Kto powinien zawitać w Bayernie?

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Jaki napastnik powinien dołączyć do nas zimą w roli zmiennika dla Lewego?

Ankieta wygasła 2018-01-05, 18:37

Wagner
3
20%
Giroud
2
13%
Ibisević
2
13%
Dolberg
1
7%
Kramarić
0
Brak głosów
Uth
0
Brak głosów
Modeste
1
7%
Ktoś młody z II drużyny Bayernu
6
40%
Żaden nowy napastnik nie jest potrzebny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 15

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Pietras » 2017-11-03, 20:21

Panowie, wielu z was mówi o zupełnie dwóch różnych rzeczach. W tym momencie myślimy o sprowadzeniu ZMIENNIKA dla Lewego w kontekście TEGO sezonu. I to jest priorytet w okienku zimowym, aby na wiosnę Lewy mógł być odciążony w kilku spotkaniach i był w pełni sił na najważniejsze momenty sezonu. Inne koncepcje typu ściąganie kozaków, którzy będą wywierać na nim presje, a docelowo może nawet go zastąpią są oczywiście słuszne, ale można je tej zimy włożyć między bajki. Nie ogarniemy takiego transferu w okienku zimowym, na dodatek żeby mógł grać w LM. W tym momencie potrzebny nam jest typowy ktoś pokroju Pizarro za poprzedniej kadencji Juppa. Wszystkie inne mocniejsze opcje to osobny temat na lato.
Obrazek
Pietras
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1172
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-09, 15:05
Lokalizacja: Częstochowa
Online: 10d 11h 8m 54s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Mars » 2017-11-03, 20:24

No wlasnie, na juz to jest potrzebny typowy srodkowy napastnik, alternatywa dla Lewego i tyle. Moze nawet jakieś wypożyczenie.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Wookie » 2017-11-04, 12:55

Wiadomo. Mam tylko jeden problem, gdy patrzę na tę listę to mnie aż skręca. Nie wiem ile w tym prawdy, ale w większości są to zawodnicy z dupy i za przeproszeniem nie godni gry w Bayernie. Nawet jako rezerwowi. Pytanie, czy warto ściągać starca z którego nic nie będzie i nic nam nie da, czy nie lepiej przez te pół roku dać szansę komuś młodszemu? Nawet z naszych rezerw. Nie szkoda kasy na emeryta/ogóra?

Dzeko jest podstawowym napastnikiem w Romie, więc odpada, nie zgodzi się na rolę rezerwowego a i pewnie wymagania ma spore.
Giroud nawet w Arsenalu już sobie nie radzi jako rezerwowy, poza tym czy chciałby pójść na ławkę do Bayernu? Pewnie ma spore wymagania finansowe, ale dziś jedyne co może zaoferować to nazwisko, ale nic do nas nie wniesie.
Gomez on już powiedział, że nie chciałby być rezerwowym, poza tym to kapitan VFL, liczy na MŚ, więc odpada, poza tym przestał strzelać.
Wagner jest to koleś, który w swojej karierze miał tylko jeden dobry rok, 2016. Nie cierpię go, ale na szczęście marzy o grze na MŚ a jako rezerwowy Bayernu miałby mniejsze szanse, więc raczej nie zdecyduje się na transfer zimą
Utha to nawet nie skomentuję, jeśli lista jest choć w odrobinie prawdziwa to naprawdę nisko sięgamy.
Kiesling kolejny nygus, mam nadzieję że lista jest wymysłem dziennikarzy, przecież to już lepiej dawać szansę młodym nawet tym z naszych rezerw.
Kruse, kolejny as przestworzy, jw.
Modeste to bajka, nie wyłożymy za niego 30+ mln,
Dolberg złapał jakąś zadyszkę, może być to atut przy zbijaniu ceny, ale koleś przestał strzelać nawet w Holandii a to źle o nim świadczy, bo tam strzela każdy,

Nie ma na tej liście nawet jednej realnej opcji, która byłaby godna uwagi a brać byle tylko wziąć to głupota. Jak dla mnie jest to idealny moment na wyciągnięcie Heung Min Sona ze Spurs, przy obecnym ustawieniu (Kane, Eriksen, Ali) nie ma dla niego miejsca, ale jak gra jest ognień. Pokryłby nam dwie pozycje, w LM co prawda nie mógłby grać, ale dla nas mogą to być tylko dwa mecze(wszystko zależy od losowania) a na ligę jak znalazł. Mielibyśmy zawodnika na przyszły sezon.

Jak dla mnie, trzeba szukać. Do stycznia jest jeszcze trochę czasu i można wyłowić kogoś kto nie będzie tylko zapchaj dziurą, którą później będzie wstyd wystawić do składu. Jeśli chcemy jakiegoś starca, który będzie robił za statystę to już wolałbym poszukać jakiego nołnejma, który może odpalić. Nie wiem, choćby jakiś murzyn z Francji.

Tylko jedno pytanie, wydamy 20-30 mln czy idziemy w wariant oszczędnościowy?
Wookie
Bawarczyk
 
Posty: 339
Dołączył(a): 2017-04-22, 21:35
Online: 3d 6h 55m 42s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez bartek959 » 2017-11-06, 15:16

Matthaus zaproponował jako rezerwowego napastnika Ibisevicia. Kwota transferu wyniosłaby ok 3 mln euro - w sumie całkiem ciekawa opcja jak na nasze potrzeby i chęci zarządu.
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Kubik » 2017-11-06, 20:53

France Football donosi, że na następcę Francka w Monachium namaszczony został Julian, obecnie przebywający w Paryżu. Transfer w zimie wykluczony, ze względu na brak możliwości zgłoszenia Draxlera do rozgrywek LM.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Matifcb » 2017-11-06, 22:09

no i fajnie
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5366
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 6h 2m 56s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez norbi » 2017-11-06, 22:19

o rok za późno ale lepiej późno niż wcale :)
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Matifcb » 2017-11-06, 22:21

racja, po polowie roku mozna chyba powiedziec ze jednak tamtego lata powinien przyjsc i by sie to oplacilo
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5366
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 6h 2m 56s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Matifcb » 2017-11-07, 11:34

Tez jestem tego zdania. Nie pogra w LM ewentualnie paru spotkan ale odciazyc moze grevw pokalu I bundes. Ja czekam na ten transfer. Niemiec w szeregach to zawsze Niemiec
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5366
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 6h 2m 56s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez pablo » 2017-11-07, 22:43

Kubik napisał(a):France Football donosi, że na następcę Francka w Monachium namaszczony został Julian, obecnie przebywający w Paryżu. Transfer w zimie wykluczony, ze względu na brak możliwości zgłoszenia Draxlera do rozgrywek LM.

Draxler to byloby to. Niemiec, mlody, swietne wykonczenie, przebojowy, ma rezerwy zeby grac jeszcze lepiej. Do tego do wyciagniecia z PSG. Zawsze podobala mi sie jego gra. Bayern powinien raz na jakis czas wyciagac najlepszych graczy z Bundesligi, troche to zaniedbalismy ostatnio. Draxler juz dawno powinien trafic do Bayernu, podobnie jak Leroy Sane - strasznie szkoda, ze nie powalczylismy o tego gracza :( Sane jest juz poza zasiegiem, ale Draxler moze byc nasz i trzeba na niego postawic.
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Matifcb » 2017-11-07, 23:18

madrego to az milo poaluchac
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5366
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 6h 2m 56s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Recit » 2017-11-08, 10:28

O Draxlerze mówiło się już latem i szkoda, że nie wyszło. Lepiej później niż wcale, byłby super transfer :D
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5342
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 13h 22m 51s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Luke » 2017-11-08, 10:30

Draxler bylby naprawde spoko, ale serio to nie wiem czy bedzie do wyciagniecia. France Football powtórzyło jedynie plotke, która pojawiła się w lecie, nie ma jak narazie zadnych nowych źródeł o tym, że Draxler chce odejść. I tak szczerze? Chyba jak narazie nie ma tez powodów żeby odchodzić, bo mimo konkurencji w postaci Neymara czy Mbappe, gra w miare regularnie. Ogolnie poszla plota, ze zeby zmiescic sie w Financial Fair Play PSG musi sprzedać w zimie pilkarzy za 80 mln Euro, ale nie bedzie wsrod nich Draxlera. Natomiast na pewno na wylocie są Di Maria, Lucas i Guedes i powiem szczerze, ze nie wiem czy nie powinnismy sie wlasnie Lucasem zainteresować. W zeszlym sezonie jeszcze mial 12 bramek i 5 asyst takze calkiem spoko. Na lewej Coman, a na prawej Lucas, James w srodku. Przy dobrym trenerze bylo by to calkiem niezłe :wink:
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez yarpen » 2017-11-08, 16:38

Di Maria gra tak słabo czy po prostu nie ma dla niego miejsca po przyjściu brazylijskiej gwiazdki? Od dawna było cicho na jego temat.
yarpen
Bawarczyk
 
Posty: 2305
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-05-20, 00:07
Lokalizacja: Zurych/Ruda Śląska
Online: 23d 20h 29m 56s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Dziadek Mróz » 2017-11-08, 18:07

No właśnie,Di Maria to kozak był,też koło 80 baniek chyba ich kosztował? Jeden z lepszych skrzydłowych,a teraz cicho sza.29 lat,to nie emeryt jeszcze.
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości