Lukas Podolski

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Lukas Podolski

Postprzez Lmollu » 2005-07-06, 18:27

Uwazam, ze to nie byla zlosliwa wypowiedz Roya spowodowana jakims strachem. Powiedzial to w dobrej wierze. Ja wiem, ze Podolski to bardzo ciekawy gracz i wielu z was chcialoby go miec juz teraz, ale pytanie czy to ma sens? Moim zdaniem jeszcze nie. Odpowiednim terminem jest chyba rzeczywiscie 2006 rok. Mam nadzieje, ze wtedy Poldi trafi do nas.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Lukas Podolski

Postprzez Makaay-10 » 2005-07-07, 07:21

Ja bym zaraz kupił Podolskiego , bo to wspaniały napastnik! Roque się nie sprawdził więc by go można sprzedać do Herthy.
Makaay-10
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2005-07-07, 07:12
Online: 0s

Re: Lukas Podolski

Postprzez Scholli » 2005-07-07, 10:08

ja powiem tyle: mecze z Chelsea... w pierwszym nie mógł zagrać zarówno Piza jak i Roy... w drugim nie był jeszcze w formie po kontuzji Roy... gdybyœmy mieli dwóch œwietnych napastników w tych meczach mogłyby one potoczyć się całkiem inaczej... w takiej sytuacji potrzebny jest jeszcze jeden zawodnik na poziomie Makaay'a czy Pizarro - Podolski... (a poza tym jak już wczeœniej mówiłem jak za rok nie kupimy go my to któryœ z innych wielkich klubów po niego się zgłosi i tyle go zobaczymy)
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Lukas Podolski

Postprzez Max » 2005-07-07, 12:34

jesli podolski bedzie siedzial na lawie to jego rozwoj zatrzyma sie i jak przyjdzie do takiego meczu jak z chelsea ze roy i pizza kontuzjowani to lukasz zagra ale nic nie pokaze
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Lukas Podolski

Postprzez Scholli » 2005-07-07, 14:03

ja nie mówię, że ma siedzieć na ławie! przecież nic nie stoi na przeszkodzie rotacji, w sezonie jest wystarczajšco dużo spotkń ażeby każdy znich zagrał zadowalajšcš liczbę spotkań... trzeba też zauważyć, że zarówno Makaay jaki Piza miewajš słabsze okresy gry i przynajmniej w zeszłym sezonie nie było dla nich praktycznie alternatywy, więc z pewnoœciš Podolski (po mistrzostwach œwiata) będzie bardzo ważnym wzmocniemiem i urozmaiceniem składu...
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Lukas Podolski

Postprzez Grzechoo » 2005-07-07, 16:20

Moim zdaniem niech Podolski pogra jeszcze ten jeden sezon w Koeln. Po MŒ będzie mógł spokojnie przejœć do Bayernu - będzie w miarę ukształtowanym zawodnikiem. W tej chwili można mu namieszać w głowie (w końcu najlepszy klub w Niemczech się nim interesuje, to już coœ znaczy!) i najlepiej œcišgnšć go, gdy będzie już wiedział czego chce (może się okazać, że nie wytrzyma fizycznie i psychicznie).
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Lukas Podolski

Postprzez Scholli » 2005-07-07, 17:32

no mi się zdaje, że sezon transferowy w Bayernie już się zakończył definitywnie i nie ma już takiego tematu jak "Podolski w tym roku w Bayernie" (zresztš chyba nigdy go nie było - przynajmniej jeœli chodzi o kierownictwo Bayernu)
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Lukas Podolski

Postprzez Raven » 2005-07-08, 12:06

Swietnym posunieciem byloby kupno Podolskiego. Jednak mialbym maly dylemat gdzie go wcisnać :?: Makaay oraz Pizarro graja bardzo dobrze, wiec narazie napastnik nam jest nie potrzebny. Najlepszym rozwiazaniem byloby zakontraktowanie go na następny sezon. Roy ma swoje lata, a Lukasz przyszedlby na jego miejsce- jako wspanialy nastepca. Taka wizja mi sie bardzo podoba.
Raven
 

Re: Lukas Podolski

Postprzez Luke » 2005-07-09, 16:56

No i sprawa Lukasa się nam komplikuje.

Z transferu zrobiła się mała afera w mediach, szczególnie z winy dziennikarza gazety na "B" który przeinaczył słowa Podolskiego :roll:

Wiecie co...nie żebym Ÿle życzył Koloni, ale ich ponowne spadnięcie do drugiej ligi może być jednynym naprawdę dobrym sposobem na sprowadzenie Podolskiego.
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Lukas Podolski

Postprzez haj » 2005-07-09, 17:24

No niestety, jak widac Kolonia chce go zatrzymac za wszelka cene, a i Lukasowi nie jest spieszno do Bayernu Monachium...

Zawalil strasznie sprawe Bild ktory nie potrzebnie naglopsnil cala sprawe... Podolskiemu moglo chodzic o to, ze za rok przyjedzie, bo bedzie mial mecz 1.FC Koeln przeciwko Bayernowi na Allianz Arena 8)

Mam jednak nadzieje, ze Poldi do 2007 roku pojdzie po orzum do glowy i nie bedzie przedluzal z nimi umowy...
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Lukas Podolski

Postprzez DamKam » 2005-07-09, 17:36

No fakt ze nie potrzebnie zrobilo sie cale zamieszanie i ze prasa wymysla sobie duzo niepotrzebnych rzeczy !!
Moim zdaniem Lukas potrzebuje spokoju i taki szum na pewno pozytywnie na niego nie wplywa...
Widac ze Koln nie ma zamiaru puszczac swojej gwiazdki, a sam Poldi chyba coraz bardziej chce zostac w Koloni !!
Jedno jest juz moim zdaniem pewne: Podolski raczej chce wypelnic do konca kontrakt z Koln ktory obowiazuje go do 2007 roku !! A Kolonia za wszelka cene bedzie chciala przedluzyc z nim umowe co dzialaczom Bayernu na pewno sie nie spodoba !! Powoli mozemy szykowac sie na zacieta walke o wschodzaca gwiazde niemieckiej pilki... I na pewno nie bedzie latwo ja wygrac.
Ja najbardziej obawiam sie tego ze te cale zamieszanie moze jeszcze bardziej zniechecic Lukasa aby przenosic sie do Monachium.
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Lukas Podolski

Postprzez killy » 2005-07-09, 17:44

Z tym transferem az tak bardzo bym sie nie spieszyl, gdyz trzeba ocenic jak naprawde Podolski spisze sie przec 34 mecze Bundesligi, moze sie przeciez okazac ze forma ucieknie i na nic nam sie wtedy Lukasz nie przyda(obym sie mylil)

ps.szkoda ze tak dobry zawodnik jak David Villa nie zasili Bayernu(jego cena to tylko 12mln euro)
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Lukas Podolski

Postprzez Lmollu » 2005-07-09, 18:29

Mnie Podolski zaczyna irytowac. Rozumiem, ze na razie chce grac dla Koeln, ale nie wiem czy go bedzie satysfakcjonowac gra w Kolonii po 2006 roku albo jeszcze pozniej :? Ma chlopak male ambicje czy co?
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Lukas Podolski

Postprzez Scholli » 2005-07-09, 20:16

no nieraz było już tak, że piłkarz kochał klub i chciał w nim grać jeszcze wiele lat i wogóle aż do zakończenia sezonu i przejœcia do nowego klubu... trzeba poza tym pamiętać, jak bardzo go tam kochajš, i co? miałby im powiedzieć "pa-pa za rok spadam do nadzianych frajerów z Monachium"? no i do tego jest on jeszcze młody i nieobyty z prasš więc niektóre jego niezbyt fortunne wypowiedzi po drobnym "podrasowaniu" przez dziennikarzy mogš mijać się z jego zdaniem na dany temat... zresztš będziemy tym się martwić za jakiœ czas...
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Lukas Podolski

Postprzez haj » 2005-07-09, 21:23

Beckham tez kochal Man Utd, Moller tez kochal BVB, Figo tez palal wielka sympata do Barcy... Mysle ze to nie w tym rzecz - moze sam Podolski zdaje sobie sprawe z tego ze przy Pizarro i Makaay (a szczegolnie przy Holnderu) moze wypasc blado. Bo nie oszukumy sie brakuje mu jeszcze do napastnikow Bayernu Monachium. Moze miec obawe ze nie wywalczy sobie stalego miejsca w skladzie, a jak najwieksza ilosc meczow tylko moze mu pomoc - a taka bedzie mial zapewniona w Kolonii...
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości