Kto powinien zawitać w Bayernie?

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Jaki napastnik powinien dołączyć do nas zimą w roli zmiennika dla Lewego?

Ankieta wygasła 2018-01-05, 18:37

Wagner
3
20%
Giroud
2
13%
Ibisević
2
13%
Dolberg
1
7%
Kramarić
0
Brak głosów
Uth
0
Brak głosów
Modeste
1
7%
Ktoś młody z II drużyny Bayernu
6
40%
Żaden nowy napastnik nie jest potrzebny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 15

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Dziadek Mróz » 2016-07-18, 20:57

50 baniek za grajka,który dopiero wszedł do reprezentacji i MOŻE stać się wybitnym graczem? Za talenty płaci się 50/60 baniek,a za ukształtowanych,dobrych piłkarzy mniej,logiczne to bardzo :-P
Kiedyś fajnie było śledzić okienka,transfery,bo to miało jakiś sens,a teraz to ja już nie wiem o co chodzi :-P
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Gabo Gabi » 2016-07-19, 18:35

Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2637
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 49m 14s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez shadow7 » 2016-07-20, 07:56

jeśli żadnych wzmocnień to już można zakładać, że Martinez będzie traktowany jako ŚO... wielka szkoda, bo para Vidal - Martinez w środku pola mogłaby być nie do przejścia...
Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez filip97 » 2016-07-20, 09:09

Wszystko wskazuje na to, że Bayern może nie poczynić już żadnych ruchów transferowych w kontekście wzmocnienia obrony. Carlo Ancelotti na dzisiejszej konferencji prasowej poinformował, że Javi Martinez przewidywany jest na pozycję stoepra.
filip97
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 951
Dołączył(a): 2014-02-15, 15:39
Online: 125d 14h 49m 18s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez mancipium » 2016-07-20, 09:43

ujowo
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez dmagio » 2016-07-20, 10:23

rad napisał(a):Sanches jak na razie jedzie na Hypie podobnym do Pogby, rzekomo młody gracz turnieju któremu w sumie wyszedł jeden mecz z Polską z golem po rykoszecie hmmm.

też tak uważam,a to że został wybrany odkryciem turnieju to poprostu musieli kogoś wybrać.
Kapustka też mógłby zgarnąć tą nagrodę.
dmagio
Bawarczyk
 
Posty: 2491
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-14, 19:54
Lokalizacja: Gdań$k
Online: 29d 15h 40m 7s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Gabo Gabi » 2016-07-20, 13:56

Ależ ból dupy. :D Na skrzydłach cienko? he he, najlepiej kupmy jeszcze dwóch skrzydłowych. Bez przesady z tymi kontuzjami - nie możemy zakładać, że co chwilę nam ktoś wypadnie, bo to paranoja. Tak samo w obronie - poproszę nazwisko gościa, który zgodzi się przyjść do Bayernu przy Boatengu, Hummelsie i Javim? Ufam Carlo i zarządowi i jeśli oni uznają, że kadra jest kompletna to im ufam. Natomiast co do Thiago - mówiłem już wiele razy, on musi grać regularnie a nie być debilnie rotowany jak to miało miejsce za Pepa.

Zresztą okienko jest otwarte do 31 sierpnia.
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2637
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 49m 14s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Gabo Gabi » 2016-07-20, 14:42

Taki jest ten sport. Trzeba ryzykować. Równie dobrze zarząd mógł sprowadzić jeszcze dwóch skrzydłowych i jak na złość wszyscy byliby zdrowi. A jak kadra jest za duża to też nie dobrze.
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2637
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 49m 14s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez GKSeba12 » 2016-07-20, 15:38

rad napisał(a):Poza tym bardziej piłem do środka pola. Brakuje nam rozgrywającego / ofensywnego pomocnika z prawiwego zdarzenia. Mamy kozackie tyły, mocne choć niepewne z dostępnością skrzydła i mocarny atak. Jednak brakuje kogoś w wieku 24-30 do pary z Vidalem, jego klasy. Oczywiście wszyscy tu widzą Javiego, ale pewnie ten skończy na ŚO, a nawet jeśli nie , to on jest DM, a ja mówie o CM lub CAM.

A Muller to co? Chcesz (już prawie) ikonę i przyszłego kapitana na ławce usadzic?
Autor tego postu jest gimbusem więc odradzam czytanie jego wypocin.
GKSeba12
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 302
Wiek: 25
Dołączył(a): 2013-10-18, 18:58
Lokalizacja: Pffafenhoffen
Online: 6d 2h 7m 16s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Gabo Gabi » 2016-07-20, 16:54

Cofniętego napastnika. Jak Rooney za swoich najlepszych lat. Tomek przecież walczy i cofa się do obrony, wykonuje ogromną pracę.
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2637
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 49m 14s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez shadow7 » 2016-07-20, 19:45

Ale przecież jak gramy z Tomkiem i Lewym na szpicy to już nie ma miejsca na klasycznego rozgrywającego, więc nie ma po co go kupować. Jest dwójka pomocnikow tyłu, którą powinien tworzyć Vidal i w zależności od przeciwnika Sanches, Thiago lub Martinez.
Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Postprzez pablo89 » 2016-07-20, 20:25

shadow7 napisał(a):Ale przecież jak gramy z Tomkiem i Lewym na szpicy to już nie ma miejsca na klasycznego rozgrywającego, więc nie ma po co go kupować. Jest dwójka pomocników tyłu, którą powinien tworzyć Vidal i w zależności od przeciwnika Sanches, Thiago lub Martinez.

Większość sezonu zagramy dwójką napastników: typową "9" czyli Lewy i cofniętym, szukającym wolnych przestrzeni Mullerem. Na skrzydła mamy 4 zawodników (przynajmniej teoretycznie :P ) i kwestia kto w środku pola. Vidal jest pewniakiem do gry. Na trudne spotkania w LM powinien obok niego wychodzić Martinez. Jeśli mamy zamiar bardziej atakować to Thiago (który może złapię stabilniejsza formę). Następni w hierarchii do gry powinni być Sanches i Kimmich. Alonso natomiast na kilka spotkań w BL się przyda :lol: (w LM nie chce go ogladać)
pablo89
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 3870
Wiek: 35
Dołączył(a): 2012-08-14, 16:03
Lokalizacja: Kielce
Online: 18d 17h 34m 44s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez mancipium » 2016-07-21, 12:12

czy mi sie wydaje, czy znowu robimy jak w sezonach, w których nic nie osiągnęliśmy, ze w sumie z kasa i transferami spoko, ale nikt się nie martwi by były 2 sklady jak w 2013?

Serio ja nie wiem, czy ktokolwiek zdaje sobie sprawe, to to klucz do tego, by wygrac LM, by miec 2 zawodnikow na kazda pozycje.

Jeżeli dobrze patrze to jedyna rywalizacja jaka bedzie poza boiskiem to na pozycji PO - Lahm/Rafinha i na skrzydlach. Na lewej i stoperach bez lawki, na napadzie tez nic, na srodku to mamy duzo zawodników, ale tak naprawdę 2 wartościowych - Alaba i Vidal.

Bardzo słabo :)
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez norbi » 2016-07-21, 12:36

rad napisał(a):2 składy to dużo, ale meczowa 16stka powinna być cała mocna. Wyjściowa jedenastka kozak i na ławie 3-5 mocnych zawodników, młodych gniewnych lub starszych doświadczonych na mecze mniejszej wagi lub końcówki spotkań. Jak dla mnei nadal nie mamy kozaka do pary z Vidalem, mamy 3 środkowych obrońców (niby z Javim) prawa obrona ok, lewa też, bo ja tam widzę Rafinhe jak Alaba złapie kontuzje, ale nie na cały sezon. Atak jest ok bo Lewy i Muller są niezniszczalni. Brakuje takiego młodszego Alonso, lub po prostu żeby Thiago stał się pewniakiem. Plus mieliśmy do dziś Gotze który jako ewentualny backup do środka/ataku czasem wskakiwał i przez pierwsze sezony jeszcze ogarniał.


Bayern ma kozaka do pary z Vidalem, z tym że jest liczony jako środkowy obrońca :roll:

co do defensywy, uważam że przy odejściu Benatii brak zakupu piłkarza w jego miejsce to bardzo zał decyzja,której skutki Bayern może bardzo boleśnie odczuć (może nie w rundzie jesiennej, ale na wiosne gdy dojdą angielskie tygodnie może być "nieciekawie")

atak to jest TYLKO Muller i Lewandowski, z tym że przydałaby się typowa 9tka druga, na rotacje/zmiany... nie rozumiem, cały poprzedni sezon taka tak wyglądał i gdy Muller przestał grać dobrze a lewandowski się zaciął, ktoś tak doświadczony jak Pizarro byłby lekiem na tą sytuacje :roll:
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Gabo Gabi » 2016-07-21, 12:39

mancipium napisał(a):Bardzo słabo :)


O matko, już po sezonie. :cry: :cry:

Jest 21 lipca, a nie 31 sierpnia. Pamiętam, że rok temu też było psioczenie na zarząd za ściągnięcie Costy i odejściu Bastka - a potem bum i Vidal oraz Coman. Nasz zarząd rzadko zawodzi, zaufajmy im.


Ja sam powiem, ze moim życzeniem byłby powrót Super Mario Gomeza. :wink: Akurat miejsce w kadrze po Messim się zwolniło.
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2637
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 49m 14s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości