Pep Guardiola

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Czy Pep Guardiola powinien w kolejnym sezonie być trenerem Bayernu?

Ankieta wygasła 2015-06-11, 23:59

TAK - powinien zostać na dłużej w Bayernie, przedłużyć wygasający w 2016 roku kontrakt
3
7%
TAK - trzeba mu dać ostatnią szansę i zostawić go na najbliższy sezon
16
35%
NIE - Należy go zwolnić zaraz po zakończeniu tego sezonu!
24
52%
NIE MAM ZDANIA
3
7%
 
Liczba głosów : 46

Re: Pep Guardiola

Postprzez scholli7 » 2017-04-28, 00:06

Jeśli Ancelotti zdobędzie Mistrzostwo zdobędzie 2 Puchary na własnym podwórku ,czyli tyle samo co Pep w pierwszym sezonie za sterami w Bayernie ! czyli należy postawić znak = wiesz co to za znak ? chodziłeś do szkoły czy miałeś do niej pod górkę,albo w nią kamieniami rzucałeś ?
Nie pisz o Superpucharze Europy ,czy też o Klubowych Mistrzostwach Świata. bo na starcie Carlo jest spisany na porażkę ,jeśli chodzi o zdobycie tych Pucharów, bo nie miał możliwości walczenia o nie z Bayernem ! no już prościej nie mogę ! :wpale: :wpale: Powaga nie daje rady ! :573: :573: :573:

Bayern - Real Guardiola < Ancelotti ==== >>> 0:5 < 3:6 :568: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: już pominę specjalnie dla Ciebie fakt 2 spalonych :568: :mrgreen:
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Pep Guardiola

Postprzez przodowy » 2017-04-28, 06:06

Jednak bilans pierwszego roku wypada zdecydowanie na korzyść Guardioli, więc wynik Pep - Carlo 1:0 idzie w świat, i nikt tego nie zmieni.
Ino BAYERN !!!
przodowy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1672
Wiek: 38
Dołączył(a): 2007-03-04, 12:50
Lokalizacja: Myslowice
Online: 1d 10h 39m 4s

Re: Pep Guardiola

Postprzez Arti » 2017-04-28, 06:14

W świat nie poszły nasze sukcesy w postaci mistrzostw Niemiec, Superpucharu Europy i inne, tylko niestety gwałt dokonany na naszym klubie przez Królewskich. Przykre, ale prawdziwe.
Arti
Bawarczyk
 
Posty: 816
Wiek: 34
Dołączył(a): 2012-05-09, 15:20
Lokalizacja: Nowy Sącz/Rzeszów
Online: 18d 13h 53m 42s

Re: Pep Guardiola

Postprzez przodowy » 2017-04-28, 07:24

Trudno, nie pierwszy, i nie ostatni raz, to się będzie jeszcze w przyszłości zdarzać, taka jest piłka, trzeba to wsiąść na klatę i iść dalej, a nie płakać co drugi post, to już jest żałosne.
Ino BAYERN !!!
przodowy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1672
Wiek: 38
Dołączył(a): 2007-03-04, 12:50
Lokalizacja: Myslowice
Online: 1d 10h 39m 4s

Re: Pep Guardiola

Postprzez Klinsmann » 2017-04-28, 10:08

Guardiola mistrz prostej, który prowadził z 10min przewagą w całym rajdzie ale wysypał się na pierwszym zakręcie w Madrycie :lol:
Carlo, też prowadził przez cały rajd, ale z mniejszą przewagą, już widział za górką metę, ale nie dojechał bo mu jakieś łobuzy poprzebijały koła.
Taka jest różnica póki co po pierwszym sezonie.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Pep Guardiola

Postprzez przodowy » 2017-04-28, 10:31

Tak a Lewandowski to miernota, ja Cię nie biorę na poważnie więc pisz swoje bajki dalej koleszko.
Ino BAYERN !!!
przodowy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1672
Wiek: 38
Dołączył(a): 2007-03-04, 12:50
Lokalizacja: Myslowice
Online: 1d 10h 39m 4s

Re: Pep Guardiola

Postprzez Mars » 2017-04-28, 10:32

Akurat bardzo dobrze Klinsmann porównał hehe
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Pep Guardiola

Postprzez yarpen » 2017-04-28, 11:58

przodowy napisał(a):Jednak bilans pierwszego roku wypada zdecydowanie na korzyść Guardioli, więc wynik Pep - Carlo 1:0 idzie w świat

Przede wszystkim to w świat w 2014 roku poszła informacja że Guardiola dostał doskonale działający walec Juppa i w ciągu dziewięciu miesięcy zmienił drużynę w pół-amatorów rozjechanych jak dzieci przez Real.
yarpen
Bawarczyk
 
Posty: 2305
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-05-20, 00:07
Lokalizacja: Zurych/Ruda Śląska
Online: 23d 20h 29m 56s

Re: Pep Guardiola

Postprzez scholli7 » 2017-04-28, 12:18

Klinsmann napisał(a):Guardiola mistrz prostej, który prowadził z 10min przewagą w całym rajdzie ale wysypał się na pierwszym zakręcie w Madrycie :lol:
Carlo, też prowadził przez cały rajd, ale z mniejszą przewagą, już widział za górką metę, ale nie dojechał bo mu jakieś łobuzy poprzebijały koła.
Taka jest różnica póki co po pierwszym sezonie.


Klinsi idealnie bardziej się zobrazować już chyba tego nie da :mrgreen:
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Pep Guardiola

Postprzez mancipium » 2017-04-28, 12:53

yarpen napisał(a):
przodowy napisał(a):Jednak bilans pierwszego roku wypada zdecydowanie na korzyść Guardioli, więc wynik Pep - Carlo 1:0 idzie w świat

Przede wszystkim to w świat w 2014 roku poszła informacja że Guardiola dostał doskonale działający walec Juppa i w ciągu dziewięciu miesięcy zmienił drużynę w pół-amatorów rozjechanych jak dzieci przez Real.


ja rozumiem, że nie lubiłeś Guardioli - ja też, ale to co napisałeś to taka bzdura, że głowa mała.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Pep Guardiola

Postprzez yarpen » 2017-04-28, 13:05

mancipium napisał(a):ja rozumiem, że nie lubiłeś Guardioli - ja też, ale to co napisałeś to taka bzdura, że głowa mała.

Bzdura w kwestii tego że nas Real doszczętnie rozbił czy bzdura w kwestii tego że poszło to w świat?
yarpen
Bawarczyk
 
Posty: 2305
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-05-20, 00:07
Lokalizacja: Zurych/Ruda Śląska
Online: 23d 20h 29m 56s

Re: Pep Guardiola

Postprzez scholli7 » 2017-04-28, 21:06

Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Pep Guardiola

Postprzez mancipium » 2017-04-28, 21:10

yarpen napisał(a):
mancipium napisał(a):ja rozumiem, że nie lubiłeś Guardioli - ja też, ale to co napisałeś to taka bzdura, że głowa mała.

Bzdura w kwestii tego że nas Real doszczętnie rozbił czy bzdura w kwestii tego że poszło to w świat?


w tamtym sezonie wszelkie wyniki i poziom gry poza tym dwumeczem byly chwalone wszedzie. Myślę, że poza kibicami Bayernu i Realu nikt tamtego starcia juz nie pamieta.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Pep Guardiola

Postprzez ironlemon » 2017-04-28, 21:27

No jakby się tak głębiej zastanowić, to w sumie czy jest wielka różnica w sposobie, w jaki przegraliśmy oba te dwumecze? Jasne, że wynik z 2014 wygląda na papierze katastrofalnie, ale oba półfinały przejebaliśmy w ten sam sposób - zupełnie się rozsypując jako drużyna po stracie pierwszej bramki u siebie. Co za różnica, czy 1:2, czy 0:4, skoro oba mecze przegraliśmy po frajersku. Nie przystoi nam odstawiać takich cyrków na AA.
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Pep Guardiola

Postprzez scholli7 » 2017-04-28, 21:43

mancipium napisał(a):
yarpen napisał(a):
mancipium napisał(a):ja rozumiem, że nie lubiłeś Guardioli - ja też, ale to co napisałeś to taka bzdura, że głowa mała.



Bzdura w kwestii tego że nas Real doszczętnie rozbił czy bzdura w kwestii tego że poszło to w świat?


w tamtym sezonie wszelkie wyniki i poziom gry poza tym dwumeczem byly chwalone wszedzie. Myślę, że poza kibicami Bayernu i Realu nikt tamtego starcia juz nie pamieta.


Co nie zmienia znowu faktu, że właśnie w tych najważniejszych dla Nas meczach, w najbardziej decydującym momencie dostaliśmy konkretnego gonga. Można powiedzieć, że podobna sytuacja miała miejsce teraz - Bayern Ancelottiego też był bardzo chwalony szczególnie po dwumeczu z Arsenalem, czy po meczu ligowym z BVB.
Myślę, też że jest jednak wielu kibiców piłki nożnej neutralnych dla obu Klubów, którzy skupiają się i śledzą tylko Ligę Mistrzów, (osobiście takich znam) i będą to pamiętać tak samo jak będą pamiętać teraz ten dwumecz Citi z Monaco, gdzie Guardioli poprostu nie poszło.Gdzie oczekiwania wobec Pepa w Citi też są wielkie, a ten zawiódł zarówno na ligowym podwórku tak i w LM.
Ciekawi mnie jak Pep poradzi sobie w drugim sezonie w Citi. Bo wielu naszych forumowych znawców broniąc Pepa zarzucało np. Naszemu Zarządowi, że nie zakupili mu zawodników jakich miał na swojej liście życzeń np Neymara, czy Suareza takie nazwiska się tu pojawiały. Sytuacje w Citi ma zupełnie inną jak u Nas mając przecież do swojej dyspozycji na transfery taką ogromną kasę, o której w Bayernie mógłby tylko pomarzyć. A efektów póki co tego nie widać. Dlatego bardzo ciekawi mnie jak to będzie wyglądać właśnie w przyszłym sezonie. Z założeniem, że pierwszy sezon można potraktować jako ten przejściowy, w którym pracuje się nad drużyną, i wprowadza swoje zmiany, tak za drugi już się trochę inaczej trenera rozlicza. Tak samo będzie rozliczany Carlo po drugim sezonie u Nas.
Druga sprawa w lidze angielskiej Pep jak się okazuje nie ma tak prostej sytuacji jaką miał z Bayernem w lidze, a dlaczego? Prosta sprawa bo jest więcej Klubów na podobnym poziomie, które rywalizują ze sobą o Mistrzostwo.

ironlemon napisał(a):No jakby się tak głębiej zastanowić, to w sumie czy jest wielka różnica w sposobie, w jaki przegraliśmy oba te dwumecze? Jasne, że wynik z 2014 wygląda na papierze katastrofalnie, ale oba półfinały przejebaliśmy w ten sam sposób - zupełnie się rozsypując jako drużyna po stracie pierwszej bramki u siebie. Co za różnica, czy 1:2, czy 0:4, skoro oba mecze przegraliśmy po frajersku. Nie przystoi nam odstawiać takich cyrków na AA.


To tak samo właśnie można powiedzieć po głębszym zastanowieniu się, jaka jest różnica w tym, czy mistrzostwo kraju zdobywa się
najszybciej w historii Bundesligi jak pisał wczoraj przodowy czy trochę później? Czy nawet jak wyżej dziś napisał mancipium, że w tamtym sezonie wszelkie wyniki i poziom gry byly chwalone wszedzie. Co z tego? Skoro w ostatecznym rozrachunku zostaliśmy z ręką w nocniku w tym najważniejszym dla Nas momencie tego sezonu, bo przecież nie od dziś wiadomo co jest naszym upragnionym celem i na co wszyscy czekamy i na jakim trofeum Nam wszystkim najbardziej zależy.
Tak jak napisałem wczoraj czy zdobyte tak szybko mistrzostwo coś Nam dało? Nie wiem kolejną gwiazdkę nad Herbem naszego Klubu.No fajnie gdzieś to zostało odnotowane i tylko albo aż tyle. Bo tak naprawdę wspominać to będziemy tylko my Kibice Bayernu i ewentualnie, będą do tego wracać komentatorzy, no może jacyś fascynaci Bundesligi, czy też zwolennicy Pepa. Ale raczej o tym też nikt nie będzie pamiętał poza Kibicami Bayernu, jak napisał mancipium pisząc np w ten sam sposób, że nikt nie pamięta już o tym blamażu z Realem.
Idąc takim samym tokiem rozumowania można powiedzieć, że nikt nie będzie pamiętał za 3 lata w jaki sposób zostaliśmy wydymani z tej edycji Ligi Mistrzów poza Nami Fanami FCB, bo Nas to zabolało najbardziej. Chyba, że te wydarzenia przyczynią się do wprowadzenia systemu Var w LM i wielu postronnych Kibiców będzie wracać do tego meczu z myślą właśnie o tych błędach sędziowskich.
A tak szybko zdobyte Mistrzostwo według mojej opini uświadomiło Nam właśnie tylko to , że nie mamy naprawdę godnej konkurencji i rywalizacji w Bundeslidze, ze strony innych Klubów, które są daleko za Nami taka prawda. Inaczej jest w lidze hiszpańskiej, czy też w lidze angielskiej

ironlemon napisał(a):ale oba półfinały przejebaliśmy w ten sam sposób

ironlemon to nie były oba półfinały
Wtedy z Guardiolą był to półfinał teraz z Ancelottim ćwierćfinał ale to tak na marginesie tylko :wink:

ironlemon napisał(a):Co za różnica, czy 1:2, czy 0:4, skoro oba mecze przegraliśmy po frajersku. Nie przystoi nam odstawiać takich cyrków na AA.


Nie przystoi Nam, a odstawiamy i to po raz kolejny. Mnie już chyba nic nie ździwi bo gen frajerstwa to zapisany mamy już chyba na stałe: jak nie Chelsea i to w finale LM nie trzeba przypominać, że na AA, tak chociażby teraz Dortmund też u siebie gdzie mieliśmy już wynik w kieszeni :roll: :oops: Masakra! :573: O Realu nawet nie wspominam bo już mnie nosi
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron