Kto powinien zawitać w Bayernie?

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Jaki napastnik powinien dołączyć do nas zimą w roli zmiennika dla Lewego?

Ankieta wygasła 2018-01-05, 18:37

Wagner
3
20%
Giroud
2
13%
Ibisević
2
13%
Dolberg
1
7%
Kramarić
0
Brak głosów
Uth
0
Brak głosów
Modeste
1
7%
Ktoś młody z II drużyny Bayernu
6
40%
Żaden nowy napastnik nie jest potrzebny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 15

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez yarpen » 2017-08-24, 23:19

alien666 napisał(a):Grześ cienki jak barszcz.

Nie zgodzę się, że jest cienki. Jest dobry i reprezentuje poziom Sevilii, właśnie takiego europejskiego średniaka. Nigdy nie będzie podstawowym zawodnikiem europejskiej potęgi, ale stać go na udaną karierę w przyzwoitych europejskich klubach. Kiedy my ostatnio mieliśmy defensywnego pomocnika który sięgał po europejskie puchary albo był wybierany do jedenastki roku całego Primera Division?

Ja osobiście mam do niego sporo sympatii, ale przede wszystkim zależy mi na jego karierze bo jestem świadom tego jak ważny był on dla reprezentacji. Chcecie nas widzieć na mundialu z Linettym albo Mączyńskim na "6"?

ironlemon napisał(a):Tymczasem jego sytuacja w PSG wygląda tak, jakby był ostatnią osobą na świecie, która jeszcze nie zdaje sobie sprawy z głębokości bagna, w jakie się sam wpakowuje, siedząc tam dalej...

Nie wiem czy to kwestia jego kobiety, która pracowitością też chyba nie grzeszy, czy mu zwyczajnie się ostatnio poprzestawiało w głowie, ale najwyraźniej woli pozować w nowych płaszczach na Instagramie i mieszkać w Paryżu niż grać. A szkoda, bo wchodzi w najlepszy wiek dla piłkarza i naprawdę stać go jeszcze na dużo.
yarpen
Bawarczyk
 
Posty: 2305
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-05-20, 00:07
Lokalizacja: Zurych/Ruda Śląska
Online: 23d 20h 29m 56s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Krasus » 2017-08-25, 10:15

yarpen napisał(a):Nie wiem czy to kwestia jego kobiety, która pracowitością też chyba nie grzeszy

Skąd to "też"? Krychowiak niby taki leniwy i na farcie osiągnął europejskie sukcesy z Sevillą i transfer do PSG?
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Wookie » 2017-08-25, 11:49

Draxler pewnego poziomu nigdy nie przekroczy, moim zdaniem 40 mln za niego to o 10 za dużo a jak sobie pomyślę, że na jednym skrzydle będzie Draxler, na drugim Brandt, pomiędzy nimi Muller, to aż boję się własnych myśli. Trzeba szukać. Może warto wziąć kredyt i robić podchody pod Malcolma z Bordeaux, zapowiada się wyśmienicie.
Wookie
Bawarczyk
 
Posty: 339
Dołączył(a): 2017-04-22, 21:35
Online: 3d 6h 55m 42s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Szybki » 2017-08-25, 13:27

rad napisał(a):Draxler to wymiatacz, brać i sie nie zastanawiać.
Tylko na BL w LM wątpię że nas pociągnie :/ ! Zapomniałem że naszym najważniejszym celem jest zdobycie mistrzostwa Niemiec. Na moje oko na 90 % do nas trafi bo cena na kieszeń Bayernu i w dodatku Niemiec, nic tylko się cieszyć.
Kiedy (cenzura) zarząd zrozumie że my potrzebujemy zawodników co zrobią różnicę ! Jeśli ktoś mi wmówi że Draxler ma podobne umiejętności jak Robben lub Ribéry to pęknę ze śmiechu :mrgreen:. Sami oceńcie uczciwie na ile % ona ma podobne umiejętności do w/w graczy...
Niskie morale,to słaba motywacja,wysokie morale to silna motywacja i wielka szansa na wygraną !! !!
Szybki
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2220
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-01, 00:35
Lokalizacja: Katowice
Online: 5d 23h 59m 24s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Luke » 2017-08-26, 13:01

Zastanawiające jest to, że żadem z naszych działaczy nie chce odpowiedzieć na pytania o transferach, że "kadra jest kompletna". Wczoraj na konferencji Carlo też powiedział, że w sprawie transferów jeszcze "coś może się zdarzyć" i nie brzmiało to tak jakby chodziło tylko o odejście Sanchesa. Być może negocjacje ws. Draxlera właśnie trwają...
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Wookie » 2017-08-27, 11:25

Prawie jak Reus, prawie robi różnicę.
Reus to światowy top, któremu kontuzje zablokowały naprawdę wielką karierę. Draxler to po prostu skrzydłowy jakich wielu, poziom niżej.
Wookie
Bawarczyk
 
Posty: 339
Dołączył(a): 2017-04-22, 21:35
Online: 3d 6h 55m 42s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Mars » 2017-08-27, 12:50

Nie taki poziom niżej... To on ciągnął ostatnimi czasy reprezentację Niemiec
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez izi91 » 2017-08-27, 13:55

Jak dla mnie Draxler spokojnie może osiągnąć poziom Reusa, czyli poziom ścisłego europejskiego topu, gość już jest bardzo dobry, a skończy dopiero 24 lata. Ograny w reprezentacji, mistrz Świata, mnóstwo spotkań w Bl, w LM tez już pograł, moim zdaniem bardzo dobry transfer. Na ten moment już jest bardzo dobrym zawodnikiem i byłby poważnym wzmocnieniem, a widzę w nim potencjał na jeszcze lepszego gracza. Ok, do poziomu Robbena i Riberego z najlepszych lat mu brakuje sporo, ale nie oszukujmy się obecnie nie ma na rynku do wyjęcia piłkarza, który by taki poziom gwarantował. Bayern na pewno nie zapłaci za Griezmanna czy innego Mbappe 100 mln Euro. Ja jestem na tak, swoją drogą za rok np powalczyć o Wernera, do tego pewnie sprowadzimy Brandta, będzie Gnabry, Sule. Całkiem fajny, niemiecki i bardzo perspektywiczny Bayern się nam szykuje.
izi91
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1421
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-08-10, 12:38
Lokalizacja: Lublin
Online: 1d 13h 24m 19s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Wookie » 2017-08-27, 14:30

Draxler ciągnął rep. Niemiec? Chyba pod prysznicem.
Rep. Niemiec, to przede wszystkim kolektyw, mocny środek pola, stabilna obrona, trochę farta Mullera, finezji Ozila i tyle. Draxler jest jednym z wielu, nawet na ostatnim PK nie był najważniejszym ogniwem.
Jeszcze jedno. Koleś ma 187 cm wzrostu, znajdźcie równie wysokiego skrzydłowego na światowym poziomie. Dodam, że nie znajdziecie(Ronaldo odpada, on jest wyjątkowy). Można się śmiać, ale przy takim wzroście uciekają ważne parametry u skrzydłowych(szybkość, drybling, przyśpieszenie, jeden na jeden) i widać to u Draxlera. Nie jest to zawodnik, który pociągnie Bayern a takich ma potrzeba. Tyle. Owszem poradzi sobie u nas i te kilka gola i asyst zaliczy, ale na LM to za mało.
Wookie
Bawarczyk
 
Posty: 339
Dołączył(a): 2017-04-22, 21:35
Online: 3d 6h 55m 42s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Piter1985 » 2017-08-27, 14:40

zastanawiając się nad jakąś realną opcją na chwilę obecną wypada na Draxlera... alternatywa na skrzydło, ewentualnie w środku coś pokręci. chłopak ma naprawdę momenty świetnej gry, wniósłby coś świeżości do tej drętwej maszyny.
Piter1985
Bawarczyk
 
Posty: 57
Dołączył(a): 2015-05-09, 20:30
Online: 5h 9m 40s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Kubik » 2017-08-28, 09:54

Ponoć Bale na wylocie z Madrytu http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... ign=profil ciekawe czy przeprowadzka odbudowała by forme Walijczyka.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Mars » 2017-08-28, 11:32

Wookie napisał(a):Draxler ciągnął rep. Niemiec? Chyba pod prysznicem

No właśnie na pk się wyróżniał
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Wookie » 2017-08-28, 14:57

Jeśli chodzi o Draxlera zgłosiła się po niego Borussia, która pozyskała dziś również Jarmolenko z Dynamo K. - ich stać, mają wolne środki, my nie.
Naby Keita w Liverpoolu od przyszłego roku za 50mln£ - ciekawe czy byliśmy zainteresowani? ;) Teraz już wiecie dlaczego wszyscy najlepsi trenerzy uciekają do Anglii, tam mogą mieć każdego. Klopp bierze z BL co chce.
Wookie
Bawarczyk
 
Posty: 339
Dołączył(a): 2017-04-22, 21:35
Online: 3d 6h 55m 42s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Recit » 2017-08-28, 17:33

BL wraca na swoje miejsce w Europie, po prostu. Zostanie Bayern, czasami wyskoczy BVB i długo nic. W PL ten hajs kiedyś zaowocuje. Szczególnie wobec zmiany pokoleniowej w Barcelonie, Real chyba też ma jakieś granice w swojej dominacji :P W Serie A kluby z Mediolanu rozsądnie wydają pieniądze Azjatów. Milan wymienił większość jedenastki, Inter spokojniej ale wzmocnił wszystkie formacje. Może być ciekawie za jakiś czas.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 42m 25s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez SoSeductive » 2017-08-28, 18:43

Recit napisał(a):BL wraca na swoje miejsce w Europie, po prostu. Zostanie Bayern, czasami wyskoczy BVB i długo nic. W PL ten hajs kiedyś zaowocuje. Szczególnie wobec zmiany pokoleniowej w Barcelonie, Real chyba też ma jakieś granice w swojej dominacji :P W Serie A kluby z Mediolanu rozsądnie wydają pieniądze Azjatów. Milan wymienił większość jedenastki, Inter spokojniej ale wzmocnił wszystkie formacje. Może być ciekawie za jakiś czas.


ja ciągle słyszę na tym forum, że wydane pieniądze w końcu doprowadzą do bankructwa :V bo ileż można wydawać.
Szkoda, że grajki odchodzą z BL :/
Danke Carlo. :567:
SoSeductive
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 899
Wiek: 30
Dołączył(a): 2010-04-28, 19:41
Online: 11d 17h 42m 8s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości