Kto powinien zawitać w Bayernie?

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Jaki napastnik powinien dołączyć do nas zimą w roli zmiennika dla Lewego?

Ankieta wygasła 2018-01-05, 18:37

Wagner
3
20%
Giroud
2
13%
Ibisević
2
13%
Dolberg
1
7%
Kramarić
0
Brak głosów
Uth
0
Brak głosów
Modeste
1
7%
Ktoś młody z II drużyny Bayernu
6
40%
Żaden nowy napastnik nie jest potrzebny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 15

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez grejfrut » 2023-09-02, 10:27

Odnośnie profesjonalizmu naszego zarządu https://www.meczyki.pl/newsy/byl-zszoko ... e/220008-n :lol:

TT całe wakacje prosi o DM, cudowny zarząd obudził się w DD :lol: Nie no, poważne podejście do planowania kadry. Mam ogromny żal, że taki przecinak nam uciekł... coś czuję, że będzie 1 miejsce w LM i w BL w grudniu i już nikogo nie kupimy, będzie wielki sukces. Na wiosnę tradycyjnie się coś zesra, kontuzje itd. i znowu max 1/4. Potem będą lamenty, że TT mógł więcej wyciągnąć itd. Czyli bawarskie piekiełko na standardzie. A za rok chociażby Phnozie będzie miał rok do końca kontraktu! Ciekawe czy na to też mamy czas, jakby nie patrzeć do 30.06.2025 :lol:

Fulham dorzuciło swoje trzy grosze. Mieli niby jasne stanowisko, że muszą mieć zastępstwo. Z drugiej strony bardzo skrzywdzili Portugalczyka dając mu zgodę na lot, całą tę szopkę itd. Gość musi być nieźle przybity psychicznie. Masakra, jakby mu pracodawcy w twarz splunął. Pozwolił ci być jeden dzień kimś wyjątkowym, a potem do łopaty pionku. Masakra, współczuję.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4623
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 20h 41m 51s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez mancipium » 2023-09-02, 10:28

Patrząc obiektywnie mamy 3 wartościowych zmienników - jednego na pozycji środkowego obrońcy kto to nie będzie, lewego obrońcę i skrzydłowego.
Na siłę można uznać, że ofensywny pomocnik i napastnik też są zabezpieczeni - chociaż dla mnie Mueller przestaje być wartościowy, a Choupo to chyba będzie teraz niewiadoma.

Laimer i Sarr... cóż przypomnę, że Sabitzer przychodził ze statusem znacznie mocniejszego zawodnika niż Laimer i się kompletnie nie sprawdził. Nad sarrem nie bede sie pastwił.
brakuje zatem co najmniej czwartego środkowego obrońcy i czwartego pomocnika. Tych zwodników nawet NIE MA, a muszą być, jeszcze nigdy nie mielismy sezonu z tak waska kadra imho. Powinnismy chociazby 18/19 latkow z druzynowych zespolow dolaczyc do kary aby byly dwie jedenastki na trening...
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Bayern fun » 2023-09-02, 10:39

mancipium napisał(a):Na skrzydła - Sane, Coman, Gnabry
Na napad - Kane, Tel, Choupo


tu bym zamienił Tela z napadu na skrzydło, IMHO przy zdrowym Kane będzie rotował ze skrzydłowymi.

Cóż, Byern ma 23 zawodników w kadrze i to jest dramatycznie mało. Przy możliwości przeprowadzenia 5 zmian opłaca się mieć szeroką kadrę, teraz przy 2-3 kontuzjach w ważnym meczu LM nie będziemy mogli nawet wykorzystać limitu zmian nie wpuszczając przy tym młodzika.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3674
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 15h 31m 55s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez alien666 » 2023-09-02, 11:13

Bayern fun napisał(a):
mancipium napisał(a):Na skrzydła - Sane, Coman, Gnabry
Na napad - Kane, Tel, Choupo
Cóż, Byern ma 23 zawodników w kadrze i to jest dramatycznie mało. Przy możliwości przeprowadzenia 5 zmian opłaca się mieć szeroką kadrę, teraz przy 2-3 kontuzjach w ważnym meczu LM nie będziemy mogli nawet wykorzystać limitu zmian nie wpuszczając przy tym młodzika.

W tym 4 bramkarzy i obrońcę z akademii. Czyli z pola 19. To i tak dobrze, bo wczoraj w nerwach naliczyłem 17 (nie liczyłem tego młodego i Sarra).
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4904
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 5m 48s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez norbi » 2023-09-02, 11:16

bo Sarra nie powinno się liczyć :roll:

kadra mega wąska, zbyt wąska wg mnie. Dojdą 2-3 kontuzje i się zacznie żonglerka pozycjami by łatać dziury.

TT powinien postawić na jakąś 6stkę z rezerw i tym grać xD.

BTW ciekawe czy ktoś z zarządu beknie za to co się odj.ebało pod koniec okienka, puścili Pavarda, Stanisica, Gravenbercha, za nich nie przyszedł NIKT ! nieśmieszny żart
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Recit » 2023-09-02, 13:05

Nie bardzo ma kto beknąć, przecież dopiero niedawno został podpisany następca Brazzo. Osobiście żałuję, że Bośniak wyleciał, zawodnicy go uwielbiali. Mogli podziękować tylko Oliemu.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5335
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 11h 9m 2s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez alien666 » 2023-09-02, 13:49

Recit napisał(a):Osobiście żałuję, że Bośniak wyleciał, zawodnicy go uwielbiali.

Jak każdemu dawał pensję 20 mln to co go nie mieli uwielbiać? :D
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4904
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 5m 48s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez alien666 » 2023-09-02, 16:06

Palhinha poza składem w meczu z City. Dali mu odsapnąć po takim transferze.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4904
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 5m 48s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez grejfrut » 2023-09-03, 08:37

Podobno jest załamany i potrzebuje wsparcia, jest wkurzony na klub. Mam nadzieję, że kupimy go zimą, taki piłkarz jest nam w LM niezbędny. Może warto i już go zaklepać? Fulham chyba da radę do stycznia kogoś ogarnąć :lol: Pierwszy raz będę ciekawy zimowego okna.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4623
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 20h 41m 51s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Bayern fun » 2023-09-03, 16:05

Brat a jednocześnie agent Palinhy wrzucił taki wpis na Instagrama:

A co z Monachium?
Nie zabili marzenia, tylko je przełożyli.
Portugalią zaczyna się nowy etap, a João jest przygotowany i skupiony, by stawić mu czoła.

Jestem bardzo dumny z mojego brata i zawodnika, którego reprezentuję!
Ogromnie!

Słowa uznania i podziękowania dla całej struktury Bayernu. Wiedzieliśmy już wcześniej jak duży jest to klub, ale tym większy jest po tym jak go opuściliśmy niezależnie od tego, co się stało.

Szacunek i przywiązanie ludzi ze struktur
Bayernu, którzy nam towarzyszyli - okazali nam wiele szacunku, uczciwości i profesjonalizmu. Przywiązanie do klubu w naszej rodzinie pozostanie na zawsze mimo, że mojego brata nie udało się zakontraktować
"Mia san mia"!


Ale co poniektórzy wiedzą lepiej że Bayern jest be i nieprofesjonalny, co tam zdanie jakiegoś grajka :P
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3674
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 15h 31m 55s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez alien666 » 2023-09-03, 16:28

Ale co miał powiedzieć jeżeli liczy ciągle na ten kontrakt?
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4904
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 5m 48s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Bayern fun » 2023-09-03, 17:31

Wiadomo, że w kulki leci, nikt nie wmówi prawdziwemu kibicowi Bayernu że tu klub nie zawalił. Jak ktoś krytykuje Bayern to sama prawda, a jak chwali to na pewno kłamie :lol:
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3674
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 15h 31m 55s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez grejfrut » 2023-09-03, 18:47

Niektórzy widzę, że nie rozumieją i nie zrozumieją. Bayern zawalił faktem, że czekał całe okienko na transfer, który był niezbędny od dawien dawna, a o który trener prosił jeszcze wiosną. Tutaj zawalił Bayern. Gdyby to dograli profesjonalnie, to gość by już miał 3 mecze rozegrane w BL.

W samej transakcji, na samym końcu Bayern zrobił wszystko jak trzeba, Fulham zrobiło gościowy apetyt i zgasiło jak peta.

Jak trzeba być ograniczonym, aby tego nie rozumieć? Uwielbiam ten klub, ale trzeba szczerze spoglądać na takie kwestie. Wykazali się amatorką w planowaniu kadry i tyle. Już wczoraj Goretzka zwijał się z bólu jak dostał zmianę. Blady strach na mnie padł, bo może go zastąpić nikt :lol:
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4623
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 20h 41m 51s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez alien666 » 2023-09-03, 19:17

grejfrut napisał(a):Już wczoraj Goretzka zwijał się z bólu jak dostał zmianę. Blady strach na mnie padł, bo może go zastąpić nikt :lol:

Podobno jakiś wybitny NIKT jest w naszej akademii i mogą po niego sięgnąć.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4904
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 5m 48s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Recit » 2023-09-03, 19:28

Oj było już kilku wybitnych z tej akademii, którzy teraz nawet nie pamiętam gdzie kopią piłkę... Oby teraz było lepiej.

Oglądałem Arsenal - United. Ależ ten Rice by się przydał. Gościu czyścił rewelacyjnie i mądrze oddawał piłki w kreowaniu akcji.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5335
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 11h 9m 2s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości