Sebastian Deisler

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Sebastian Deisler

Postprzez bacson » 2005-05-10, 22:19

Zakładałem ten temat na poprzednim forum, również w zwišzku z pewnym zamieszaniem wokół Sebastiana, bowiem uważam, że wbrew pozoom jest to sprawa bardzo ważna. Zastanawiam się jaka jest właœciwie sytuacja??? Deisler ledwo się wykurował z kontuzji i wyszedł z depresji. Fakt, takie przeżycia mocno odbijajš się na zawodniku, jego moralach i co oczywiste grze. Zaczyna się coraz częœciej narzekać na to, że Deisler gra słabo, nie może a nawet w ogóle się już nie odrodzi. Muszę przyznać, że bardzo mnie to niepokoi, ponieważ to nie pierwsze takie zamieszanie wokól niego. Mówi się że ma 25 lat i czas żeby zmienił œrodowiskio bo się zmarnuje i szkodaby było takiego talentu. Jasne, że by było szkoda. Nie uważam natomiast, żeby jego odejœcie było tak dobry mrozwišzaniem. Deislerowi trzeba dawać więcej szans, konsekwentnie na niego stawiać i wierzyć, że pokaże na co go stać. Może jestem naiwny, ale odkšd Basti przeszedł do FCB byłem przekonany i nadal będę, że to będzie gwiazda fcb. I nikt mi w żaden sposób nie wmówi, że on już jest skończony, nikt mi nie odbierze wiary, że on jeszcze wróci. Nikt mnie także nie przekona, że Basti Fantasti w czymkolwiek ustępuje Aliemu Karimiemu i że nie powinien wygrać z nim rywalizacji o pierwszy skład.
Jakie jest wasze zdanie? Co dalej powinno się stać z Sebastianbem. Czy warto go puszczać i kto wg was zasługuje bardziej na podstawowš 11 Basti czy Ali?
bacson
Bawarczyk
 
Posty: 42
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-03, 17:08
Lokalizacja: ostrowiec œw.
Online: 0s

Re: Sebastian Deisler

Postprzez dragi » 2005-05-11, 09:59

Jak dla mnie za duzo presja na nim cišzy i nie moze sie odnalezc w Bayernie. Ciezka ma ta psychike , ale jest jedno rozwiazanie:D wymiana za Juana pewnie z mala doplata , dla mnie Deisler nie odrodzi sie w Bayernie tylko w innym klubie
dragi
 

Re: Sebastian Deisler

Postprzez killy » 2005-05-11, 10:46

Szkoda go odddawac bo moze akurat chlopak pokaze klase w przyszlym sezonie, jezeli juz go sprzedac to do hiszpanii a nie tam gdzie twardo graja w pile(znowu przez kontuzje moze dostac deprechy)

Z drugiej strony w przyszlym sezonie raczej nie bedzie dla niego miejsca w pierwszym skladzie gdyz sklad widzialbym nastepujaca,ale zawsze moze byc pierwszym zmiennikiem

----------Roy----------Pizza-----------
---------------Balla--------------------
Petrov--------------------------Bastian
--------------Demichelis---------------
Lahm------------------------------Sagnol
------------Lucio-------Luisao------------
-------------------Olli---------------------
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Sebastian Deisler

Postprzez Simin » 2005-05-11, 14:42

Jakie jest wasze zdanie? Co dalej powinno się stać z Sebastianbem. Czy warto go puszczać i kto wg was zasługuje bardziej na podstawowš 11 Basti czy Ali?


Wiesz - no trudno oceniac Karimiego jak sie nie widzialo ani jednego meczu tego gracza :roll:, ale z tego co widzialem na filmikach to jest swietny technicznie co na pewno jest jego zaleta w konkurencji z Deislerem, ktory do technikow zdecydoanie nie nalezy...
Co do Sebastiana to ja nie wiem czy on wroci do dawnej formy - z ta jego forma jest taki sam motyw jak z powrotem do formy Santa Cruza, ktory bryluje w rezerwach :(
Takze jestem raczej pesymista co do jego gry w wyjsciowej 11!! Na rezerwe to i owszem, ale ja bym go z miejsca zamienil na Juana :cool:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Sebastian Deisler

Postprzez haj » 2005-05-11, 15:09

konkurencji z Deislerem, ktory do technikow zdecydoanie nie nalezy...
rzeczyiwscie, tylko polowa niemieckich ekspertow poza Schollem to wlasnie Deislera uwaza za najelpeij wyszkolonego technicznie zawodnika w kraju...
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Sebastian Deisler

Postprzez Simin » 2005-05-11, 15:17

haj napisał(a):
konkurencji z Deislerem, ktory do technikow zdecydoanie nie nalezy...
rzeczyiwscie, tylko polowa niemieckich ekspertow poza Schollem to wlasnie Deislera uwaza za najelpeij wyszkolonego technicznie zawodnika w kraju...


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Nie wiem jacy eksperci...
dla mnie nie jest wcale wyszkolony technicznie - niech sie lepiej uczy od mlodzego i LEPSZEGO zawodnika z druzyny - Schweinsteigera!! :mrgreen: moze sie czegos nauczy...
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Sebastian Deisler

Postprzez zborek » 2005-05-11, 15:23

Sebastian Deisler powinien odejœć z Bayernu.Niestety,ale w Monachium nie pokazuje nic wielkiego.Miał przebłyski jak choćby mecz z Freiburgiem(7-0),gdzie zaliczył 3 asysty,ale pozatym poprostu nic.Najlepszym rozwišzaniem będzie jak opuœci Bawarię.



Pozdro
:D :D :D :D :D :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Sebastian Deisler

Postprzez baymann9 » 2005-05-11, 17:45

Simin napisał(a):
haj napisał(a):
konkurencji z Deislerem, ktory do technikow zdecydoanie nie nalezy...
rzeczyiwscie, tylko polowa niemieckich ekspertow poza Schollem to wlasnie Deislera uwaza za najelpeij wyszkolonego technicznie zawodnika w kraju...


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Nie wiem jacy eksperci...
dla mnie nie jest wcale wyszkolony technicznie - niech sie lepiej uczy od mlodzego i LEPSZEGO zawodnika z druzyny - Schweinsteigera!! :mrgreen: moze sie czegos nauczy...


Wyszkolenie techniczne to nie tylko drybling... Z reszta jakbys oglšdał częœciej (uważniej) mecze FCB wiedziałbyœ, że Schweinsteigerowi żadko wychodza takie mecze jak z Chelsea... Z reguły on próbuje minšc 4 zawodników, a kończy na drugim :mrgreen: Nie mam mu tego za złe, bo jest młody i ma jeszcze czas na naukę, ale nie rób z niego jakiegoœ debeœciaka...

Co do samego Deislera to tak, jak już napisałem nie widze dla niego przyszłoœci w FCB. Latka lecš, a piłkarz ten sie wręcz cofa w rozwoju. Oby wiara (żeby nie powiedzieć naiwnoœc) Magatha popłaciła :570:
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 22h 21m 53s

Re: Sebastian Deisler

Postprzez haj » 2005-05-11, 18:20

Simin napisał(a):
haj napisał(a):
konkurencji z Deislerem, ktory do technikow zdecydoanie nie nalezy...
rzeczyiwscie, tylko polowa niemieckich ekspertow poza Schollem to wlasnie Deislera uwaza za najelpeij wyszkolonego technicznie zawodnika w kraju...


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Nie wiem jacy eksperci...
no np. Udo Lattek, Paul Breitner, Thomas Hassler czy Thomas Helmer - a Ci na pewno znaja sie lepiej na tym aspecie gry niz Ty...
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Sebastian Deisler

Postprzez Max » 2005-05-11, 20:13

deisler potencjal i talent ma nieprzecietny jednak los nie byl dla niego laskawy
miejmy nadzieje ze teraz szczescie sie do niego usmiechnie i bedzie mogl sie rozwinac do pelni mozliwosci
a co do jego wyszkolenia technicznego to w tym aspekcie niczego mu nie brakuje
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Sebastian Deisler

Postprzez KuBa » 2005-05-12, 18:18

Ja także jestem zdania, aby go jeszcze nie sprzedawac i dac mu szanse. Akurat może sie zdażyc, że wróci do formy i bedziemy tego bardzo żałować. Ja nadal w niego wieże i licze, że stanie sie wielka gwiazda Bayernu. :D Ma przecież 25 lat i jeszcze przed nim sporo grania, może pograc spokojnie z 6 lat jak nie więcej.
KuBa
Bawarczyk
 
Posty: 257
Dołączył(a): 2005-04-07, 14:04
Online: 5d 15h 17m 26s

Re: Sebastian Deisler

Postprzez piotraldinho » 2005-05-12, 19:59

Sebastian Deisler .. W Herthcie grał dobrze i pokazywal swoje umijetnosci . Mysle ze w Bayernie rowniez kiedys sie przebudzi , moze to kwestia czasu nawet :wink: . Mysle ze nie nalezy go pochopnie sprzedawac a zaczekac jeszcze rok , poltora . Moze cos z niego jeszcze byc . Trzeba tez mysle dac mu wiecej szansy grac bo obecnie nie gra zbyt czesto . Dlatego tez nie ma czasu sie wykazac . Mysle ze jeszcze nie jedno pokze :wink:
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Sebastian Deisler

Postprzez killy » 2005-05-12, 20:49

piotraldinho napisał(a):Trzeba tez mysle dac mu wiecej szansy grac bo obecnie nie gra zbyt czesto . Dlatego tez nie ma czasu sie wykazac


Czas na wykazanie ma na treningu.
Jezeli jakis pilkarz przechodzi do Bayernu to powinien zdawac sobie sprawe ze nikt tam nad nim nie bedzie sie zbytnio uzalal, gra dobrze gra w pierwszym skladzie, w innym wypadku lawa. Magath nie powinien przykladowo sciagac Bastiana tylko dlatego zeby pogral sobie slabszy od niego Deisler. I jeszcze jedno wydaje mi sie ze mimo slabej dyspozycji Felix i tak czesto dawal Sebastianowi szanse w obecnym sezonie.
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Sebastian Deisler

Postprzez Ze*Roberto » 2005-05-12, 20:54

Podobno pierwszym zakupem Manchesteru United po przejęciu klubu przez Glazera ma być właœnie-Deisler.Ciekawe czy by się przebił do pierwszego składu.Być może ale to wcale nie było by pewnie :!!: :!!: :!!: :!!: :613: :613: :614: :606: :604: :611: :610: :703: :702: :701: :DDDDDD :DDDDDD :DDDDDD :!!!!!! :!!!!!!
Ze*Roberto
 

Re: Sebastian Deisler

Postprzez Tschik » 2005-05-12, 21:07

Podobno pierwszym zakupem Manchesteru United po przejęciu klubu przez Glazera ma być właœnie-Deisler.


Hmm.. mogę prosić o Ÿródło tej informacji?
Tschik
Bawarczyk
 
Posty: 261
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:02
Lokalizacja: Płońsk
Online: 0s

Następna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości