Hasan Salihamidzić

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Hasan Salihamidzić

Postprzez Simin » 2005-06-07, 01:02

Trzeba troche to forum rozruszac widze, bo cos ostatnio kiepsko :(
Tu mozna sie wypowiadac o Brazzo!
Zawsze myslalem o nim jako o zapchajdziurze, ale jego ostatnie gole sprawily, ze jego wizerunek w moich oczach sie troszke poprawil!! :mrgreen: Wydaje mi sie jednak, ze gdyby nie to ze jest pupilkiem Magatha nie wchodzilby praktycznie w kazdym meczu do gry!! Co myslicie??!! Ogolnie lubie tego pilkarza, bo dobrze mu z oczu patrzy i jest czasem bardzo waleczny! Jego atutem jest takze to, ze potrafi rozegrac zankomita partie i jego wejscie na boisko moze duzo zmienic w przebiegu spotkania (np. final ze :627: )
A tak swoja droga to zobaczcie co znalazlem na jego temat!! Domyslam sie, ze chodzilo o to zeszloroczne tsynami!!
Pilkarz klubu Bayern Monachium, reprezentant Bosni i Hercegowiny, Hasan Salihamidzic uniknał nastepstw uderzenia fali tsunami, gdy spedzał urlop w bungalowie na Malediwach, poinformował we wtorek niemiecki dziennik "Bild".

27-letni Salihamidzic, przebywal z rodzina na wyspach Oceanu Indyjskiego, gdy miala miejsce tragiczna w skutkach katastrofa - niedzielne tsunami, efekt uboczny podwodnego trzesienia ziemi. W poniedzialek telefonowal do swego kolegi klubowego Thorstena Finka, ktory poinformowal gazete, ze Hasan i jego rodzina ocaleli. "Woda kompletnie zalala bungalow, wszystko bylo pod woda. To byl dla niego szok" - mówił Fink.

Wogole nie wiedzialem ze takie jaja mialy miejsce :shock:
Dobrze, ze nasz pilkarz wrocil caly i zdrowy!! :D :D :D :D :D
Ostatnio edytowano 2014-01-06, 13:26 przez Simin, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Hasan Salihamidzić

Postprzez Swatek » 2005-06-07, 12:34

Salihamidzic, gdzies pisalem, ze to po Ballacku i Lizarazu moj ulubiony pilkarz FCB. Zawsze kojazy sie dla mnie z walecznoscia i tak pozostanie. Mial bardzo ciezka kontuzje, wrocil do gry i z tego tez nalezy sie cieszyc. Nie jest to napewno ten sam gracz co przed kontuzja ale widac, ze idzie mu coraz lepiej. Z tym Tsunami tez nie slyszalem :].
"Life is simple, you make choices and don't you look back"
Swatek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 188
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-05-27, 15:55
Online: 0s

Re: Hasan Salihamidzić

Postprzez baymann9 » 2005-06-07, 13:15

Salichamidzić to podobno mistrz motywacji. Sam Kahn powiedział, że przed meczem Boœniak jest jeszcze bardziej nabuzowany od Olliego... Ostatnie 2 sezony w wykonaniu Brazzo może sa odrobinę słabsze. Aczkolwiek jego pozycja w drużynie jest bardzo silna. Gdzie by nie grał prezentuje sie solidnie. Jesli chodzi o ciekawostkę to w trajkcie negocjacji transferu Makaaya prezes Deportivo zaproponował wymiane Roy-Hasan. Hoeness odpowiedział, że w takim przypadku La Coruna musi dopłacić 20 milionów :| To oraz wypowiedzi Roberto Carlosa sš dowodami na to, że salichamidzic to piłkarz klasy œwiatowej, w którego nie można wštpić. bardzo liczę, że przyszły sezon będzie jeszcze lepszy niż obecny.
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 22h 21m 53s

Re: Hasan Salihamidzić

Postprzez olli » 2005-06-07, 13:52

O każdym piłkarzu będzie osobny temat :P ?
Simin napisał(a):Trzeba troche to forum rozruszac widze, bo cos ostatnio kiepsko :(
Tu mozna sie wypowiadac o Brazzo!
Zawsze myslalem o nim jako o zapchajdziurze, ale jego ostatnie gole sprawily, ze jego wizerunek w moich oczach sie troszke poprawil!! :mrgreen: Wydaje mi sie jednak, ze gdyby nie to ze jest pupilkiem Magatha nie wchodzilby praktycznie w kazdym meczu do gry!! Co myslicie??!! Ogolnie lubie tego pilkarza, bo dobrze mu z oczu patrzy i jest czasem bardzo waleczny! Jego atutem jest takze to, ze potrafi rozegrac zankomita partie i jego wejscie na boisko moze duzo zmienic w przebiegu spotkania (np. final ze :627: )
A tak swoja droga to zobaczcie co znalazlem na jego temat!! Domyslam sie, ze chodzilo o to zeszloroczne tsynami!!
Pilkarz klubu Bayern Monachium, reprezentant Bosni i Hercegowiny, Hasan Salihamidzic uniknał nastepstw uderzenia fali tsunami, gdy spedzał urlop w bungalowie na Malediwach, poinformował we wtorek niemiecki dziennik "Bild".

27-letni Salihamidzic, przebywal z rodzina na wyspach Oceanu Indyjskiego, gdy miala miejsce tragiczna w skutkach katastrofa - niedzielne tsunami, efekt uboczny podwodnego trzesienia ziemi. W poniedzialek telefonowal do swego kolegi klubowego Thorstena Finka, ktory poinformowal gazete, ze Hasan i jego rodzina ocaleli. "Woda kompletnie zalala bungalow, wszystko bylo pod woda. To byl dla niego szok" - mówił Fink.

Wogole nie wiedzialem ze takie jaja mialy miejsce :shock:
Dobrze, ze nasz pilkarz wrocil caly i zdrowy!! :D :D :D :D :D

Troche sie spóŸniłeœ :lol: :wink:

Ja Brazzo zawsze lubiłem, nie jest on może jakimœ œwietnym technikiem ale walecznoœciš naprawia braki w wyszkoleniu 8) Swojš drogš kiedyœ miałem sen że jestem na meczu FCB, a Brazzo w pewnym momencie do mnie podchodzi i chce oprowadzić po stadionie :shock: doœć ciekawe.... może stać ten sentyment do Hasana :D
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: Hasan Salihamidzić

Postprzez haj » 2005-06-07, 14:08

Simin informacja ta byla na naszym sajcie w grudniu bodazje :wink:

Olli ja nie mam nic przeciwko aby byl temat osobny o kazdym zawodniku :)
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Hasan Salihamidzić

Postprzez Lmollu » 2005-06-07, 14:13

Z Brazzo to jest tak, ze on nie jest jakims wielkim graczem. W Bayernie jednak znalazl swoje miejsce, przekonal Hitzfelda, a nastepnie Magatha i jest taka zapchajdziura. W innym klubie moglby wcale nie zablysnac. Dla nas jest jednak bardzo przydatny.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Hasan Salihamidzić

Postprzez Max » 2005-06-07, 14:14

glowna zaleta brazzo jest uniwersalnosc :D przez to ze moze grac na tak wielu pozycjachj gra tak czesto i trzeba powiedziec ze spisuje sie dobrze
tacy zawodnicy sa bardzo przydatni :)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Hasan Salihamidzić

Postprzez piotraldinho » 2005-06-07, 15:08

No Hasan jest dobrym zawodnikiem . Zawsze go cenilem i lubilem . Jest walczeny i ambitny . Długo juz w Bayernie gra ale dobrze by bylo jakby jeszcze jakis czas zostal w Monchium . Ma 27 lat to jeszcze kilka dobrych lat moze naprawde pograc :wink:
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Hasan Salihamidzić

Postprzez killy » 2005-06-07, 15:15

Bosniak to zawodnik oddany calkowcie klubowi, nigdy nie narzeka ani nikogo nie krytykuje, jest uniwersalny i doswiadczony, nadaje sie na wiele roznych pozycji, taki rezerwowy to prawdziwy skarb
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Hasan Salihamidzić

Postprzez Simin » 2005-06-07, 16:14

Simin informacja ta byla na naszym sajcie w grudniu bodazje

Olli ja nie mam nic przeciwko aby byl temat osobny o kazdym zawodniku

Nie wiedzialem ze to info bylo na stronce :wink: Poza tym warto bylo sobie przypomniec dla tych co widzieli a dla tych co nie(np. ja) sie dowiedziec :wink: :p
Ja rowniez nie mam nic przeciwko osobnemu tematowi na kazdego pilkarza!! Po to jest chyba forum co nie!!?? :roll:
Bosniak to zawodnik oddany calkowcie klubowi, nigdy nie narzeka ani nikogo nie krytykuje, jest uniwersalny i doswiadczony, nadaje sie na wiele roznych pozycji, taki rezerwowy to prawdziwy skarb

Zgadzam sie calkowicie bo faktycznie widac po nim nawet jak sie na niego spojrzy ze gra w tym klubie przynosi mu nieslychana radosc!! Za to szacunek!! :569: Ale dobrze zauwazyles, ze 'rezerwowego'... czasem troche szkoda jak np. widze gre trakiego ZE :roll: No ale coz! To nie ja jestem trenerem :)
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Hasan Salihamidzić

Postprzez baymann9 » 2005-06-07, 18:32

Co wy gadacie? Salichmidzic rezerwowym? W cišgu całego sezonu dużo częœciej wystepował w 11 niż siedził na ławie. W pierwszej rundzie był obok Kahna najczęœciej grajšcym piłkarzem FCB :|
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 22h 21m 53s

Re: Hasan Salihamidzić

Postprzez Max » 2005-06-07, 19:11

no wlasnie brazzo przez to ze jest tak uniwersalny to gra bardzo czesto i na wielu pozycjach w tym sezonie wystepowal zarowno w obronie jak i w pomocy a w meczu z chelsea w londynie na papierze byl napastnikiem :)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Hasan Salihamidzić

Postprzez baymann9 » 2005-06-07, 19:30

W przeszłoœci grywał juz jako napastnik i to nie taki całkiem papierowy :D Hasan może grać praktycznie na każdej bocznej pozycji.
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 22h 21m 53s

Re: Hasan Salihamidzić

Postprzez zborek » 2005-06-08, 11:20

Salihamidzić to bardzo dobry gracz.Uważam,że powinien jescze zostać na kilka lat w Bayernie.Jest bardzo wszechstronnym piłkarzem i zdobywa bramki.Jednak w pierwszym składzie Bawarczyków go nie widze.



Pozdro
:-P :-P :wink: :wink:
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Hasan Salihamidzić

Postprzez DamKam » 2005-06-08, 15:00

Ja osobiscie bardzo lubie Hasana !!!
Przede wszystkim za jego walecznosc i zaangazowanie. Uwazam ze to bardzo dobry pilkarz a jego najwiekszym atutem jest wszechstronnosc !!! Moze grac zarowno na obronie, pomocy jak i nawet w ataku. Takich graczy ciezko znalezc...
Hasan gra w Bayernie juz kawal czasu i mam nadzieje ze to sie szybko nie zmieni.
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Następna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości