Arjen Robben

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Arjen Robben

Postprzez Mars » 2017-08-21, 04:44

Tylko że jak gra i jest forma to jest naszym najlepszym zawodnikiem więc takiego człowieka warto mieć w drużynie nawet i na 5 meczów
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Arjen Robben

Postprzez Matifcb » 2017-08-21, 13:06

ja go tez lubie chcialbym zeby byl w gazie ale bez przesady.. on dostaje kase i mielibysmy mu placic zeby siedzial na lawce dla 5 meczy. Moim zdaniem ciezko. Wiem ze wygral dla nas duzo itp i chwala mu za to ale moim zdaniem on powinien byc zmiennikiem ala jokerem.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 45s

Re: Arjen Robben

Postprzez Mars » 2017-08-21, 14:49

Ale póki nie ma lepszego od niego to po co ma byc jokerem? Ktoś będzie w lepszej dyspozycji i będzie w stanie go wygryźć ze składu to ok. A 5 meczy to takie pół żartem, większą część sezonu przeważnie jest zdrowy.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Arjen Robben

Postprzez Mars » 2017-08-21, 21:51

rad napisał(a):Kolega kibic innej drużyny powiedział

A to przepraszam, jak kolega mówi tak to co innego ;)
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Arjen Robben

Postprzez scholli7 » 2017-08-21, 22:21

Tak zaraz wszyscy się połamią łącznie z Neuerem i Lewym nie pomijając oczywiście Robbena, Frąka, Thiago, Martineza i Boa :mrgreen:
Jakoś wyszliśmy na rewanż w Madrycie też na koksa i to na ich placu gry co trzeba jednoznacznie zaznaczyć( gdzie z góry przez wielu skazywani byliśmy na porażkę) i co i jakoś się nie zesraliśmy, ba powiedziałbym, że graliśmy kapitalnie do momentu ewidentnego przekrętu sędziów i to pomimo kontuzji Boa czy Hummelsa, którzy grali z niezaleczonymi kontuzjami.
Przegraliśmy też bądź co bądź z tryumfatorem zeszłej edycji LM. A więc to takie pierdzielenie o szopenie z Twojej strony rad :wink:
Ja powiem od siebie, że wolę patrzeć na Robbena, czy też Frąka wiecznie wracających po kontuzji niż na takiego Comana, który musi się jeszcze naprawdę dużo dużo nauczyć, czy w zeszłej edycji Costę, który poza tym, że wypuścił piłkę często na zapalenie płuc, ale miał idealne odejście, nie potrafił konkretnie dośrodkować w pole karne przeciwnika :wink:

A jeszcze jedno strzelamy w meczu u siebie z Atletico karę - patrz Muller jest po meczu, rok później strzelamy karę w meczu z Realem u siebie - patrz Vidal jest po meczu.O tym " Kolega kibic innej drużyny nic nie powiedział? "
I jeszcze jedno nie zmasakrował Nas Real, a zmasakrował Nas sędzia nazywajmy rzeczy po imieniu
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Arjen Robben

Postprzez Matifcb » 2017-08-22, 10:55

aha wolisz oglądać wracających po kontuzjach odgrzewanych kotletów bo nie ma nikogo lepszego na ich miejsce ? przez 5 lat nic nie zrobiliśmy - nic byśmy nie stracili jakby taki Coman czy inny mlodziak sie ogrywał. Wole to niż obudzenie sie z reka w nocniku rok w rok bo to juz nie jest smieszne. Tlumaczenie sie sedziami, tak byly bledy na nasza niekorzysc, ale moim zdaniem trzeba bylo strzelic z 2 gole i zamknac japy innym ale nie udalo nam sie to glownie KOLEJNY RAZ przez kontuzjowane pol podstawowego skledu. To jest moje zdanie i tyle. Dostaje pozniej taki Lewy kontuzji i nie mamy nikogo. Sezon pozniej nic sie nie uczymy na bledach i nadal Lewy sam bedzie grać. Skrzydla ten sam temat i to juz od lat. Stoimy w miejscu i nie zrzucajmy tego na sedziow..
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 45s

Re: Arjen Robben

Postprzez bartek959 » 2017-08-22, 11:30

Przepraszam że przerwę dyskusję, ale Robben wraz z Thiago i Martinezem wrócili do treningów z drużyną + jest duża szansa że Neuer zagra z Werderem :D Martwi mnie tylko Boateng - ciągnie się to już naprawdę długo i nikt nie wie kiedy się skończy.
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Arjen Robben

Postprzez scholli7 » 2017-08-22, 19:36

Wolę patrzeć jak to napisałeś na "odgrzanego kotleta" Robbena, który pomimo czerwieni Vidala, (w momencie kiedy byliśmy osłabieni i graliśmy w 10) sam szarpał na bramkę Realu, niż na "nieodgrzanego kotleta" Coste, który dostając swoją szansę wchodząc na boisko nie zrobił dosłownie nic i jednym słowem przeszedł obok tego meczu :wink: . A jeszcze jedno dostaje taki Lewy kontuzji, a cholera nie ma drugiego zawodnika, który potrafi strzelić karnego pod Jego nieobecność? --> patrz Vidal, a Ty cały czas zwalasz winę i obarczasz nią Robbena i Frąka.( chyba sam Neuer się powinien tym elementem zainteresować jak w finale z Chelsea) Chciałem Ci jeszcze raz zauważyć, że mieliśmy kontuzjowanych w tym czasie również Matsa i Boa i co to też powinniśmy przewidzieć i kupić co najmniej 4 "nieodgrzewanych kotletów" na ich miejsce? :roll:
Myślisz, że Bayern nie wyciąga wniosków z takich sytuacji? To niby czemu pojawił się teraz Sule, w momencie kiedy Boa od dwóch sezonów również się ciągle łamie. Podobnie było w momencie, kiedy właśnie wyleciał Nam Frąk z Robbenem na większość sezonu. Nie można powiedzieć, że Bayern nie wyciągnął wtedy wniosków, bo wówczas ściągnięto właśnie Comana i Costę. Powiem więcej wielu ludzi na tym forum w pewnym momencie wpadło już w hura optymizm i chciało już wykluczać z gry jak to ująłeś "odgrzewanych kotletów" życie to jednak zweryfikowało. Bo zarówno Costa jak i Coman również się połamali i co i później nie było tak kolorowo jak przed kontuzją.Prawda?
Czyli to w jasny sposób daje też do zrozumienia, że po pierwsze sprawy kontuzji nie przewidzisz, bo łamią się też i młodsi zawodnicy, przez co później nie błyszczą już jak przed samą kontuzją. A druga sprawa nie jest taką prostą sprawą zastąpić właśnie Frąka i Robbena także Matifcb nie pitol i nie obarczaj porażek Bayernu starym Frąkiem, czy też Arjenem i nie pisz, że nie zrobiliśmy nic bo jesteś w błędzie w tym momencie.
Jeszcze raz podkreślam 2 ostatnie sezony (pomijam już tych sędziów, żebyś nie mówił, że się powtarzam) strzelamy 2 rzuty karne Atletico i Realowi i jesteśmy w dużo lepszej sytuacji wyjściowej czyż nie?
Może na to też warto jest zwrócić uwagę, a nie cały czas wałkować jedno stary duet RR :573:
Prawda jest taka, że od lat dymani jesteśmy właśnie przez rzutu karne. Finał z Chelsea, nie co wcześniej karny Robbena, który zaważył o Mistrzostwie Niemiec, póżniej znowu karne z BVB w DFB Pokal i właśnie te kary o których wspomniałem wyżej :wink:. Strzelamy je i nie ma żadnej dyskusji
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Arjen Robben

Postprzez Klinsmann » 2017-08-22, 23:51

rad napisał(a):My nawet na jakiegoś ogóra z bundesligi takiej akcji nie wykręcamy.
Bo kupujemy rezerwowych Barcelony i realu :lol: Wiele razy to powtarzałem - w najtrudniejszych meczach liczą się indywidualności, akcje z niczego. Patrz Morata, jak nas załatwił. Albo Cuardado.
My takich zawodników mamy tylko dwóch, ale niedostępnych w najważniejszych meczach.
Lewy nam tego nie da ani razu choćby grał do 2050r. Także ten :wink: Nie nadużywaj gwiazdy bo ona jeszcze nie zaświeciła i nigdy nie zaświeci.
W miejsce Lewego wstaw choćby Frąka - będzie to bardziej obiektywne i wiarygodne.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Arjen Robben

Postprzez bartek959 » 2017-08-28, 13:22

Obrazek

Ale ten czas mija...
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Arjen Robben

Postprzez mancipium » 2017-08-29, 08:02

niesamowite, ja pamietam jak dziś:).
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Arjen Robben

Postprzez Matifcb » 2017-08-29, 18:18

no i za rok do chin siedziec na lawce zgarniac krocie i nic nie robic :) to jest zycie :)
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 45s

Re: Arjen Robben

Postprzez scholli7 » 2017-08-30, 19:07

Ja nie byłbym taki pewny, że już za rok obierze kierunek Chin :wink:
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Arjen Robben

Postprzez ironlemon » 2017-08-30, 19:26

Podejrzewam, że Arjen będzie czekał z decyzją do zakończenia MŚ 2018. Wtedy się okaże, ile ma jeszcze motywacji i do czego :)
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Arjen Robben

Postprzez Matifcb » 2017-08-30, 21:59

kto by nie mial motywacji do siedzenia i ogladaniu meczyka na vip trybunie :) jeszcze dorzuce grube miliony na koncie od chinoli jakby ktos nie lubil ogladac meczy pilki noznej :D
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 45s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości