Kto powinien zawitać w Bayernie?

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Jaki napastnik powinien dołączyć do nas zimą w roli zmiennika dla Lewego?

Ankieta wygasła 2018-01-05, 18:37

Wagner
3
20%
Giroud
2
13%
Ibisević
2
13%
Dolberg
1
7%
Kramarić
0
Brak głosów
Uth
0
Brak głosów
Modeste
1
7%
Ktoś młody z II drużyny Bayernu
6
40%
Żaden nowy napastnik nie jest potrzebny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 15

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez clay » 2017-07-10, 14:54

Dawać tego Jamesa
clay
Bawarczyk
 
Posty: 1610
Dołączył(a): 2008-09-29, 12:23
Online: 2d 21h 10m 43s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Mars » 2017-07-10, 15:05

Wookie napisał(a):Odpisałem ci, że sprowadzenie Robbena nie wynikało z mądrej i przemyślanej polityki transferowej a z powodu beznadziejnego startu w rozgrywkach, chciano za wszelką cenę zapobiec katastrofie i nadarzyła się okazja na sprowadzenie Robbena. Dużą rolę odegrał przy tym transferze LvG. Tyle.


Czy ja wiem... całe lato huczało wtedy, że van der Vaart przejdzie do Bayernu, a to pewnie Bayern negocjował transfer Arjena, mimo ze to inna pozycja ;)
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Klinsmann » 2017-07-10, 16:42

clay napisał(a):Dawać tego Jamesa
Wg. mnie to byłby lepszy zakup niż Alexis. Dużo młodszy i równie utalentowany.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Gabo Gabi » 2017-07-10, 16:57

Również widziałbym u nas Kolumbijczyka. Poza napadem może pokryć każdą pozycje w ataku - ktoś powie, że to nie jest typowy skrzydłowy, bo nie ma szybkości i motorka w dupie - ale hej, taki Asensio, którym wielu się zachwyca, w Realu często gra na skrzydle, a to przecież bardziej dziesiątka jak James - ale technika, drybling, podanie robią swoje :wink: Gdyby do nas trafił to w końcu mielibyśmy celne wrzutki ze skrzydła(jak sobie przypomnę dogrania Costy... :573: )
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 1h 55m 12s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Wookie » 2017-07-10, 17:32

Z tym skrzydłem spokojnie, jest Ribery-Coman-Robben-Muller byłby James, niby szału nie ma, ale jakoś przeżyjemy, w razie czego można wprowadzać do składu Tillmana a James w środku... aż się rozmarzyłem, taka truskawka na torcie. Poza tym za rok Ribery zwolni kontrakt i będzie można pomyśleć o kimś konkretniejszym. Mi np. marzyłby się Heung Min Son.

Tylko jak ich pomieścić? Vidal, Alcantara, Tolisso, Rudy, James, ewentualnie Martinez.
Wookie
Bawarczyk
 
Posty: 339
Dołączył(a): 2017-04-22, 21:35
Online: 3d 6h 55m 42s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Klinsmann » 2017-07-10, 18:20

Wookie napisał(a):Poza tym za rok Ribery zwolni kontrakt
Lub przedłuży o rok :wink: Jeśli nie złapie groźnej kontuzji (odpukać) to uważam, że jeszcze te dwa lata pogra.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez ironlemon » 2017-07-10, 18:42

Dziwi mnie to podejście na zasadzie, że "skoro piłkarz A wygląda dobrze fizycznie mimo wieku, to pogra jeszcze X lat". Zapomnieliście już, że to sam zawodnik decyduje, kiedy skończyć (i że sporo z nich lubi to robić będąc u szczytu formy)? Taki Lahm gdyby chciał, to pociągnął i być może jeszcze ze 3 albo 4 sezony, tylko co z tego?

Nie przeczę, że Arjen czy Frąk nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa, ale spójrzmy prawdzie w oczy - prawdopodobieństwo, że w ciągu najbliższych kilku(nastu) miesięcy pójdą drogą Xabiego/Lahma jest już naprawdę całkiem spore. Arjen pewnie jeszcze będzie chciał wystąpić ostatni raz na Mundialu, ale takiemu Ribery'emu to co będzie zależeć? W reprze już nie gra, a z Bayernem wygrał wszystko, co było do wygrania.
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Wookie » 2017-07-10, 18:58

Klinsmann napisał(a):
Wookie napisał(a):Poza tym za rok Ribery zwolni kontrakt
Lub przedłuży o rok :wink: Jeśli nie złapie groźnej kontuzji (odpukać) to uważam, że jeszcze te dwa lata pogra.

Życzę mu jak najlepiej, ale nie możemy patrzeć na interes zawodników, przede wszystkim zespół. Franck wciąż ma asystę, gol, liczby w lidze całkiem dobre, ale w ważnych spotkaniach brakuje szybkości, kondycji, wieku nie oszuka a będzie już tylko gorzej. 35 lat to idealny moment na wyjazd do USA, albo gdzie tam sobie wymarzy.
Wookie
Bawarczyk
 
Posty: 339
Dołączył(a): 2017-04-22, 21:35
Online: 3d 6h 55m 42s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Klinsmann » 2017-07-10, 19:25

Wookie napisał(a):wyjazd do USA, albo gdzie tam sobie wymarzy
Ale Franek nigdzie się nie wybiera :) Tu jest jego dom i tu zakończy karierę :wink: Jeśli się nie mylę? To sam mówił, że chciałby jeszcze dwa lata pograć, no i co oczywiste - wygrać LM.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Wookie » 2017-07-10, 19:45

Klinsmann napisał(a):
Wookie napisał(a):wyjazd do USA, albo gdzie tam sobie wymarzy
Ale Franek nigdzie się nie wybiera :) Tu jest jego dom i tu zakończy karierę :wink: Jeśli się nie mylę? To sam mówił, że chciałby jeszcze dwa lata pograć, no i co oczywiste - wygrać LM.

Pamiętam, pamiętam również jak mówił, że chce odejść. Później zmienił zdanie, także luzik. Zrobi co będzie chciał, ale mam nadzieję, że Gnabry zagra taki sezon w Hoffe iż nikt nie będzie miał wątpliwości co do obsady lewego skrzydła.
Wookie
Bawarczyk
 
Posty: 339
Dołączył(a): 2017-04-22, 21:35
Online: 3d 6h 55m 42s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez pablo » 2017-07-11, 00:10

James Rodriguez - ciekawe czy sa jakies rozmowy. Jezeli nie Sanchez to chyba najlepszy dostepny gracz bo ewidentnie chce odejsc z Realu. W sumie to genialny zawodnik - swietne podanie, doskonaly przeglad pola, bardzo dobry strzal, super technika ALE on idealnie pasuje na 10tke, na skrzydle prezentuje sie juz gorzej. My natomiast sprzedajemy Coste i brakuje nam skrzydlowego (zakladajac jakies kontuzje RR) a akurat w srodku pola mamy kim grac. Ciagle brakuje nam tez rezerwowego napastnika. James na pewno bylby wzmocnieniem bo to absolutny top ale taki transfer zamknalby pewnie juz nasze transfery - dobrze byloby kupic Jamesa i jeszcze jakiegos skrzydlowego - tylko kogo ? Znane nazwiska sa za ogromna kase - mlody chyba nam w tej chwili nie potrzebny, musimy miec pewniaka dajacego jakosc od zaraz.

Podoba mi si polityka transferowa Bayernu, nie przeplacamy za graczy i to jest spoko. Sadze jednak, ze teraz moglibysmy troche zaszalec, James + Sanchez to byloby to :D
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Kubik » 2017-07-11, 12:32

James w Bayernie na 2 letnie wypożyczenie :D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez scholli7 » 2017-07-11, 12:37

Super sprawa ale mamy możliwość wykupu?

Teraz pytanie do hejterów zarządu Bayernu nadal macie coś do powiedzenia w tej kwestii na temat polityki transferowej naszego Klubu?
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Kubik » 2017-07-11, 12:41

Kurde to jest niesamowite jak my robimy te transfery :D

Można zaśpiewać jaki tu spokój, na na na na, nic sie nie dzieje, na na na na i nagle wyskakuje Tolisso z Lyonu. Potem druga zwrotka i wyskakuje Gnabry, za którego rzucamy 8 mln, damy na wypożyczenie i jak wystrzeli to będzie gitara. Jak nie to sprzedamy za 5 do średniaka BL. I gramy trzecią zwrotke i przy na na na na przez Twittera przelatuje info o Jamesie i jebudu :D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Dave » 2017-07-11, 12:45

Elegancko 8)

Obrazek
Dave
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1147
Wiek: 30
Dołączył(a): 2011-07-23, 23:01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Online: 59d 14h 36m 52s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości