Kto powinien zawitać w Bayernie?

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Jaki napastnik powinien dołączyć do nas zimą w roli zmiennika dla Lewego?

Ankieta wygasła 2018-01-05, 18:37

Wagner
3
20%
Giroud
2
13%
Ibisević
2
13%
Dolberg
1
7%
Kramarić
0
Brak głosów
Uth
0
Brak głosów
Modeste
1
7%
Ktoś młody z II drużyny Bayernu
6
40%
Żaden nowy napastnik nie jest potrzebny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 15

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez SoSeductive » 2017-05-07, 13:19

Nie rozumiem dlaczego my się mamy tutaj zastanawiać nad pieniędzmi klubu, to nie jest nasza kasa, sami nie wiemy ile Bayern tak naprawdę może wydać. Tak jak zostało wspomniane powyżej, nie my to inny klub da i będziemy sobie pluć w brodę
Danke Carlo. :567:
SoSeductive
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 899
Wiek: 30
Dołączył(a): 2010-04-28, 19:41
Online: 11d 17h 42m 8s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez mancipium » 2017-05-07, 14:18

to tak jak pieniadze Państwa lub ogólnie publiczne ;). Nie moje, to niech wydają?:) Premie za nic nie robienie dla prezesów spółek? spoko ;) itd. itp.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez yarpen » 2017-05-07, 14:54

mancipium napisał(a):Nie moje, to niech wydają?:) Premie za nic nie robienie dla prezesów spółek? spoko

Z jakiej racji mamy rościć sobie prawo do podejmowania decyzji za akcjonariuszy?
Ostatnio edytowano 2017-05-07, 14:54 przez yarpen, łącznie edytowano 1 raz
yarpen
Bawarczyk
 
Posty: 2305
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-05-20, 00:07
Lokalizacja: Zurych/Ruda Śląska
Online: 23d 20h 29m 56s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez SoSeductive » 2017-05-07, 14:54

Jak można porównywać pieniądze publiczne do pieniędzy klubu ;)? Po prostu nie zostaną zainwestowane i pożytku z nich też nie będzie. Można poskąpić, a na wiosnę narzekać, że kontuzje :twisted: :twisted:
Danke Carlo. :567:
SoSeductive
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 899
Wiek: 30
Dołączył(a): 2010-04-28, 19:41
Online: 11d 17h 42m 8s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez bartek959 » 2017-05-07, 15:32

Ale ja stwierdziłem tylko że 60 mln to dużo jak na gracza z rokiem do końca kontraktu, a nie że Bayern ma z niego zrezygnować żeby zaoszczędzić hajs :P :P
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez scholli7 » 2017-05-07, 15:57

Obrazek

"Kontrakt Alexisa Sancheza z Arsenalem wygasa za rok, więc letnie okienko transferowe będzie ostatnią okazją, by zarobić na Chilijczyku wielkie pieniądze - zimą piłkarz będzie mógł odejść z klubu za darmo. Gwiazdor nie chce przedłużać wygasającej umowy, więc jego odejście wydaje się raczej przesądzone. Głównym faworytem w wyścigu o piłkarza wydaje się obecnie Bayern Monachium. Zdaniem angielskich mediów, włodarze niemieckiego klubu są gotowe wyłożyć na transfer 28-latka aż 65 mln €. Kwota ta, jak na piłkarza z rocznym kontraktem, jest bardzo wysoka, jednak w Bayernie wiedzą, że oprócz przekonania Arsenalu do sprzedaży piłkarza, trzeba będzie również przebić oferty innych klubów. O względy piłkarza zabiegają bowiem również PSG, Chelsea, Juventus oraz Manchester City. Determinacja Bayernu wydaje się jednak póki co największa i to niemiecki klub jest stawiany obecnie w roli faworyta."
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez bartek959 » 2017-05-08, 16:52

www.fangol.pl/view/210923/gomez-nie-chce-wracac
To by było na tyle jeśli chodzi o powrót Supermario

Sanchez w wywiadzie dla Sky Sports powiedział że nie ma żadnego progresu w sprawie nowego kontraktu i dopiero po sezonie wraz z agentem usiądą do ewentualnych rozmów z Arsenalem.
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Kubik » 2017-05-08, 21:17

Bild pisze, że nasz były trener z Katalonii chce Sancheza w City i zaczyna mieszać.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez norbi » 2017-05-09, 07:26

myślę że najwięcej będzie miał do powiedzenia sam piłkarz, bo jeżeli chce wygrywać tytuły to z całym szacunkiem do City, ale tam nic nie ugra, no chyba że puchar ligi (czy jak to tam się nazywa). Największym argumentem za transferem do City jest pewnie to że mogą dać mu więcej siana niż Bayern, ciekawe jak cała sytuacja się rozwinie i ile wyniesie ewentualna kwota transferu (pamietajmy że ma rok do końca kontraktu)
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Wookie » 2017-05-09, 11:49

SoSeductive napisał(a):Nie rozumiem dlaczego my się mamy tutaj zastanawiać nad pieniędzmi klubu, to nie jest nasza kasa, sami nie wiemy ile Bayern tak naprawdę może wydać. Tak jak zostało wspomniane powyżej, nie my to inny klub da i będziemy sobie pluć w brodę
mancipium napisał(a):to tak jak pieniadze Państwa lub ogólnie publiczne ;). Nie moje, to niech wydają?:) Premie za nic nie robienie dla prezesów spółek? spoko ;) itd. itp.
SoSeductive napisał(a):Jak można porównywać pieniądze publiczne do pieniędzy klubu ;)? Po prostu nie zostaną zainwestowane i pożytku z nich też nie będzie. Można poskąpić, a na wiosnę narzekać, że kontuzje :twisted: :twisted:


Kiedyś sprawiało mi radość, że Bayern jest tak poukładany, racjonalny w swoich działaniach. Wkurzałem się kiedy hiszpańskie banki umarzały długi Realowi i Barcelonie. Wkurzali mnie szejkowie itd. Jednak pewnego dnia przeszło mi. Był to dzień w którym dowiedziałem się, że Uli Hoenes przytulał kasę od Adidasa za to, że wybierzemy ich a nie Nike. Myślę sobie, ja tu się ekscytuję sytuacją finansową, wkurzam się kiedy Real czy United wyciągają pod sponsorów po kilka/kilkanaście milionów więcej niż my, a tu się okazuje, że kasa idzie na konta w Szwajcarii. Wtedy przestałem jarać się finansami, przeszło mi. Od tego czasu tylko piłka i tego oczekuje od Bayernu. Odrobiny radości z gry i raz na rok jakiegoś fajnego transferu, którym mógłbym się jarać i pomyśleć: Teraz mamy szansę na LM. Sanchez takim transferem by był. Niezależnie od tego czy będzie kosztował 30 czy 70 mln.
Wookie
Bawarczyk
 
Posty: 339
Dołączył(a): 2017-04-22, 21:35
Online: 3d 6h 55m 42s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Klinsmann » 2017-05-09, 14:20

Czy Alexis Sanches to jest poziom na LM? Pytam poważnie.
W lidze z ogórami sobie radzi, jednak mi utkwił występ bez szału przeciwko Bayernowi.
Można powiedzieć, że cały Arsenal zagrał słabo :) No tak, ale czy to go usprawiedliwia? Wydaje mi się, że nie do końca.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Matifcb » 2017-05-09, 15:02

inaczej ten sam zawodnik zagra w jednym klubie a inaczej w drugim. Inni koledzy go obsluguja :) wyzszy poziom i wiecej mozliwosci ma chyba w Bayernie niz od kolegow z Arsenalu.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 45s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez SoSeductive » 2017-05-09, 17:13

Wookie napisał(a):
SoSeductive napisał(a):Nie rozumiem dlaczego my się mamy tutaj zastanawiać nad pieniędzmi klubu, to nie jest nasza kasa, sami nie wiemy ile Bayern tak naprawdę może wydać. Tak jak zostało wspomniane powyżej, nie my to inny klub da i będziemy sobie pluć w brodę
mancipium napisał(a):to tak jak pieniadze Państwa lub ogólnie publiczne ;). Nie moje, to niech wydają?:) Premie za nic nie robienie dla prezesów spółek? spoko ;) itd. itp.
SoSeductive napisał(a):Jak można porównywać pieniądze publiczne do pieniędzy klubu ;)? Po prostu nie zostaną zainwestowane i pożytku z nich też nie będzie. Można poskąpić, a na wiosnę narzekać, że kontuzje :twisted: :twisted:


Kiedyś sprawiało mi radość, że Bayern jest tak poukładany, racjonalny w swoich działaniach. Wkurzałem się kiedy hiszpańskie banki umarzały długi Realowi i Barcelonie. Wkurzali mnie szejkowie itd. Jednak pewnego dnia przeszło mi. Był to dzień w którym dowiedziałem się, że Uli Hoenes przytulał kasę od Adidasa za to, że wybierzemy ich a nie Nike. Myślę sobie, ja tu się ekscytuję sytuacją finansową, wkurzam się kiedy Real czy United wyciągają pod sponsorów po kilka/kilkanaście milionów więcej niż my, a tu się okazuje, że kasa idzie na konta w Szwajcarii. Wtedy przestałem jarać się finansami, przeszło mi. Od tego czasu tylko piłka i tego oczekuje od Bayernu. Odrobiny radości z gry i raz na rok jakiegoś fajnego transferu, którym mógłbym się jarać i pomyśleć: Teraz mamy szansę na LM. Sanchez takim transferem by był. Niezależnie od tego czy będzie kosztował 30 czy 70 mln.


prawidłowe podejście :) tak samo jak częstsza irytacja przed telewizorem niż samych graczy po słabym wyniku. Różnica jest taka, że oni dostają miliony, klub podobnie.
Prawda jest taka, że nie było jeszcze bankructwa na grubą skalę w świecie piłkarskim w ostatnich latach, jak widać kluby zawsze znajdują obie jakąś drogę. Dlatego też już nie jarają mnie jakieś wzmianki, że radzimy sobie bez długów. Realowi każdy wypomina długi a jednak funkcjonują, kupują graczy, wypłacają pieniądze. Da sie? Da sie :twisted:
Danke Carlo. :567:
SoSeductive
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 899
Wiek: 30
Dołączył(a): 2010-04-28, 19:41
Online: 11d 17h 42m 8s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Matifcb » 2017-05-09, 17:23

Dokladnie jak zwykle wychodzimy w Europie na ....
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 45s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Recit » 2017-05-09, 19:32

Mnie się wydaje, że to są różne kwestie, podejścia. Ja wolę rozsądne zarządzanie Bayernu, ale przecież to jest oczywiste, że nie będę chodził uśmiechnięty całe dnie bo mój ulubiony klub fajnie radzi sobie z hajsem :P Cenię to u nich ale bez przesady.

Real czy United też zachowują płynność finansową chociaż wybrai inną drogą. Jak dla mnie gorszą, to niby jakoś to się kręci ale to tak jak w życiu - niektórzy nabiorą kredytów, kupią ekstra wielką chatę i dwa super autka. Tylko kredyt sam się nie spłaci, coś pójdzie nie tak i może być ciężko. Nie musi, ale jakieś ryzyko jest.

Real ma przede wszystkim kulturę wygrywania. Pamiętam ich z lat dziewięćdziesiątych gdzie nawet takie szmatki jak Bravo SPORT pisały o nich tak, jak teraz pisze się o Liverpoolu. Aż tu nagre ograli w finale faworyzowane Juve i się zaczęło. Parę lat i powtórka. Najlepi gracze, Galacticos i pomimo trudności z przejściem pierwszej rundy play-off przez lata wciąż trąbili o sukcesach, o swojej historii, wygrywaniu, kupowali najlepszych ponad stan. To może się podobać. Tylko mnie akurat taka droga "kupowania" nigdy specjalnie nie jarała chociaż przyzać trzeba, że Bayern robił podobnie na niemiecką skalę.

Teraz to się wszystko zaczyna niestety zlewać, hajs rządzi już całą piłką, nie tylko Madrytem, Barceloną i Mediolanem. Pod tym względem rozumiem, że polityka zdrowych finansów Bayernu może nawet frustrować "bo co z tego?". No właśnie - nic z tego. To jest ich atut sam w sobie. Bayern to nie Real. Nie zadłużą się żeby wybrać Ligę Mistrzów. I dobrze robią bo City jak będzie chciało to przelicytuje każdą ofertę kontraktu dla Sancheza. Jeżeli wybierze hajs arabów to jego sprawa, niech spada.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 32m 25s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości