Kto powinien zawitać w Bayernie?

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Jaki napastnik powinien dołączyć do nas zimą w roli zmiennika dla Lewego?

Ankieta wygasła 2018-01-05, 18:37

Wagner
3
20%
Giroud
2
13%
Ibisević
2
13%
Dolberg
1
7%
Kramarić
0
Brak głosów
Uth
0
Brak głosów
Modeste
1
7%
Ktoś młody z II drużyny Bayernu
6
40%
Żaden nowy napastnik nie jest potrzebny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 15

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Szybki » 2017-04-20, 20:15

Cejmi napisał(a):Skład mamy niezły, tylko Carlo musi sprawić by cała drużyna była w formie a nie tylko pierwsza 11 i od biedy 1 zmiennik.


Pełna zgoda ! Do tego trzeba nauczyć się gry w obronie, my od czasów Guardioli jesteśmy masakrycznie dalej tu rozregulowani. Temat był już poruszany w innym wątku :mrgreen: . Mnie wczoraj Juve elegancko podbało się jak grali w obronie. Tam nawet Mandžukić wspierał lewą obronę czyli robił dokładnie to co znakomicie działało za czasów Heynckesa. Teraz po czasie mam ogromny (cenzura) na Guardiole że rozpierdzielił nam linie defensywną i podniecał się tzw. wszechstronnymi graczami. Zawsze powtarzałem że bądź na swojej pozycji zawodnikiem world class a nie tylko solid class :mrgreen: .
Niskie morale,to słaba motywacja,wysokie morale to silna motywacja i wielka szansa na wygraną !! !!
Szybki
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2220
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-01, 00:35
Lokalizacja: Katowice
Online: 5d 23h 59m 24s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez pablo » 2017-04-20, 20:50

Zgadzam sie , nasza kadra jest dobra ALE potrzebujemy jeszcze jednego gracza, ktory robi roznice, potrafi zagrac niekonwencjonalnie, ma ciag na bramke. Wierze, ze zarzad nas zaskoczy i bedzie jakis duzy transfer do ofensywy. Moze Sanchez ? Kozak, do wyciagniecia, moze w razie czego skutecznie zagrac na 9tce.

Przyszly sezon zapowiada sie bardzo dobrze. Mamy ogarnietego trenera, Martinez wierze , ze wroc do gry w pomocy co juz bedzie duzym wzmocnieniem, Sule to dobre uzupelnienie skladu, nie bedzie Alonso - z cala symaptia do niego to w tym wieku nie jest gracz na Bayern, straty, spowalnianie gry. Szkoda tylko Lahma :cry:
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Mars » 2017-04-21, 16:49

.
Ostatnio edytowano 2017-04-21, 16:51 przez Mars, łącznie edytowano 1 raz
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Mars » 2017-04-21, 16:51

A ja nie rozumiem czy my nie mamy żadnych młodych wychowanków, żeby ich wprowadzać do drużyny? Czasem ktoś wskoczył na ławkę i tyle go widzieli.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez scholli7 » 2017-04-21, 17:54

Niby mamy,ale z pozoru obiecujących ,a jak się później okazuje nie na Bayern ,nie na pierwszą drużynę.Wystarczy spojrzeć na takiego Gaudino,świetnie zapowiadający się zawodnik,który mnie zaskoczył swoim przeglądem pola i bardzo dobrą techniką wybiera ,taką Szwajcarię jako krok w swoim rozwoju piłkarskim, a z tego co widzę nie był to dobry kierunek i dobry pomysł
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez bartek959 » 2017-04-21, 17:56

Mars napisał(a):A ja nie rozumiem czy my nie mamy żadnych młodych wychowanków, żeby ich wprowadzać do drużyny? Czasem ktoś wskoczył na ławkę i tyle go widzieli.


Mi się wydaje że nasza szkółka jest obecnie po prostu słaba... takie talenty jak Muller, Alaba czy Badstuber oczywiście raz na kilka lat wypłyną, ale ostatnimi czasy mimo wszystko jest dość biednie. No bo kogo tu jeszcze niedawno temu mieliśmy? Weiser (dobre mecze przeplata słabymi w Hertcie), Hojbjerg (zawiódł na wypożyczeniu w Schalke, obecnie 1 asysta i 0 bramek w Southampton ale gra regularnie), Kurt (rezerwy Herthy, zagrał 4 minuty na poziomie BL), młody Scholl (sprzedany do FSV Wacker - Nordhausen, Regionalliga Nordost) razem z Gaudino (na którego od czasu do czasu stawiał Pep i prezentował się całkiem obiecująco, a teraz 20 lat i 17 spotkań w sezonie w Szwajcarii, 0 bramek i asyst + kontuzje...) czy Can. O ile ten ostatni prezentuje w miarę dobry poziom, to reszta już moim zdaniem trochę słabiej... Obecne talenty trenujące od czasu do czasu z pierwszą drużyną to Benko i Dorsch, ale o nich już też słuch zaginął.

Reschke powiedział że Bayern szuka prawego obrońcy, więc możliwe że ani Kimmich ani Rudy nie są przymierzani na tę pozycję. I mocno liczę że nie ujrzymy już kolejnych środkowych pomocników, w nadchodzącym sezonie trzeba dać rozegrać się Sanchesowi i Kimmichowi żeby nie zmarnować ich potencjału. Alexis Sanchez bardzo by się przydał, dodałby wiele opcji ustawienia w ofensywie, w zależności od rywala czy sytuacji na boisku, i wcale nie byłby rezerwowym.
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez ironlemon » 2017-04-21, 18:24

Szkoda, że Can pewnie już nie planuje do nas wracać... akurat to jest kawał piłkarza.
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez scholli7 » 2017-04-21, 18:49

Właśnie Can fajnie by teraz u Nas pasował w momencie odejścia Lahma
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Klinsmann » 2017-04-21, 22:18

Czy nam potrzebny 29 letni Sanches? Wolałbym kogoś młodszego.
A z napastników to mi się marzy Timo Werner :) Brałbym póki w miarę tani jest, będą z niego ludzie, zobaczycie.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez scholli7 » 2017-04-22, 01:45

29 lat to nie taka tragedia ,tym bardziej zważywszy na to ,że w głównej mierze miałby to jednak być zmienik dla Lewego.Nie wiem czy dużo młodszy zawodnik zgodziły się przyjść do Nas biorąc właśnie pod uwagę rolę zmiennika i perspektywę ławki.Werner spoko widać,że ma Nosa do strzelania bramek pytanie tylko właśnie co zagwarantuje Mu Nasz Klub i czy na to pójdzie.Myślę ,że dla takiego gościa ważną jest jednak gra.No ale Bayern to znowu Bayern!Każdy kto tu praktycznie przychodzi musi liczyć się z tym ,że ciężko jest przebić się do wyjściowej jedenastki prawda.A znowu można byłoby pomyśleć o tym ,by takiego Wernera wprowadzić do składu na dłużej nawet z myślą na wypadek odejścia Roberta kiedyś tam prawda?
Jest młodym perspektywicznie zapowiadającym się zawodnikiem ma zaledwie 21 lat,a transfmarket wycenia Go na dzień dzisiejszy na 16 baniek
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez clay » 2017-04-22, 12:26

Sanchez nie byłby zmiennikiem dla Lewego, bądźmy poważni. Graliby razem w ataku.

To może być dobry kierunek. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Nie zastąpimy Robbena i Riberyego. Coman i Costa nie mają tej jakości, a na rynku nie ma do wyjęcia piłkarzy, który dadzą nam tyle ile Robben i Ribery w swoich lepszych sezonach. Trzeba pomyśleć o zmianie taktyki. Może gra 3 napastnikami to jest odpowiedź? Przy takim pomyśle Alexis idealnie by się do tego nadawał. Zakładając, że Muller by się ogarnął, mogilbyśmy grać w ataku Lewym, Sanchezem i Mullerem
clay
Bawarczyk
 
Posty: 1610
Dołączył(a): 2008-09-29, 12:23
Online: 2d 21h 10m 43s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez SoSeductive » 2017-04-22, 13:01

To byłoby bardzo ciekawe i miałoby szansę wypalić :) potrzeba osób w ataku, które potrafią sobie poradzić zarówno na skrzydle jak i na środku. Lewandowski jak widzimy sam często zbiega np. na lewe skrzydło :568:
Danke Carlo. :567:
SoSeductive
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 899
Wiek: 30
Dołączył(a): 2010-04-28, 19:41
Online: 11d 17h 42m 8s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez mancipium » 2017-04-22, 13:53

do grania 3 napastnikami trzeba mieć po pierwsze super wingbacków i bardzo wybieganych środkowych pomocników.

W tej chwili wybieganym pomocnikiem jest Vidal, a wingbackiem Alaba, brakuje nam więc co najmniej 3 zawodników (poza napastnikami) by tak grać :)
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez alien666 » 2017-04-22, 15:51

mancipium napisał(a):do grania 3 napastnikami trzeba mieć po pierwsze super wingbacków i bardzo wybieganych środkowych pomocników.

W tej chwili wybieganym pomocnikiem jest Vidal, a wingbackiem Alaba, brakuje nam więc co najmniej 3 zawodników (poza napastnikami) by tak grać :)

Alaba w tej chwili oprócz biegania w tą i z powrotem nic nie wnosi w swojej grze. Ani z przodu, ani z tyłu.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4905
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 12m 10s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez scholli7 » 2017-04-22, 16:14

alien666 napisał(a):
mancipium napisał(a):do grania 3 napastnikami trzeba mieć po pierwsze super wingbacków i bardzo wybieganych środkowych pomocników.

W tej chwili wybieganym pomocnikiem jest Vidal, a wingbackiem Alaba, brakuje nam więc co najmniej 3 zawodników (poza napastnikami) by tak grać :)

Alaba w tej chwili oprócz biegania w tą i z powrotem nic nie wnosi w swojej grze. Ani z przodu, ani z tyłu.


Naprawdę brak słów jeśli chodzi o Jego grę, a pomyśleć że to był taki kocur, o którego podpis zabiegały wszystkie Wielkie Klubyb w Europie. Niestety z Tomaszem dzieje się to samo, z całym szacunkiem do obu Panów... :059:
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości