Kto powinien zawitać w Bayernie?

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Jaki napastnik powinien dołączyć do nas zimą w roli zmiennika dla Lewego?

Ankieta wygasła 2018-01-05, 18:37

Wagner
3
20%
Giroud
2
13%
Ibisević
2
13%
Dolberg
1
7%
Kramarić
0
Brak głosów
Uth
0
Brak głosów
Modeste
1
7%
Ktoś młody z II drużyny Bayernu
6
40%
Żaden nowy napastnik nie jest potrzebny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 15

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Gabo Gabi » 2017-05-02, 15:56

http://www.dieroten.pl/art/show/bayern-zglasza-sie-po-mbappe/22593

Persie w Bayernie <3 trochę poźno, ale zawsze fajnie :) z Łysym poszaleją
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2645
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 2h 33m 5s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Klinsmann » 2017-05-02, 16:44

Śmiechu warte są te gadki, że młody nie przyjdzie bo będzie musiał grzać ławę :lol: Może i nie przyjdzie faktycznie jak wszyscy w koło powtarzają, że Lewy jest nr1 i nie do zastąpienia :568:
Ale na miejscu Wernera czy innego Mbappe nie obawiałbym sie Lewandowskiego i podjął rękawicę :wink: To jak Lewy potrafi być nieskuteczny każdy wie, dwa trzy dobre mecze i to Lewar mógłby pogrzać ławkę :)
Bardzo mnie cieszy, że przyjdzie (prawdopodobnie) jakiś napastnik, może wreszcie kilka osób przejrzy na oczy gdy ten będzie lepszy/skuteczniejszy od Lewego. A w to nie wątpię.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Wookie » 2017-05-03, 10:07

shadow7 napisał(a):ostatnio zastanawiałem się nad tym kogo chciałbym widzieć u nas na '10' i przypomniał mi się jeden pan - Christian Eriksen.

W tym sezonie 45 meczów - 12 bramek + 20 asyst (dla porównania Oezil: 38M/11B/11A) :wink:

To prawda, Eriksen byłby mega. Tylko, że raczej nie do wyjęcia ze Spurs a nawet jeśli to za gruby hajs. Choć wzmocnienie byłoby kozak.
Można pójść tą samą drogą i spróbować z Davy Klaassenem z Ajaxu.
Ewentualnie zaryzykować z Calhanoglu, zaryzykować, bo nie wiadomo jak to z nim będzie po przerwie. Cena jednak nieco poleci w dół.
Za to idealnie do nas pasowałby James Rodriguez. Robben i Ribery ostatnio bez kontuzji a w gabinecie musi być ruch.
Wydaje mi się, że zawita do nas Kai Havertz. Kończy mu się umowa, będzie do wzięcia za darmo. Pojawiały już się głosy o zainteresowaniu nim, więc kto wie. Choć to melodia przyszłości. Dla niego lepiej byłoby gdyby został w Leverkusen.

Eriksena i tak nic nie przebije a byłby idealnym wzmocnieniem. Przełknąłbym nawet tego Brandta i Wagnera. No i Gnabry.
Wookie
Bawarczyk
 
Posty: 339
Dołączył(a): 2017-04-22, 21:35
Online: 3d 6h 55m 42s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Gabo Gabi » 2017-05-03, 14:37

Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2645
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 2h 33m 5s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez bartek959 » 2017-05-03, 22:31

Podsumowanie spekulacji z ostatniego tygodnia:

Sportbild mówi o rozmowach z Sanchezem, zainteresowaniu Goretzką (za rok kończy mu się kontrakt), wspomina o Reschke który ma stały kontakt z agentem Gnabry'ego i rozpoczął rozmowy w sprawie transferu Heinrichsa. Niemieckie źródła są zazwyczaj całkiem pewne :D

Calciomercato mówi o zainteresowaniu Mbappe, ale to raczej nie dość że nieopłacalny (80+ mln) to i ryzykowny interes.

Jakiś gość ze Sport1 proponuje Dżeko, Huntelaara i Van Persiego jako zmienników dla Lewego. Ten pierwszy raczej nie będzie chciał siedzieć na ławie bo ma pewne miejsce w Romie, a dwaj Holendrzy ostatnio mocno obniżyli poziom i wątpię żeby poradzili sobie w Bayernie...
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Gabo Gabi » 2017-05-03, 23:11

Na te okienko w zupełności wystarczy Alexis, pokryje i napad i skrzydła(oba)

Gnabry raczej dopiero za rok, a Goretzka w ogóle nie potrzebny przy Javim, Vidalu, Thiago, Sanchesie i Rudym
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2645
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 2h 33m 5s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Klinsmann » 2017-05-03, 23:16

Gabo Gabi napisał(a):a Goretzka w ogóle nie potrzebny przy Javim, Vidalu, Thiago, Sanchesie i Rudym
No i to chyba jednak nie jest poziom na Bayern :P
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Gabo Gabi » 2017-05-03, 23:19

Nie mam pojęcia, jakiś tam potencjał ma, ale nic o jego grze nie mogę powiedzieć, bo Schalke nie oglądam jakoś strasznie regularnie 8)
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2645
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 2h 33m 5s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez baymann9 » 2017-05-04, 13:26

Właśnie przeczytałem, że Bayern jest zainteresowany zakupem Modricia. Moim zdaniem niegłupia opcja, mimo 31 lat Chorwata.
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 51m 35s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Wookie » 2017-05-04, 19:23

Rezerwowy napastnik.

Wielu mówi, że powinien to być jakiś doświadczony piłkarz +/- 30 lat. Bo kto inny zgodzi się na bycie rezerwowym?

Układam skład w FPL i bum!

Borja Baston. 92 rocznik. Napastnik. Swansea. Trafił tam za 18 mln, po bardzo dobrym sezonie w La Liga (18 goli i 4 asysty). Typowa 9. Biorąc pod uwagę, że Swansea może spaść z ligi. Biorąc pod uwagę, że jest rezerwowym(przegrywa rywalizację z F.Llorente) może być do wyjęcia za śmieszne pieniądze. Owszem miał jeden udany sezon na najwyższym poziomie, ale ktoś taki może być lepszy niż zawodnik trzydziestoletni, typu: KJH, RVP czy Wagner. Obecny sezon rozpoczął od kontuzji, miało to pewnie wpływ na jego dyspozycję, być może po przepracowaniu okresu przygotowawczego będzie realnym zastępcą Lewego. W Bayernie powinno być mu łatwiej a gole strzelać potrafi co pokazał w Hiszpanii.

Może zamiast kupować, wypożyczyć z opcją pierwokupu Wilfrieda Bony z City? Enner Valencia.

Ewentualnie co byście powiedzieli na Gylfiego Sigurdssona ze Swansea? Jeśli spadną może chcieć odejść.
Wookie
Bawarczyk
 
Posty: 339
Dołączył(a): 2017-04-22, 21:35
Online: 3d 6h 55m 42s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez DeLacoste » 2017-05-04, 22:21

Dawać po Neymara :P 8)
DeLacoste
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2017-05-04, 22:16
Online: 9h 58m 10s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez scholli7 » 2017-05-04, 23:37

DeLacoste napisał(a):Dawać po Neymara :P 8)


Tak, bo tak Schweini chciał :P
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Kubik » 2017-05-05, 10:16

Wookie napisał(a):Rezerwowy napastnik.

Wielu mówi, że powinien to być jakiś doświadczony piłkarz +/- 30 lat. Bo kto inny zgodzi się na bycie rezerwowym?

Układam skład w FPL i bum!

Borja Baston. 92 rocznik. Napastnik. Swansea. Trafił tam za 18 mln, po bardzo dobrym sezonie w La Liga (18 goli i 4 asysty). Typowa 9. Biorąc pod uwagę, że Swansea może spaść z ligi. Biorąc pod uwagę, że jest rezerwowym(przegrywa rywalizację z F.Llorente) może być do wyjęcia za śmieszne pieniądze. Owszem miał jeden udany sezon na najwyższym poziomie, ale ktoś taki może być lepszy niż zawodnik trzydziestoletni, typu: KJH, RVP czy Wagner. Obecny sezon rozpoczął od kontuzji, miało to pewnie wpływ na jego dyspozycję, być może po przepracowaniu okresu przygotowawczego będzie realnym zastępcą Lewego. W Bayernie powinno być mu łatwiej a gole strzelać potrafi co pokazał w Hiszpanii.

Może zamiast kupować, wypożyczyć z opcją pierwokupu Wilfrieda Bony z City? Enner Valencia.

Ewentualnie co byście powiedzieli na Gylfiego Sigurdssona ze Swansea? Jeśli spadną może chcieć odejść.


To ja wole Sandro Wagnera =)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez bartek959 » 2017-05-07, 10:52

Z Sanchezem jest coś na rzeczy - o negocjacjach informowały już Bild, Mirror, The Telegraph. Problem w tym że Arsenal chce ponoć ~60 mln euro - za 28 letniego gracza z rokiem do końca kontraktu to stanowczo za dużo...
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez arekBM » 2017-05-07, 13:13

bartek959 napisał(a):Z Sanchezem jest coś na rzeczy - o negocjacjach informowały już Bild, Mirror, The Telegraph. Problem w tym że Arsenal chce ponoć ~60 mln euro - za 28 letniego gracza z rokiem do końca kontraktu to stanowczo za dużo...



Nie da Bayern to da PSG, Arsenal nie jest głupi, wiadomo jakie są aktualnie ceny na rynku, i trzeba tyle dawać jak chce sie wyciągnać gotowego piłkarza z czołowego klubu, nawet mimo tego że ma rok kontraktu :) Za mniej zwyczajnie Arsenalowi nie opłaca sie go sprzedawać, to już prędzej przetrzymają go rok i puszczą potem za darmo, bo angielskie kluby stać na to a Sanchez to 90% ofensywy Arsenalu
arekBM
Bawarczyk
 
Posty: 310
Wiek: 29
Dołączył(a): 2013-04-25, 10:41
Online: 2d 15h 46m 23s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość