Pep Guardiola

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Czy Pep Guardiola powinien w kolejnym sezonie być trenerem Bayernu?

Ankieta wygasła 2015-06-11, 23:59

TAK - powinien zostać na dłużej w Bayernie, przedłużyć wygasający w 2016 roku kontrakt
3
7%
TAK - trzeba mu dać ostatnią szansę i zostawić go na najbliższy sezon
16
35%
NIE - Należy go zwolnić zaraz po zakończeniu tego sezonu!
24
52%
NIE MAM ZDANIA
3
7%
 
Liczba głosów : 46

Re: Pep Guardiola

Postprzez scholli7 » 2017-04-27, 17:43

To Ty zostaw Carlo w spokoju bądź obiektywny i konsekwentny w swoich wypowiedziach w stosunku do Obu tych Panów. Irytuje mnie takie zachowanie jednego wywyższasz i wychwalasz, a po drugim jedziesz jak z kupą gnoju. Przeczytaj sobie co napisałem wczoraj w temacie meczu Bayernu z BVB i czy szczekałem na Guardiole jak Ty to robisz na temat Ancelottiego.
Każdy z Nich popełnił błędy większe i mniejsze, ale nie wmówisz nikomu, że jeden jest Bogiem, a drugi nadaje się do tarcia chrzanu

A tak na marginesie nie wmawiaj mi, że szczekam na Guardiole, bo przeczytałem na Jego temat napewno więcej książek niż Ci się wydaje. Dlatego naprawdę możemy porozmawiać na temat obu Panów :wink: jak bardzo chcesz :roll:

https://goo.gl/photos/Uo57Wk9iVAuLWnzz9
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Pep Guardiola

Postprzez Klinsmann » 2017-04-27, 18:33

scholli7 napisał(a):Twój mistrz pokazał co jest wart właśnie w pamiętnym meczu z Realem jak i teraz w dwumeczu z Monaco dziękuje.
I tyle w temacie :mrgreen:
przodowy napisał(a):a prawda taka że porównując pierwsze sezony Hiszpana i Włocha to pepcio wciagnął go nosem i nawet nie zakaszlal.
Szczególnie w bezpośrednim starciu :lol: Jak dostaliśmy 5:0 w dupkę :573: A Bayern oddał może ze dwa strzały, w ogóle nie zagrażając bramce rywala.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Pep Guardiola

Postprzez przodowy » 2017-04-27, 21:04

Guardiola - Ancelotti 1-0 :D
Zobaczymy następny sezon... :P oby nie było gorzej.
Ino BAYERN !!!
przodowy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1672
Wiek: 38
Dołączył(a): 2007-03-04, 12:50
Lokalizacja: Myslowice
Online: 1d 10h 39m 4s

Re: Pep Guardiola

Postprzez yarpen » 2017-04-27, 21:53

przodowy napisał(a):Guardiola - Ancelotti 1-0

Rozumiem że Ancelotti przegrał bo odpadliśmy po słabym meczu, ale nie po gwałcie z strony Realu? No cóż, widzę że każdy ma inne upodobania ;)
yarpen
Bawarczyk
 
Posty: 2305
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-05-20, 00:07
Lokalizacja: Zurych/Ruda Śląska
Online: 23d 20h 29m 56s

Re: Pep Guardiola

Postprzez przodowy » 2017-04-27, 22:28

Widzę że nie dociera, więc napiszę jeszcze raz:

Hiszpan w pierwszym roku pracy zdobył:

- Najszybsze mistrzostwo kraju w historii Bundesligi
- Puchar Niemiec
- Superpuchar Europy
- Nie liczę Klubowego mistrzostwa świata bo to przecież pryszcz.

Włoch zdobył:

- Może obroni mistrzostwo kraju.
- Tyle :D

Wiadomo czemu Pep - Carlo 1:0 czy dalej nie :lol:
Ino BAYERN !!!
przodowy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1672
Wiek: 38
Dołączył(a): 2007-03-04, 12:50
Lokalizacja: Myslowice
Online: 1d 10h 39m 4s

Re: Pep Guardiola

Postprzez Mars » 2017-04-27, 22:40

przodowy napisał(a):- Może obroni mistrzostwo kraju.
- Tyle :D


*Superpuchar Niemiec, czego pep przez 3 lata nie zdobył.

Pep równiez w drugim swoim sezonie nie zdobył Pucharu Niemiec, wiec u niego tendencja spadkowa, oby u Carlo było odwrotnie ;)
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Pep Guardiola

Postprzez przodowy » 2017-04-27, 22:42

Oby Mars, bo w drugim sezonie już spaść niżej się nie da :D
Ino BAYERN !!!
przodowy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1672
Wiek: 38
Dołączył(a): 2007-03-04, 12:50
Lokalizacja: Myslowice
Online: 1d 10h 39m 4s

Re: Pep Guardiola

Postprzez Klinsmann » 2017-04-27, 22:46

A tymczasem kolejny niewygrany mecz z lepszą ekipą :568:
Liga się kończy, LM i puchar się skończył. Jego wygrane w całym sezonie z lepszymi drużynami można na palcach jednej ręki policzyć :lol:
Szczęśliwa wygrana z Monaco która nic nie dała :lol:
Z Barceloną gdy ta miała już wywalone, gdy musiała wygrać to go zgwałcili 4:0
No i raz wygrał z Arsenalem i Utd w budowie.

Mistrz koszenia ogórków 8)
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Pep Guardiola

Postprzez przodowy » 2017-04-27, 22:51

Chłopie a co mnie obchodzi co gość wyprawia w Anglii, ja porównuje sezony w Bundes, a nie na wyspach, tam niech przegrywa nawet co mecz, co mnie to :D
Ino BAYERN !!!
przodowy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1672
Wiek: 38
Dołączył(a): 2007-03-04, 12:50
Lokalizacja: Myslowice
Online: 1d 10h 39m 4s

Re: Pep Guardiola

Postprzez Mars » 2017-04-27, 22:53

przodowy napisał(a):Oby Mars, bo w drugim sezonie już spaść niżej się nie da :D


No niże niż Pep na pewno nie :D
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Pep Guardiola

Postprzez przodowy » 2017-04-27, 22:56

Czemu mnie tak nekasz :D Zejdź już z Pepcia :P
Ino BAYERN !!!
przodowy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1672
Wiek: 38
Dołączył(a): 2007-03-04, 12:50
Lokalizacja: Myslowice
Online: 1d 10h 39m 4s

Re: Pep Guardiola

Postprzez scholli7 » 2017-04-27, 22:59

przodowy napisał(a):Widzę że nie dociera, więc napiszę jeszcze raz:

Hiszpan w pierwszym roku pracy zdobył:

- Najszybsze mistrzostwo kraju w historii Bundesligi
- Puchar Niemiec
- Superpuchar Europy
- Nie liczę Klubowego mistrzostwa świata bo to przecież pryszcz.

Włoch zdobył:

- Może obroni mistrzostwo kraju.
- Tyle :D

Wiadomo czemu Pep - Carlo 1:0 czy dalej nie :lol:


- Najszybsze to Mistrzostwo było owszem ,ale co to zmienia ?? jakie to osiągnięcie doszła nam kolejna gwiazdka nad Herbem nie wiem coś przeoczyłem ? czy patrzysz choćby przez moment przez taki pryzmat,że to mogło być głównym powodem blamażu Bayernu z Realem,rozluźnienia itd itp.? - Takim jednym słowem przysłowiowym gwoździem do trumny.
Wielu tu na forum pisze ,z czym ja np nie do końca się zgadzam ,że za szybko zdobywamy Mistrzostwo dominujemy w lidze ,a nawet ją osłabiamy podkupując zawodników od drużyn ,które są dla Nas konkurencyjne.( tu od razu rodzi się taki argument ,że skoro my tego nie zrobimy ,zrobią to inne drużyny spoza Bundesligi) To teraz dalej idąc tym tokiem myślenia powinniśmy się cieszyć,że dostaliśmy wczoraj bencki z Dortmundem ?
- Puchar Niemiec ok zgadza się
- Superpuchar Europy ,to akurat nie jest tak do końca tylko i wyłącznie Jego zasługa ,bo ukłony należy kierować również w stonę Juppa ,gdyż to dzięki Niemu mógł w ogóle walczyć o ten puchar nieprawdaż ? To po Juppie Guardiola dostał w spadku walec ,czy też oszlifowany diament ,który zdobył wcześniej tryplet!
A poza tym dla ścisłości dużo nie brakowało by dostał gonga już na samym początku ,bo przypomnę Ci,że wygraliśmy rzutem na taśmę w rzutach karnych :570:
- Klubowe mistrzostwo świata to też trofeum! Pewnie ,ale nie oszukujmy się zdobyte z jakimi drużynami ? Dla mnie to tofeum pokroju Audi Cup , Telekom Cup jeśli Ciebie to jara spoko.Fajnie jest ujrzeć je będąc w Monachium w gablocie pewnie , ale wszyscy jednak marzymy o tym innym trofeum prawda ?
- od siebie dodałbym ,że przegrał Superpuchar Niemiec z Klopem
i zaliczył właśnie sromotne lanie z Ancelottim i Jego podopiecznymi w LM i to bardziej bolesne niż teraz paradoksalnie z tą samą drużyną :wink:

Włoch póki co zdobył
- Superpuchar Niemiec o tym rzecz jasna zapomniałeś bo co to za puchar ?
- Mistrzostwo póki co jak najbardziej w zasięgu Kolego !
i nie zaliczył jednak takiego upokorzenia w Europejskich rozgrywkach jak Pep jeszcze raz Ci to podkreślam !
- dodałbym jeszcze ,że jak Guardiola dostał drużynę ,która sezon wcześniej wygrała wszystko ,tak Carlo dostał ją w zupełnie innych okolicznościach ,a pod taką samą presją jak nie większą jak Pep ,gdzie przez 3 lata Bayern do znudzenia zmuszany był do bezsensownego klepania piłką ,a nie potrafił się bronic ,co w konsekwencji utrzymuje się po dziś dzień ,a efekt tego mogłeś zobaczyć w pierwszym meczu tegorocznej edycji Ligi Mistrzów , gdzie Bayern zmuszony był do obrony po czerwonej kartce Martineza.Dziękuje :-P :P
Jednym słowem Carleto dostał drużynę,która 3 razy robiła podchody pod ten upragniony dla wszystkich cel , ale dostał drużynę ,która już na samym starcie wymagała przebudowy i zmiany pokoleniowej ,także okoliczności objęcia posady były zgoła odmienne,a presja i parcie na ten puchar takie samo !

Także misiu jasiu osiągnięcia rzekłbym ,że są porównywalne z tymże Guardiole rozliczamy za 3 sezony ,a Ancelottiego póki co za jeden .Dlatego uporczywie nie próbuj ludziom myślącym coś udowadniać ,bo Ci to najzwyczajniej w świecie po prostu nie wychodzi
I rzekłbym ,że w moim odczuciu większy niesmak jednak pozostał po tym dwumeczu z Realem za Guardioli niż teraz za Ancelottiego

A na sam koniec nie pisz o Pucharze Niemiec ,bo każdy wziąłby w ciemno zdobycie Ligi Mistrzów przez Bayern na rzecz kolejnego Mistrzostwa Niemiec,Pucharu Niemiec czy nawet Dubletu taka jest prawda Kolego!
Wiesz gdzie leży problem w Bayernie zdobyty tryplet i spoczęcie na laurach .a nam Kibicom wydaje się ,że teraz co 2 - 3 lata będziemy grać w Finale w myśl powiedzenia : " apetyt rośnie w miarę jedzenia "

I dla ścisłości żeby było jasne ja traktuję obydwóch tych trenerów na podobnym poziomie :wink: Bo tak możemy rozmawiać w nieskończoność i przedstawiać sobie argumenty za i przeciw ;) Zostaw Carlo w spokoju :568:
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Pep Guardiola

Postprzez przodowy » 2017-04-27, 23:11

Powiem ci tak, naginasz rzeczywistosc na swoje potrzeby, wciskasz w usta, głowę i gdziekolwiek jeszcze swoje słowa i dziecinne przemyślenia. A tak po za tym, tos większy filozof od Guardioli :D
Ino BAYERN !!!
przodowy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1672
Wiek: 38
Dołączył(a): 2007-03-04, 12:50
Lokalizacja: Myslowice
Online: 1d 10h 39m 4s

Re: Pep Guardiola

Postprzez scholli7 » 2017-04-27, 23:34

przodowy napisał(a):Powiem ci tak, naginasz rzeczywistosc na swoje potrzeby, wciskasz w usta, głowę i gdziekolwiek jeszcze swoje słowa i dziecinne przemyślenia. A tak po za tym, tos większy filozof od Guardioli :D


skoro tak jest to jeszcze chwila i przekonam Cię jak zrobił to do siebie Guardiola :mrgreen: którego traktujesz jako Boga,co więcej Geniusza nie zważając na inne aspekty.Brakuje Ci konsekwencji i obiektywizmu taka prawda :wink: skoro czepiasz się jednego trenera powinieneś to samo zrobić wobec drugiego i tyle w temacie.
Bo gubisz się już na samym początku stwierdzeniem 1:0 dla Guardioli i nie na miejscu jest podsumowywanie 3 sezonów Guardioli z 1 Ancelottiego uświadom to wreszcie sobie
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Pep Guardiola

Postprzez przodowy » 2017-04-27, 23:41

To ty uświadom sobie wreszcie że ja porównuje pierwszy rok pracy w Bayernie tych dwóch trenerów, a nie jakieś trzy lata o których stałe bredzisz. I pierwszy rok wypada na korzyść Hiszpana, proste jak dup..nie. Makaron zawiódł, Gaurdiola - Ancelotti 1:0 i nie ma gadki :)
Ino BAYERN !!!
przodowy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1672
Wiek: 38
Dołączył(a): 2007-03-04, 12:50
Lokalizacja: Myslowice
Online: 1d 10h 39m 4s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron