Go pod uwagę, każdy pukał się w głowę krytykując nawet Guardiolę kiedy ten na Niego stawiał. Jak kiedyś krytykując Van Gaala kiedy ten wystawia Alabę.Dajmy im czas i tylko tyle....

Mnie ciekawi jeszcze jedna sprawa, bo z tego co mi się wydaje z wypożyczenia latem wróci Gaudino. Ciekaw jestem czy zrobił postępy i czy będzie brany pod uwagę w kadrze Carlo.
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Dave » 2017-01-19, 14:53

Z Twittera:

"Carlo na temat Verrattiego: Nie ma szans na sprowadzenie go do FCB. Pozostaje w PSG. Nie rozmawiałem z nim. Zostaje. Zapomnijcie o nim."

No ciekawe
Dave
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1147
Wiek: 30
Dołączył(a): 2011-07-23, 23:01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Online: 59d 14h 36m 52s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez scholli7 » 2017-01-19, 16:21

A może już dogadany i dlatego Carlo tak mówi, by jakaś konkurencja Go nie skusiła i nie sprzątnęła ? :lol:
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Dziadek Mróz » 2017-01-19, 21:30

Bayernowi się nie odmawia,dawać Włocha :-P

Pytanie tylko za jaki hajs,bo PSG za byle ogórków płaci krocie.Wszystko powyżej 50 baniek będzie przesadą,a za mniej na pewno nie przyjdzie.
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron