Lukas Podolski

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Lukas Podolski

Postprzez Scholli » 2005-06-19, 00:30

oglšdajšc ostatnie mecze reprezentacji (a wczeœniej 2 BL) stwierdzam iż koniecznie musi przyjœć do Bayernu Podolski... ale mój plan jest taki: podpisać z nim umowę, ale dopiero przeszedłby za rok (niech narazie się jeszcze ogra w KĂśln) Santa Cruza zatrzymać i przedłużyć z nim kontrakt, za rok jak Podolski przyszedłby do nas to wypożyczyć Santa Cruza do Herthy, ale z klauzulš że nie może grać przeciwko Bayernowi (jakby Roque wkońcu by się sprawdził to by się go sprowadziło spowrotem...) proste i urocze prafda? :mrgreen:[shadow=darkred][/shadow][shadow=red][/shadow][shadow=orange][/shadow][shadow=brown][/shadow][shadow=yellow][/shadow][shadow=green][/shadow]

Pozwolilem sobie zmodyfikowac nazwe tematu na bardziej konkretna i przejzysta
Admin DamKam
Ostatnio edytowano 2005-06-19, 00:51 przez Scholli, łącznie edytowano 1 raz
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Lukas Podolski

Postprzez El Pomidorros » 2005-06-19, 00:40

Ja bym wogule tego twojego niby... planu "genialnym nie nazwal".
Faktycznie, Podolski ma niezla mentalnosc gry i umie swoje nogi wykorzystac podczas gry :wink:, no ale nie nalezy od razu kombinowac jakimis wypozyczeniami, klauzurami czy bóg wie czym. :roll:
Rzeczywiscie Roque tego sezonu do najlepszego napewno nie zaliczy, ale po co kombinowac z jego osoba, i latac z nim po innych miastach w ramach promocji na ogórki. :wink:
Macie Maakaya, Pizarro, Gurrero, Santa Cruza i jeszcze bys chcial Podolskiego? Po co robic takie zamieszanie w linii ataku, tylko po aby byla wieksza rywalizacja.
Zaliczam ten "plan" jako nieudany i wogule nie trafny.

Veneratio!
El Pomidorros
 

Re: Lukas Podolski

Postprzez Scholli » 2005-06-19, 00:49

Macie Maakaya, Pizarro, Gurrero, Santa Cruza i jeszcze bys chcial Podolskiego? Po co robic takie zamieszanie w linii ataku, tylko po aby byla wieksza rywalizacja.
o bozie! no i właœnie daltego ewentualne przyjœcie Podolskiego (które idšc za wypowiedziami "szefów" Bayernu jest więcej niż prawdopodobne) wišżę z (tak bardzo przez ciebie krytykowanym czy też niezrozumiałym) wypożyczeniem Santa Cruza do Herthy, która wyraziła zaintersowanie tym graczem... zarówno (niesamowity błąd, cenzura) jak i Gurrero sš typami napastników którzy potrzebujš podań, Podolski sam potrafi przejœć z piłkš ze œrodka do ofensywy i zakończyć akcję strzałem (podobnie jak Pizarro), dlatego uważam iż Podoslki byłby właœciwym wzmocnieniem i urozmaiceniem gry Bayernu...
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Lukas Podolski

Postprzez Kebe » 2005-06-19, 09:19

Scholli napisał(a):
Macie Maakaya, Pizarro, Gurrero, Santa Cruza i jeszcze bys chcial Podolskiego? Po co robic takie zamieszanie w linii ataku, tylko po aby byla wieksza rywalizacja.
Podolski sam potrafi przejœć z piłkš ze œrodka do ofensywy i zakończyć akcję strzałem (podobnie jak Pizarro), dlatego uważam iż Podoslki byłby właœciwym wzmocnieniem i urozmaiceniem gry Bayernu...


W pełni sie zgadasz z Schollim potrzeba nam takiego napastka który juz teraz jest dobry a bedzie sie dalej rozwijał !!
Obrazek
Kebe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 105
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:09
Lokalizacja: Wrocław
Online: 0s

Re: Lukas Podolski

Postprzez zborek » 2005-06-19, 09:46

Pięknie by było jakby Podolski przyszedł do FCB.Przydałoby się mieć takiego napastnika.W przyszloœci razem z Guerrero stworzyli by atak marzeń.


Pozdro
:D :D
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Lukas Podolski

Postprzez DamKam » 2005-06-19, 09:52

Ostatnio Poldi naprawde mi zainponowal !!! W Pucharze Konfederacji gra wysmienicie i na dodatek widac ze wspaniale rozumie sie z Bastianem !!!
Tylko nie wiem co by bylo lepsze:
1 wariant: kupic go juz teraz zeby stworzyl duet z Royem
2 wariant: kupic go dopiero po MS 2006

Moim zdaniem lepszy jest wariant 1 poniewaz po MS cena Poldiego moze znacznie wzrosnac i moga rzucic sie po niego inne europejskie potegi !! Obawiam sie ze tak bedzie bo wiadomo ze po takiej imprezie zawsze sa rozchwytywani zdolni zawodnicy, ktorzy pokazali sie z dobrej strony na Mundialu !!! A mozna juz po woli przewidziec ze tak bedzie z Poldim bo juz chlopak wyrasta na gwiazde reprezenatcji Niemiec !!! Wiec moim zdaniem nie ma co czekac i trzeba jak najszybciej sciagnac go do FCB !!!
Wtedy do ataku wystawil bym dwojke: Makaay + Podolski a na rezerwie Pizza i JPG
Takie jest moje zdanie na temat tego tematu.
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Lukas Podolski

Postprzez Lmollu » 2005-06-19, 10:05

Ja jestem za tym, zeby zalatwic cos w rodzaju pierwokupu po MŒ 2006. Podolski jest bardzo utalentowany i jestem pewien, że sprostałby wyzwaniom w Bayernie, ale najlepsze dla niego byłoby rozegranie jeszcze jednego sezonu w Koeln.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Lukas Podolski

Postprzez Max » 2005-06-19, 10:22

podolski to faktycznie wielki talent i jesli jego rozwoj sie nagle nie zatrzyma to powinien nieglugo trafic do bayernu :)
jednak na pewno nie teraz bo mamy roya pizze jpg i roque
ja bym widzial go w fcb od 2006 albo 2007 ;)
wtedy strworzylby duet z claudio lub jose :D
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Lukas Podolski

Postprzez Kebe » 2005-06-19, 10:42

Myœle , ze po MŒ tylko zeby go nie wykupili ... Juz nie długo nadejdzie tez koniec Roy'a wiecc bedzie trzeba miecc dobrego nastepce
Obrazek
Kebe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 105
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:09
Lokalizacja: Wrocław
Online: 0s

Re: Lukas Podolski

Postprzez olli » 2005-06-19, 11:22

Jak dla mnie powinien przyjœć po MŒ 2006. Z Ballackiem było podobnie, miał przejœć do FCB jeszcze przed i na MŒ był gwiazdš. Z Podolskim będzie podobnie :!:
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: Lukas Podolski

Postprzez Scholli » 2005-06-19, 12:12

no to widzę iż brać kibiców ma podobne odczucia jak ja w tej sprawie... teraz pozostaje mieć nadzieję, że szefostwo Bayernu weŸmie pod uwagę nasze opinie ;-) :lol:
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Lukas Podolski

Postprzez Kebe » 2005-06-19, 12:18

No mniejmy nadzieje ze bedzie podobnie :)
Obrazek
Kebe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 105
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:09
Lokalizacja: Wrocław
Online: 0s

Re: Lukas Podolski

Postprzez piotraldinho » 2005-06-19, 15:57

Podolski to bedzie swietny zawodnik i Bayern powinien go kupic . Nie teraz bo teraz bedzie na lawie siedzial ale np. jak mowia niekotrzy po MS2006 . On ma duzy talent i Bayern powinien sie o niego postarac . Szkoda tylko ze nie gra on dla Polski :P no ale coz ... wybrał po prostu lepsza rep.
I mysle ze go FCB za rok kupi , pewnie za ok 5 mln euro .
pzdr :wink:
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Lukas Podolski

Postprzez Lmollu » 2005-06-19, 16:48

piotraldinho napisał(a):I mysle ze go FCB za rok kupi , pewnie za ok 5 mln euro .


Mocno watpie, ze Kolonia go pusci za 5 milionow euro. Predzej 15 niz 5. To jest ich AS. Interesuje sie nim chocby Manchester United. Mysle, ze 10 mln. euro to jest absolutne minimum, za ktore mozna sprowadzic Podolskiego. A jezeli ten sezon i MS beda dla niego udane to ta cena moze jeszcze wzrosnac.[/quote]
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Lukas Podolski

Postprzez Kebe » 2005-06-19, 18:05

Lmollu napisał(a):
piotraldinho napisał(a):I mysle ze go FCB za rok kupi , pewnie za ok 5 mln euro .


Mocno watpie, ze Kolonia go pusci za 5 milionow euro. Predzej 15 niz 5. To jest ich AS. Interesuje sie nim chocby Manchester United. Mysle, ze 10 mln. euro to jest absolutne minimum, za ktore mozna sprowadzic Podolskiego. A jezeli ten sezon i MS beda dla niego udane to ta cena moze jeszcze wzrosnac.


Zgadzam sie z Lmollem pozniewaz teraz juz Koln pwnie by chciało za niego 10 MLN pozniej moze byc tylko wiecej ... Napewno nie mniej myœle ze nawet 15MLN to bedzie optymalna Cena ... oczywiscie jeœli bedzie sie dalej tak rozwijał jak się roziwja ..
Obrazek
Kebe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 105
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:09
Lokalizacja: Wrocław
Online: 0s

Następna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości