Kto powinien zawitać w Bayernie?

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Jaki napastnik powinien dołączyć do nas zimą w roli zmiennika dla Lewego?

Ankieta wygasła 2018-01-05, 18:37

Wagner
3
20%
Giroud
2
13%
Ibisević
2
13%
Dolberg
1
7%
Kramarić
0
Brak głosów
Uth
0
Brak głosów
Modeste
1
7%
Ktoś młody z II drużyny Bayernu
6
40%
Żaden nowy napastnik nie jest potrzebny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 15

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Gabo Gabi » 2017-04-22, 16:33

Thomas może grać tylko i wyłącznie na 10 za Lewym. Nigdzie indziej się nie nadaje i rzucanie go pozycjach wyrządza mu krzywdę
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2637
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 49m 14s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez SoSeductive » 2017-04-22, 19:54

:D a pamiętacie te rekordowe kwoty z Anglii? :mrgreen:
Danke Carlo. :567:
SoSeductive
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 899
Wiek: 30
Dołączył(a): 2010-04-28, 19:41
Online: 11d 17h 42m 8s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Pietras » 2017-04-22, 20:48

Apeluję, żeby nie wieszać psów na Tomaszu. Już na Euro jechał na oparach i prezentował się fatalnie, potem praktycznie bez odpoczynku wszedł w nowy sezon i jest w marazmie do teraz. Niech porządnie odpocznie od piłki po sezonie, Loew nawet niech nie próbuje myśleć o powołaniu go na Puchar Konfederacji, a w nowym sezonie miejmy nadzieję na przełamanie i powrót dawnego Mullera. Tyle zrobił dla Bayernu, że trzeba mu bardziej pomóc niż ganić czy nawet wypychać na trybuny.
Obrazek
Pietras
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1172
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-09, 15:05
Lokalizacja: Częstochowa
Online: 10d 11h 8m 54s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Mars » 2017-04-22, 23:42

Tak sprzedać go! jesteście pierd**nięci po jednym słabszym sezonie Thomasa (gdzie ma w ch*j asyst). Może i jest w chwilowym dołku ale w formie jest jednym z najlepszych i przekreslanie go po JEDNYM slabym sezonie jest smieszne
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Klinsmann » 2017-04-23, 00:53

A czego się można spodziewać po ślepym fanboyu Lewego :wink: Każdego piłkarza zmiesza z błotem bo to dodaje Lewemu poziomu. Robben chjowy, Muller chjowy, a Lewy jest przezajebisty i sam mecze wygrywa. Szkoda, że dzisiaj przeczłapał całe spotkanie.
A prawda jest taka, że Lewy bez Robbena i Mullera by pół bramki nie strzelił.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez scholli7 » 2017-04-23, 01:44

Nie no nie wybiegajmy i nie rozpędzajmy się tak do przodu przecież nikt nie będzie po jednym sezonie Naszego jednego z ostatnich rodowitych Bawarczyków sprzedawał bez jaj. Chłopak się ogarnie, a rzeczywiście asyst ma dużo.W ostatnim meczach poza tymi z Realem przecież coś już strzelał. Moim zdaniem w przyszłym sezonie się odbuduje
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Wookie » 2017-04-23, 08:55

Nie spodziewajcie się wielkich transferów. Aby to zrozumieć wystarczy przypomnieć sobie tekst sprzed 2 lat ze Sport Bilda. Przedstawiono w nim powody odejścia Guardioli z Bayernu. Polityka transferowa.
Guardiola chciał Suareza gdy ten grał jeszcze z Liverpoolu, powiedziano mu nie. Chciał Hazarda, de Bruyne, Verrattiego, Pogbę, a klub zaoferował mu Castro, Walcotta i Calhanoglu… To wiele mówi o polityce Bayernu, która moim zdaniem prowadzi w jedną stronę. W stronę przeciętności. Tym bardziej, że nie mam Niemców, którzy byliby w stanie podnieść jakość gry Bayernu, będą jednocześnie do wyjęcia z obecnych klubów.
Wookie
Bawarczyk
 
Posty: 339
Dołączył(a): 2017-04-22, 21:35
Online: 3d 6h 55m 42s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Gabo Gabi » 2017-04-23, 13:18

Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2637
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 49m 14s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Dave » 2017-04-23, 13:25

Super Mario... jeśli tylko zawodnik wyraża zainteresowanie to brać i się nie zastanawiać
Dave
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1147
Wiek: 30
Dołączył(a): 2011-07-23, 23:01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Online: 59d 14h 36m 52s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez scholli7 » 2017-04-23, 14:18

No to czytają w naszych myślach, brać Go i się nie zastanawiać!
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez norbi » 2017-04-23, 15:59

transfer spóźniony o rok ale, lepiej późno niż wcale
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Wookie » 2017-04-23, 16:16

Gomez nie jest zły, tylko nie wydaje mi się aby zdecydował się na ławkę. Tym bardziej, że nie jest jeszcze stary, dobrze mu idzie, w reprezentacji pierwszy skład, jeszcze 2-3 lata może fajnie pograć. No i VFL nie ma interesu w tym aby puścić go do Bayernu.
Wszytko wskazuje, że do nas trafi Wagner.

Ja bym zaryzykował i sprowadził do nas Kaj Sierhuis 1998(19lat) z Ajaxu U-21. Ma fajny luz typowy dla dawnych holenderskich napastników. Może być kozak. Szansy w dorosłej piłce jeszcze nie dostał, ale jak dla mnie dobrze rokuje. W jego grze widać inteligencję. Dobrze ułożona noga. Poza tym mógłby się przy Lewym uczyć.

https://www.youtube.com/watch?v=NSu-5jc3iU0

Ferdi Kadioglu NEC
Ostatnio edytowano 2017-04-23, 16:31 przez Wookie, łącznie edytowano 1 raz
Wookie
Bawarczyk
 
Posty: 339
Dołączył(a): 2017-04-22, 21:35
Online: 3d 6h 55m 42s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez scholli7 » 2017-04-23, 16:26

Wookie napisał(a):Nie spodziewajcie się wielkich transferów. Aby to zrozumieć wystarczy przypomnieć sobie tekst sprzed 2 lat ze Sport Bilda. Przedstawiono w nim powody odejścia Guardioli z Bayernu. Polityka transferowa.
Guardiola chciał Suareza gdy ten grał jeszcze z Liverpoolu, powiedziano mu nie. Chciał Hazarda, de Bruyne, Verrattiego, Pogbę, a klub zaoferował mu Castro, Walcotta i Calhanoglu… To wiele mówi o polityce Bayernu, która moim zdaniem prowadzi w jedną stronę. W stronę przeciętności. Tym bardziej, że nie mam Niemców, którzy byliby w stanie podnieść jakość gry Bayernu, będą jednocześnie do wyjęcia z obecnych klubów.


Pieprzysz głupoty! Na pewno Bayern się konkretnie wzmocni przed nowym sezonem i jestem tego bardziej jak pewien.Powodem odejścia Guardioli były transfery hahaha to miał je w Citi i co w związku z tym? Jak się im sezon skończył wszyscy widzieliśmy.
Teraz tak - piszesz, że Zarząd nie zagwarantował mu zawodników jakich chciał i też nie do końca się z tym zgodzę. Sprowadzili mu przecież podczas Jego pobytu w Monachium kilku ciekawych zawodników. Zamiast Neymara - Gotze, ale co mogli zrobić skoro sam Neymar wybrał Barcelonę, a zresztą cała otoczka tego transferu jak wyinikło później była jednym wielkim przekrętem. Chciał Suareza? Ale nie zapominaj, że ściągnęli mu np. Lewego, na którego śliniki się inni i ślinią się do dziś jak Real np. Ściągnęli też Mu Vidala, czy też Costę i Comana, a po ściągnięciu tych 2 ostatnich wszyscy piali z zachwytu po ich pierwszych występach.
Nie krytykuj Zarządu za transfery, bo prowadzą odmienną politykę transferową niż inne Kluby Europejskie i wcale źle na ich tle nie wyglądamy. A co najważniejsze nie toniemy w długach jak taka Barcelona czy też Real. A najbardziej denerwuje mnie w tym wszystkim to, że pomimo takich długów ktoś pozwala im na trasfery opiewające na takie kwoty jak było w przypadku Realu przy kupnie Balea, czy właśnie Neymara. Piorą kase i tyle :P
Chciałem Ci przypomnieć, że przed tym sezonem ściągnęliśmy np. też Hummelsa i co według Ciebie też należy się krytyka w stronę Zarządu za ten transfer?
Tak jak pisałem Ci w innym temacie nie popadajmy w skrajność i nie szukajmy trasferów tylko i wyłącznie wśród rodowitych Niemców.Póki co nowych Reprezentantów Niemiec też będziemy mieli w składzie na przyszły sezon w postaci Sule i Rudego. Zobaczymy jak to będzie wszystko wyglądać
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez clay » 2017-04-23, 16:40

Przecież Guardiola wstrzymał transfer Kevina De Bruyne do nas
clay
Bawarczyk
 
Posty: 1610
Dołączył(a): 2008-09-29, 12:23
Online: 2d 21h 10m 43s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Wookie » 2017-04-23, 16:46

Na pewno Bayern się konkretnie wzmocni przed nowym sezonem i jestem tego bardziej jak pewien

Pytanie co masz na myśli konkretnie?
Verratti, Carrasco, Mbappe, Sanchez, Toure?
Czy
Wagner, Brandt, Goretzka,
A co najważniejsze nie toniemy w długach jak taka Barcelona czy też Real.

Podejrzewam, że kibice Barcy i Realu kompletnie nie przejmują się długami :D Gdyż w piłce nożnej nie chodzi o zielone na koniec roku w excelu.
Teraz tak - piszesz, że Zarząd nie zagwarantował mu zawodników jakich chciał i też nie do końca się z tym zgodzę.

Tylko, że to nie ja pisałem a niemiecka prasa.
Tak jak pisałem Ci w innym temacie nie popadajmy w skrajność i nie szukajmy trasferów tylko i wyłącznie wśród rodowitych Niemców

W poprzednim temacie nie zrozumiałeś mnie. Ja również nie chcę ściągania samych Niemców, bo i tam nie ma z kogo wybierać. To była polemika z tym co mówią władze klubu, "Kadra została zachwiana, Bayern powinien być bardziej Niemiecki".

ps problem z Costą może być taki, że Uli na początku roku zażądał od obcokrajowców nauki niemieckiego. Nie ma postępów? Będą kary! Costa ma z tym problemy (podobnie Sanchez) i być może dlatego strzelił focha.
Wookie
Bawarczyk
 
Posty: 339
Dołączył(a): 2017-04-22, 21:35
Online: 3d 6h 55m 42s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości