Kto powinien zawitać w Bayernie?

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Jaki napastnik powinien dołączyć do nas zimą w roli zmiennika dla Lewego?

Ankieta wygasła 2018-01-05, 18:37

Wagner
3
20%
Giroud
2
13%
Ibisević
2
13%
Dolberg
1
7%
Kramarić
0
Brak głosów
Uth
0
Brak głosów
Modeste
1
7%
Ktoś młody z II drużyny Bayernu
6
40%
Żaden nowy napastnik nie jest potrzebny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 15

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Dziadek Mróz » 2017-04-14, 21:15

rad napisał(a):Moze Huntelaar?


On teraz się nawet w Schalke ledwo na ławę łapie,bez jaj.To już lepszy byłby Teodorczyk :wink: Ale byłby atak w Bayernie : D Ale właśnie nie kumam,czemu kogoś takiego nie mamy.Dobrego grajka ze słabszego zespołu,dla którego samo siedzenie na ławce w Bayernie byłoby nobilitacją.
Z drugiej strony,jak ktoś nie gra,to trudno oczekiwać świetnej formy i tego,że zbawi nas w ćwierćfinale LM..
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez ironlemon » 2017-04-14, 21:23

Dziadek Mróz napisał(a):
rad napisał(a):Moze Huntelaar?
Z drugiej strony,jak ktoś nie gra,to trudno oczekiwać świetnej formy i tego,że zbawi nas w ćwierćfinale LM..

Dlatego potrzebujemy kogoś, kto nawet w przypadku niższych umiejętności od Lewego, przyszedłby tu z nastawieniem, że będzie z nim walczyć o pierwszy skład. Wiem, że pewnie mało takich graczy, ale np. właśnie taki Wagner mi pasuje, bo koleś wiecznie ogłasza się najlepszym niemieckim napastnikiem itp.. Ambicji mu nie brakuje :P
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez scholli7 » 2017-04-15, 09:56

Dlatego ściągnięcie Gomeza byłoby strzałem w 10 i wcale nie musiałoby być tak, że nie będzie grał. Sezon długi na 3 frontach, on zawsze dobrze wypowiadał się o Bayernie. I jest to gość, który mógłby pociągnąć Nasz atak na wypadek braku czołowego napadziora jakim jest Lewy. Już dawno pisałem, że widziałbym Mario znowu w Bayernie, wystarczy zobaczyć co w ostatnich tygodniach gra w Wolfsburgu, czy nawet piękną bramka głową w Reprezentacji. Myślę, że On zgodziłby się na powrót do Bayernu. To doświadczony zawodnik, który zresztą jest obyty z Naszym Klubem
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez mancipium » 2017-04-15, 21:50

tylko nie warto pomyśleć o napastnikach o podobnej charakterystyce? gra z lewym na szpicy a z Gomezem to zupelnie dwa rozne sposoby grania;).
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Bayern fun » 2017-04-16, 11:49

ironlemon napisał(a):Wiem, że pewnie mało takich graczy, ale np. właśnie taki Wagner mi pasuje, bo koleś wiecznie ogłasza się najlepszym niemieckim napastnikiem itp.. Ambicji mu nie brakuje :P


Wagner już u Nas kiedyś był i jakoś du.py nie urwał :)
My potrzebujemy gościa który wejdzie i zrobi różnice w meczach na poziomie Ligi Mistrzów, a nie jakiś Wagnerów którzy ładują bramy ogórom w BL i to jeszcze niezbyt imponujące ilości.

Typ ma 29 lat, jest napastnikiem a ma tylko 2 bramki więcej od Robbena, który raz że jest pomocnikiem, a dwa że więcej odpoczywa niż gra.
Uważacie, że to jest zawodnik na Bayern?
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3666
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 46m 37s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez dalbert » 2017-04-16, 21:42

Niestety, cztery lata temu , za Juuppa, byliśmy potęgą, kiedy przychodził Pep, Goetze, Thiago, myslałem ,że pójdziemy za ciosem i kolejne trofea w lidze mistrzów, będą naszym udziałem, ale niestety wszystko przez te lata poszło nie tak.
Dziś drużyna jest już stara, odszedł Schweinsteiger, Kross, a nasze najlepsze motory napędowe, czyli Robbery , oraz Lahm, kończą karierę , i ich forma jest słabsza od tej z przed 4 lat.
Musimy w najbliższych 2 latach sięgnąć głęboko do kieszeni, po to, aby ,w drużynie było co najmniej dwóch , trzech takich zawodników jak , kiedyś Robben, czy Ribery, inaczej , niestety będziemy dostawać lanie od takiego Realu.
Ani Costa, ani Comman, ani Sanchez, to nie ten poziom, przynajmniej na dziś , co wspomniane nasze gwiazdy z ostatnich lat.
Zakupy , o których mowa na nowy sezon , typu Rudy, Zile, Bender, to śmiech na sali, owszem trzeba stawiać na młodych , ale potrzebujemy już piłkarzy ukształtowanych , którzy będą w stanie wygrywać, i robić różnicę z takim Realem , czy Barceloną
Najbardziej szkoda, że nie poszliśmy za ciosem , i że zwycięstwo w LM za Juppa, było jedynym naszym tytułem europejskim w ostatnich latach.
Obawiam się , że po tych wszystkich ubytkach w kadrze, które nas czekają w najbliższych 2-3 latach, czyli odejście Lahma, Robbena, Ribereygo, i braku znalezienia ich zastępców , będziemy kończyć ligę mistrzów na ćwierćfinałach, ewentualnie na półfinałach.......
dalbert
Bawarczyk
 
Posty: 96
Wiek: 45
Dołączył(a): 2011-09-10, 13:56
Lokalizacja: Radzionków
Online: 1h 3m 57s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Kubik » 2017-04-17, 21:11

Bayern fun napisał(a):
ironlemon napisał(a):Wiem, że pewnie mało takich graczy, ale np. właśnie taki Wagner mi pasuje, bo koleś wiecznie ogłasza się najlepszym niemieckim napastnikiem itp.. Ambicji mu nie brakuje :P


Wagner już u Nas kiedyś był i jakoś du.py nie urwał :)
My potrzebujemy gościa który wejdzie i zrobi różnice w meczach na poziomie Ligi Mistrzów, a nie jakiś Wagnerów którzy ładują bramy ogórom w BL i to jeszcze niezbyt imponujące ilości.

Typ ma 29 lat, jest napastnikiem a ma tylko 2 bramki więcej od Robbena, który raz że jest pomocnikiem, a dwa że więcej odpoczywa niż gra.
Uważacie, że to jest zawodnik na Bayern?


Niby tak, ale z drugiej strony jaki topowy napadzior do nas przyjdzie z perspektywą bycia zmiennikiem dla Roberta? Przed naszym Tripletowym sezonem kupiliśmy Mandżura, bo zagrał fajnie na Euro, ale nikt raczej nie zakładał że wygryzie Gomeza i zostanie 1. napastnikiem. Zresztą Mario widząc co sie święci spakował swoje rzeczy i wyjechał gdzie indziej, bo jak każdy chłop z ambicją chciał grać 1. skład.

Ale patrząc tez w drugą strone - Nerlinger dokupił nam zmiennika dla Gomeza wczesniej - króla strzelców 2. BL. Jaki mieliśmy z niego pożytek?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez scholli7 » 2017-04-17, 21:24

No ale przyjście do Bayernu tak naprawdę nikomu nie gwarantuje gry w podstawie, bo rywalizacja jest bardzo duża. Patrząc nawet na Comana i Costę wielu forumowiczów już po pierwszej części zeszłego sezonu żegnało Robbena czy Riberego. A póki co jest nie co inaczej.
Dlatego wydaje mi się, że trzeba poszukać jakiegoś doświadczonego napadziora, który po pierwsze chciałby grać dla Nas, ale który musiał będzie się liczyć z tą rolą nr 2.Chyba, że Carlo zacznie bardziej rotować pozycją Lewego. Jupp np umiejętnie wrzucał do składu Pizze i nigdy nie zapomnę jak wpakował 4 bramki HSV.I takiego gościa właśnie nam trzeba!
A patrząc co gra w ostatnim czasie Gomez według mnie byłby idealny, On zawsze potrafi się znaleźć w polu karnym. Teraz w lidze znowu kolejna bramka, ma tym samym 14 bramek na 28 występów przy czym ma 31 lat.I jeszcze jeden bardzo ważny aspekt grał już dla Nas i zna ten Klub. A skoro Pizza potrafił do Nas jak bumerang wracać, może i Mario też by się zgodził :wink:
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Kubik » 2017-04-17, 21:31

Wielu żegnało się z Robbenem po finale na Allianz ;-)

Też mi Gomez chodzi po głowie ;-) a najbardziej szkoda mi Mandżura. Czasem sobie myśle, że duet Lewandowski - Mandżukić byłby kapitalny.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Kubik » 2017-04-18, 10:21

A może tak Weisera z powrotem na PO? Ponoć ma klauzule odejścia 11 mln i RB się na niego ślini. Od Kickera niezłe noty dostaje w tym sezonie:

Bramka, 4 asysty, średnia nota 3.0 http://www.kicker.de/news/fussball/bund ... 58003.html

22 lata, swój chłop, po co kupować jakiś zagranicznych, młodych - może lepiej swojego wypromować? http://www.transfermarkt.de/mitchell-we ... ler/119211
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez yarpen » 2017-04-18, 16:46

Średnia 3,0 to jest dokładnie 50%. Nie wiem czy można to nazwać "niezłymi" wynikami? Jak zbiera takie oceny w BL to jak będzie grać w LM?
yarpen
Bawarczyk
 
Posty: 2305
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-05-20, 00:07
Lokalizacja: Zurych/Ruda Śląska
Online: 23d 20h 29m 56s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Mars » 2017-04-18, 17:53

Nie można do końca sugerować się tylko ocenami Kickera. Widziałem Weisera na żywo w akcji i chłop wyglądał imponująco. Aczkolwiek troche chyba zmieniłem podejście i w lecie trzeba wg mnie kupić kilku konkretnych ułożonych zawodników za gruby hajs.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Dziadek Mróz » 2017-04-19, 21:32

Mbappe z Monaco,koleś ma 18 lat? Wyglada kozacko.Ludzie się zachwycają Dembele,który jest takim trochę Balotellim dla mnie,grającym na zasadzie "przeszedłem dwóch,przejdę i trzeciego" i buch,strata ; )
Dawać mi go do Bayernu.I chciałbym też takiego Reusa,ale w sumie po (cenzura),jak on ciągle kontuzjowany,ale widać,że ułożony grajek i fajnie by współpracował z Lewym.Do tego Falcao do ataku,zeby nie było tak,że wypada Lewy i nie mamy napastnika.Co by było jakby dostał kontuzji na 3/4 miechy?
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Krasus » 2017-04-19, 21:45

Falcao raczej nie nadaje się do lepszego klubu niż właśnie Monaco. Nie bez powodu przepadł w Chelsea i United.
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Szybki » 2017-04-19, 21:49

Dziadek Mróz napisał(a):Mbappe z Monaco,koleś ma 18 lat?


Stary zejdź na ziemię ! Rummenigge ostatnio wyraźnie powiedział że trudno będzie znaleźć klasowego napastnika na ławkę wiedząc że Lewy gra w każdym meczu :570: . Gdzie Ty tego Mbappe wstawisz ? Myślisz że jaką kasę zechcą zgarnąć szejki z Monaco ? W kolejce po tego zawodnika stoi już zapewne kolejka chętnych z kwotą minimum 50 mln euro :mrgreen: .
Niskie morale,to słaba motywacja,wysokie morale to silna motywacja i wielka szansa na wygraną !! !!
Szybki
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2220
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-01, 00:35
Lokalizacja: Katowice
Online: 5d 23h 59m 24s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron