Kto powinien zawitać w Bayernie?

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Jaki napastnik powinien dołączyć do nas zimą w roli zmiennika dla Lewego?

Ankieta wygasła 2018-01-05, 18:37

Wagner
3
20%
Giroud
2
13%
Ibisević
2
13%
Dolberg
1
7%
Kramarić
0
Brak głosów
Uth
0
Brak głosów
Modeste
1
7%
Ktoś młody z II drużyny Bayernu
6
40%
Żaden nowy napastnik nie jest potrzebny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 15

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Gabo Gabi » 2017-04-24, 22:11

Sanchez i James w jednym okienku :569: To by była bomba

Arjen, Alexis, Thomas, James, Franck, Kingsley, Robert - ofensywa złoto
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2637
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 49m 14s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Klinsmann » 2017-04-24, 22:13

Lewy idzie na wymianę za Jamesa :wink: Timo Werner? :lol:
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Gabo Gabi » 2017-04-24, 22:16

Nie no, Robsona to nie wymienię za żadnego zawodnika.

Pomijając scenariusze fantasty jak ten mój powyżej - to przyjście Sancheza całkowicie mnie zadowoli. Za rok można wziąć Brandta po okazyjnych 18 mln euro.
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2637
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 49m 14s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez norbi » 2017-04-24, 22:41

kreatywny pomocnik jest potrzebny, bez 2 zdań. Jedynym zawodnikiem potrafiącym zagrać niekonwencjonalnie do przodu jest Thiago, który (niestety) zawiódł w najważniejszych meczach z Realem... wykorzystanie sytuacji Jamesa w Realu byłoby strzałem w 10tkę, myślę że to jeden z nielicznych zawodników wartych tego aby dać ok 50 mln za niego, ma talent i jest do wyciągnięcia.

Zastąpienie Costy Sanchezem to też byłby super ruch. Oddalibyśmy Brazylijczyka który spoczął na laurach a wzięli walczaka mogącego zagrać w pomocy i ataku.

przesunięcie Martineza na DM to jak transfer za 50 mln, pod warunkiem że wróciłby do dyspozycji ze swojego pierwszego sezonu w barwach Bayernu. Byłby najbardziej cofniętym z trójki grającej w centrum boiska, od brudnej roboty, odebrać piłkę i podać do najbliższego, to w czym był najlepszy na świecie w 2013 roku (moim zdaniem)

PS: w ogóle nie rozumiem fenomenu tego Brandta.... mnie w ogóle nie przekonuje, jest wielu takich jak on... nie widzę w nim nic co by sprawiło że Bayern powinien się nim interesować :roll:
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Klinsmann » 2017-04-24, 22:44

norbi napisał(a):Jedynym zawodnikiem potrafiącym zagrać niekonwencjonalnie do przodu jest Thiago
Średnio jedno podanie na mecz mu wyjdzie? Czy nawet nie :roll:
Ozil bez formy go zjada.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez norbi » 2017-04-24, 22:45

Klinsmann napisał(a):
norbi napisał(a):Jedynym zawodnikiem potrafiącym zagrać niekonwencjonalnie do przodu jest Thiago
Średnio jedno podanie na mecz mu wyjdzie? Czy nawet nie :roll:
Ozil bez formy go zjada.


jak masz rację, to wiele to mówi o kreatywności środka pola Bayernu ...
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez bo warszawa... » 2017-04-25, 10:17

ironlemon napisał(a):Nie byłbym wcale taki pewien, czy "Javier pewnie wróci na DM". Było o tym gadanie od momentu odejścia Pepa i jakoś nie dość, że Javi nigdzie się nie ruszył, to jeszcze stał się jeszcze ważniejszym elementem obrony po tym, jak odszedł Badstuber. Teraz dochodzi Sule, ale to nie rozwiązuje za bardzo sprawy słabego backupu na środku obrony, bo to po prostu zatkanie dziury po Holgerze.

A już tym bardziej, jak Kimiś pójdzie jednak na środek - wtedy Martinez jest tam już kompletnie niepotrzebny.


Mi ostatnio przyszedł do głowy jeszcze bardziej szatański pomysł - Boateng na PO. :twisted: W końcu kiedyś tak grał, nawet chyba w reprezentacji, która zdobyła MŚ w RPA, a dwójka Martinez - Hummels zdawała się dobrze dogadywać. Godnego następcy Lahma nie dostaniecie, bo poza Carvajalem nie ma w światowej piłce kogoś, kto prezentowałby taki poziom chociaż w 1/2. Kimmich się nie nadaje do gry na boku boiska, bo jest za wolny.
bo warszawa...
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2012-03-23, 21:21
Online: 11h 45m 44s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Dave » 2017-04-25, 12:57

Kicker pisze, że Bayern jako alternatywę dla Roberta wziął również Moratę. Zawodnik ciekawy, z dużymi umiejętnościami ale nie wydaje mi się, że przyszedłby tutaj godząc się na rolę rezerwowego. Już teraz prawie cały sezon grzeje ławę w Realu, więc wątpię, że chciałby znów spędzić sezon na tej pozycji.

Pamiętam jak Morata przewiózł naszych w LM...
Obrazek
Dave
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1147
Wiek: 30
Dołączył(a): 2011-07-23, 23:01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Online: 59d 14h 36m 52s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez ironlemon » 2017-04-25, 13:48

bo warszawa... napisał(a):
ironlemon napisał(a):Nie byłbym wcale taki pewien, czy "Javier pewnie wróci na DM". Było o tym gadanie od momentu odejścia Pepa i jakoś nie dość, że Javi nigdzie się nie ruszył, to jeszcze stał się jeszcze ważniejszym elementem obrony po tym, jak odszedł Badstuber. Teraz dochodzi Sule, ale to nie rozwiązuje za bardzo sprawy słabego backupu na środku obrony, bo to po prostu zatkanie dziury po Holgerze.

A już tym bardziej, jak Kimiś pójdzie jednak na środek - wtedy Martinez jest tam już kompletnie niepotrzebny.


Mi ostatnio przyszedł do głowy jeszcze bardziej szatański pomysł - Boateng na PO. :twisted: W końcu kiedyś tak grał, nawet chyba w reprezentacji, która zdobyła MŚ w RPA, a dwójka Martinez - Hummels zdawała się dobrze dogadywać. Godnego następcy Lahma nie dostaniecie, bo poza Carvajalem nie ma w światowej piłce kogoś, kto prezentowałby taki poziom chociaż w 1/2. Kimmich się nie nadaje do gry na boku boiska, bo jest za wolny.

Ale Boa w sumie też nie jest fizycznie idealnym materiałem na PO. On jak na dużego stopera potrafi się całkiem nieźle rozpędzić, ale jest mało zwrotny IMO.
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez norbi » 2017-04-26, 13:51

http://transfery.info/100077,stevens-do ... ewandowski

jak miło że Stevens stara się pomóc Bayernowi 8)
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez bartek959 » 2017-04-27, 09:31

W ostatnich plotkach transferowych o dziwo najwięcej mówi się o środkowych pomocnikach, niewiele i bez konkretów o prawym obrońcy :|

Przez bildy, kickery itp przewinęła się ostatnio masa graczy których teoretycznie chciałby Bayern - Verratti, Keita, Bakayoko, Gnabry, Brandt, Sanchez, Walker, Goretzka, Onana, Van de Beek. Lista ta z każdym tygodniem będzie rosnąć (zresztą Sport Bild już zrobił listę na 20+ graczy którymi Bayern się interesuje), ale jakie plany ma klub nie wie nikt bo żadnego intensywne zainteresowania jeszcze nie ma.

Najbardziej tylko boję się tego, że zamiast się wzmocnić (wyciągnąć wnioski kogo nam brakowało, mieć więcej opcji przy budowaniu składu żeby nie polegać w niektórych przypadkach tylko na jednym zawodniku) to tylko uzupełnimy straty po jak najmniejszej linii oporu z gadką "kadra jest kompletna", lub co gorsze "mamy Haasa" :D
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez SoSeductive » 2017-04-27, 13:41

To jest bardzo prawdopodobne.Carlo dostanie do dyspozycji tylko tyle co Uli poskąpi bo przecież nie trzeba się wzmacniać i sezon minie..
Danke Carlo. :567:
SoSeductive
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 899
Wiek: 30
Dołączył(a): 2010-04-28, 19:41
Online: 11d 17h 42m 8s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Gabo Gabi » 2017-04-27, 13:55

poszedłbym na zakupy do Realu - Vazquez, Isco, James, Morata - mało grają, może chcieli by zmienić otoczenie? Ja bym widział u nas Isco. W duecie z Thiago mógłby dużo zdziałać. Tym bardziej, że pasuje jak ulał do stylu Bayernu opartego na posiadaniu piłki

i jest uniwersalny - oba skrzydła, 10, za Carlo w Realu grał nawet jako box to box
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2637
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 49m 14s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez mancipium » 2017-04-27, 14:27

znwo dwoch hiszpanow na srodku boiska? nie dziekujke.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez ironlemon » 2017-04-27, 14:35

mancipium napisał(a):znwo dwoch hiszpanow na srodku boiska? nie dziekujke.

A co to za różnica? Jak nie ma dostępnych dwóch dobrych Niemców, to niech gra nawet dwóch Eskimosów - byleby trzymali poziom.
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości