Lukas Podolski

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Lukas Podolski

Postprzez Scholli » 2005-06-19, 18:26

nie wiem czy coœ mi się nie pokręciło (tyle o różnych trnasferach się słyszy) ale czy w kontrakcie Podolskiego nie ma ceny za którš KĂśln musi go puœcić jeœli on sam będzie chciał przejœć??
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Lukas Podolski

Postprzez Simin » 2005-06-20, 01:22

No powiem Wam, ze ja Poldiego bardzo chetnie przywitam W FCB, ale jeszcze nie teraz!! To by przeciez byla przesada, zeby taki zawodnik jak Pizarro siedzial na rezerwie :roll: Zreszta Poldi tez musi sie troche bardziej ograc z pierwszoligowymi zawodnikami ,bo tu poziom jest niewatpliwie duzo wyzszy niz w 2 BL gdzie dotychczas wystepowal!! Takze to ze nie przyjdzie teraz (tak uwazam) wyjdzie tylko wszystkim na dobre!! A po MS 2006 - PROSZE BARDZO! Bardzo chetnie!! :) Ale faktycznie moznaby jakas klauzule czy tez najlepiej pierwokup z Koeln zalatwic w razie czego!! :P Nie wiem tylko czy beniaminek na to pojdzie, bo jak Poldi jeszcze bardziej 'zablysnie' to moga dostac od Romka 25 czy nawet 30 mln euro!! :569:
:lol: :lol: :lol:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Lukas Podolski

Postprzez Max » 2005-06-20, 09:01

nie przesadzajmy z ta cena za podolskiego po ms 2006 lukasz bedzie mial rok do konca kontraktu wiec uli bedzie mial mocny argument przy negocjacjach 8) mysle ze 10-15 mln euro to cena w granicach rozsadku
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Lukas Podolski

Postprzez piotraldinho » 2005-06-20, 10:01

Mocno watpie, ze Kolonia go pusci za 5 milionow euro. Predzej 15 niz 5. To jest ich AS. Interesuje sie nim chocby Manchester United. Mysle, ze 10 mln. euro to jest absolutne minimum, za ktore mozna sprowadzic Podolskiego. A jezeli ten sezon i MS beda dla niego udane to ta cena moze jeszcze wzrosnac

Moze i masz racje ale ja bym za tego zawodnika wiecej niz 5 mln euro nie dał . A 15 mln euro to juz wogole przesada . Nie zebym ja mial cos do jego talentu ale on jeszcze nic nie osiagnal i gra w dosc slabym klubie . No moze juz 10 mln euro bardziej realna cena ale swoja droga to Bayern pewnie za niego mniej utarguje i go za rok kupi i bedzie spoko :wink: . Cena wiec pewnie bedzie 5-8 mln :wink: .
pzdr :wink:
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Lukas Podolski

Postprzez Lmollu » 2005-06-20, 12:45

piotraldinho napisał(a):
Mocno watpie, ze Kolonia go pusci za 5 milionow euro. Predzej 15 niz 5. To jest ich AS. Interesuje sie nim chocby Manchester United. Mysle, ze 10 mln. euro to jest absolutne minimum, za ktore mozna sprowadzic Podolskiego. A jezeli ten sezon i MS beda dla niego udane to ta cena moze jeszcze wzrosnac

Moze i masz racje ale ja bym za tego zawodnika wiecej niz 5 mln euro nie dał . A 15 mln euro to juz wogole przesada . Nie zebym ja mial cos do jego talentu ale on jeszcze nic nie osiagnal i gra w dosc slabym klubie . No moze juz 10 mln euro bardziej realna cena ale swoja droga to Bayern pewnie za niego mniej utarguje i go za rok kupi i bedzie spoko :wink: . Cena wiec pewnie bedzie 5-8 mln :wink: .
pzdr :wink:


A ja bym nie dał nawet 5 mln. euro za Maxiego Lopeza :P
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Lukas Podolski

Postprzez piotraldinho » 2005-06-20, 14:56

Lmollu napisał(a):
piotraldinho napisał(a):
Mocno watpie, ze Kolonia go pusci za 5 milionow euro. Predzej 15 niz 5. To jest ich AS. Interesuje sie nim chocby Manchester United. Mysle, ze 10 mln. euro to jest absolutne minimum, za ktore mozna sprowadzic Podolskiego. A jezeli ten sezon i MS beda dla niego udane to ta cena moze jeszcze wzrosnac

Moze i masz racje ale ja bym za tego zawodnika wiecej niz 5 mln euro nie dał . A 15 mln euro to juz wogole przesada . Nie zebym ja mial cos do jego talentu ale on jeszcze nic nie osiagnal i gra w dosc slabym klubie . No moze juz 10 mln euro bardziej realna cena ale swoja droga to Bayern pewnie za niego mniej utarguje i go za rok kupi i bedzie spoko :wink: . Cena wiec pewnie bedzie 5-8 mln :wink: .
pzdr :wink:


A ja bym nie dał nawet 5 mln. euro za Maxiego Lopeza :P

Heh , tez racja , ale w sumie to sie transfer udał :wink: :P . To co grał to robił dobrze :) . Aczkolwiek na miejscu prezesow Barcy bym za niego wiecej niz 5 nie dał . Nie pamietam nawet za ile on przyszedł :? , za 8 ? w kazdym razie cos chyba kolo tego . :wink:
Podolski do FCB tez za tyle przejdzie :wink: .
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Lukas Podolski

Postprzez baymann9 » 2005-06-20, 17:29

Moim zdaniem faktycznie nie ma sensu œciagac Lukasa natychmiast. Podpolsi w dalszym ciagu robi tam szybkie postępy, a w Bayernie taka sytuacji niekoeniecznie miałaby miejsce. To że go nie œcišgamy nie œwiadczy jednak, że nie możemy niczego w kierunku przyszłoœci zrobić. Wg mnie najlepiej byłoby juża zaczšc jakieœ układy z Koeln. Z resztš Uli pewnie juża zaczšł swojš gre menadżersš 8)
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 51m 3s

Re: Lukas Podolski

Postprzez Lmollu » 2005-06-20, 17:49

No bo gdyby teraz przyszedl Podolski. To co z Makaayem, Pizarro, Santa Cruzem i Guerrero?

Oczywiscie Makaay to pewniak, Guerrero to nuta przyszlosci, dopiero co przedluzylismy z nim kontrakt, wiec na pewno nie odejdzie. Santa Cruza chca zatrzymac i dac mu szanse. Pizarro niby teraz ma pewne miejsce w skladzie, ale w poprzednich latach nie zawsze było z nim tak rozowo...
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Lukas Podolski

Postprzez Scholli » 2005-06-20, 20:38

gdyby bayern miał za sobš jakiegoœ pana który pienišdze nosi w walizce zamiast w portfelu to nie byłoby sensu sprowadzać Podolskiego przez najbliższe 2-3 lata... ale jeœli założymy, że Pdolski będzie jeszcze dalej się rozwijać to on za te 2-3 lata będzie grał w ManU, Barcelonie czy gdzieœ tam i w życiu Bayern nie będzie stać na wykupienie tego zawodnika... (chyba, że do tego czasu coœ się zmieni w kwestii pieniędzy w piłce, ale wštpię) także uważam, że jak najszybsze, nie koniecznie sprowadzenie go do Bayernu, ale podpisanie z nim kontraktu np. od 2006 roku jest najbardziej sensownym rozwišzaniem... co do Roqe to oglšdajšc mecze z kwalifikacji Amertki Płd. to chłopak zaczyna dobijać do swojej najwyższej formy... mam nadzieję, że coœ w tym roku pokaże a nie znów złapie jškšœ kontuzję... Guerrero jest wielkim talentem, ale będzie jeszcze potrzebował kilku lat żeby stać się naprawde dobrym napastnikiem... i wcale nie martwi mnie fakt, że możemy mieć w przyszłoœć zbyt wielu dobrych napastników ;-)
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Lukas Podolski

Postprzez Luke » 2005-06-21, 12:50

Kontrakt mu się kończy w 2007 pytanie tylko czy warto go sprowadzać po MŒ i płacić za niego około 10-15 mln bo tyle napewno będzie za niego chciało Koeln czy podpisać wstępny kontrakt po MŒ, ale poczekać do 2007 i wtedy zawodnik pokroju Tevez'a Robinho, Rooney'a czy Torresa za których inne kluby płacš słone pienišdze przyszedł by do nas za darmochę, jak dla nie to Pizza jest obstawiony jeszcze na kilka dorych lat, ma dopiero 25 lat i jeszcze wszystko przed sobš, gorzej z Roy'em któremu stuknęła już 30 dlatego w 2007 widzę atak Poldi-Pizarro, a Roy będzie szlachetnym Jockerem, albo będzie grał z Pizzš w systemie rotacji, jedno jest pewne: Poldi musi przyjœć, stworzš œwietny duet razem ze Schweinim, skoro rozumiš się œwietnie poza boiskiem to na murawie, też z pewnoœciš będzie dobrze, a Lukas pewnie sam wie, że jeżeli chce się rozwinšć, to musi grać we wielkim klubie, to samo dotyczy zdobywania tytułów, ogólnie w 2007 powinna się odbyć rewolucja, trzeba było by kupić jakiegoœ klasowego lewo skrzykłowego no i bramkarza, bo Oli już nie najmłodszy
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Lukas Podolski

Postprzez Scholli » 2005-06-21, 17:29

no i bramkarza, bo Oli już nie najmłodszy
khe? kupić? a Rensing??
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Lukas Podolski

Postprzez killy » 2005-06-21, 18:22

Scholli napisał(a):
no i bramkarza, bo Oli już nie najmłodszy
khe? kupić? a Rensing??


Rensing moze okazac sie zawodnikiem ktory nie bedzie spelnial oczekiwan, chociaz osobiscie bardzo na niego licze.

w nadchodzacym sezonie powinien dostawac wiecej szans gry w pierwszym skladzie, w tedy okarze sie na co tak naprawde go stac.
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Lukas Podolski

Postprzez Scholli » 2005-06-21, 22:10

w nadchodzacym sezonie powinien dostawac wiecej szans gry w pierwszym skladzie, w tedy okarze sie na co tak naprawde go stac.
ja sšdzę, że lepiej z tym jeszcze rok poczekać (o ile oczywiœcie Olli utrzyma formę) a na kolejny sezon przedłużć z Kahnem i wtedy dawać pograć młodemu... taka jest ma opinia...
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Lukas Podolski

Postprzez haj » 2005-06-21, 22:58

ale juz przynajmniej w meczach przed sezonowych powinien czesciej sie pojawiac, na te 45 minut. Takze w poczatkowych fazach Pucharu Niemiec, aby zaczal sie coraz bardziej w pierwszym skaldzie ogrywac...
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Lukas Podolski

Postprzez Luke » 2005-06-22, 17:58

khe? kupić? a Rensing??


Może być rzeczywiœcie tak jak mówi Killy, że Rensing nie sprosta oczekiwaniom, ja wolałbym postawić w takim wypadku, na bardziej ogranych graczy jak np. R.Weidenfeller :wink:
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości