Lukas Podolski

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Lukas Podolski

Postprzez baymann9 » 2005-07-09, 23:06

Narekacie na Bild, a najwiecej szumu zrobiły wypowiedzi bawarskich działaczy...
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 49m 35s

Re: Lukas Podolski

Postprzez Crono » 2005-07-09, 23:39

No Bild to rzeczewiœci plotkarska gazeta !! :P czasem troche przesadzajš i robiš dużo szumu. Uważam że najlepiej kupić podolskiego na koniec tego sezonu ale boje się że będzie problemz póŸniejszym wykupiem i czy nie lepiej zrobić ego teraz?. A z drugiej stony jak pisał wczeœneij max Lykas grzałby ławe potem wszedłby na mecz z Chelsea i nic by nie pokazał(przypuszczalnie :D) albo wcchodzily raz na 5 meczy :? . A tak naprawde to z tš miłoœcišdo Koeln to przesada i on chce i jak dostanie oferte to odejdzie. Teraz tak mówi bo tam gra i nie ma ofert a powiedzmy że Koeln dostaje oferte 20 mln euro zaakceptowana i zostaje tylko kontrakt Podolskiego i czy on go odżuca ? Napewno NIE !. A porównywanie go do Figo czy też Bekchama to przesada bo to była dwulicowoœć wœród tamtycha przejœcie do Bayernu nie było by hańbš tyle że Poldi po prostu chicałby jeszcze pomóc Koeln a gdyby grali o wyższe aspiracje najchętneij by został :wink: hehe tylko właœnie brakuje mu tam możliwoœci gier po za ligš no i nie tylko o awans czy też zapewnienie bytu w 1 lidze :roll: .
Ostatnio edytowano 2005-07-10, 11:25 przez Crono, łącznie edytowano 1 raz
Crono
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 36
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 20:13
Lokalizacja: Warszawa
Online: 0s

Re: Lukas Podolski

Postprzez Liz4 » 2005-07-09, 23:51

no Podolski to znakomity zawodnik zeby sie zabezpieczyc na przyszlosc moze wyrosnie z nieto drugi Klinsann... Jednak Koln jesli juz bedzie chcialo go sprzedac to raczej nie bedzie on kosztowal ponizej 10mln ojro :p
Liz4
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 705
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-06-02, 23:40
Online: 22m 36s

Re: Lukas Podolski

Postprzez michałek » 2005-07-11, 09:08

Roy jest pomimo wieku bardzo dobry i narazie nikt go nie moze wygryzc ze skladu, ale jest to mozliwe za jakis rok, dwa. Podolski na pewno przejdzie do Bayernu, moze nie w tym roku, ale stanie sie to na pewno. Nam kibicom trzeba sie z tego tylko cieszyc
michałek
 

Re: Lukas Podolski

Postprzez mother north » 2005-07-30, 21:42

No ja bym sie ucieszyl jak by to nastapilo teraz przed zamknieciem okna. Podolski jest swietny no i zwiekszyl by znacznie konkurencje o atak, a to by tylko na dobre wyszlo. Marze sobie co by jeszcze jakiegos dobrego szybkiego i technicznie pomocnika bayern sobie zwerbowal

[ Dodano: 2005-07-30, 22:46 ]
heh ciesze sie bo widze ze nie jestem osamotniony Liz tez jestem z TM. Do jakiej szkolki chodzisz bo moze sie widujemy????
:D
mother north
 

Re: Lukas Podolski

Postprzez r.makaay » 2005-08-01, 21:33

Podolski na pewno przejdzie do Bayernu, moze nie w tym roku, ale stanie sie to na pewno. Nam kibicom trzeba sie z tego tylko cieszyc
Prawda. A poza tym fajnie byłoby widzieć w FCB jakiegoœ polaka :) Toznaczy... niemca pochodzenia polskiego :P :D
"Jesteśmy otoczeni? To dobrze, możemy atakować ze wszystkich stron..."
r.makaay
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 64
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-06-27, 12:51
Lokalizacja: Słupsk
Online: 0s

Re: Lukas Podolski

Postprzez Toro_Toro » 2005-08-15, 13:59

r.makaay napisał(a):
Podolski na pewno przejdzie do Bayernu, moze nie w tym roku, ale stanie sie to na pewno. Nam kibicom trzeba sie z tego tylko cieszyc
Prawda. A poza tym fajnie byłoby widzieć w FCB jakiegoœ polaka :) Toznaczy... niemca pochodzenia polskiego :P :D

Juz był jeden Niemeic pochodzenia Polskiego w Bayernie. Był nim Piotrek Trochowski. Ale Podolskiego nie tylko z tego wzgledu chciałbym by był u ans. Chłopak swietnia gra w piłke. I to sie głownie liczy
Toro_Toro
 

Re: Lukas Podolski

Postprzez Grzechoo » 2005-08-15, 14:12

Podolski jest œwietny. Szkoda tylko, że nie gra dla reprezenacji Polski :? mielibyœmy z niego baaardzo dużo pożytku, podobnie jak Bayern gdyby go kupił. Ale narazie mamy 4 dobrych napastników i dopóki jakiegoœ nie sprzedamy, dopóty Podolski nie jest za bardzo potrzebny.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Lukas Podolski

Postprzez fcb94 » 2005-08-15, 18:22

Œledziłam właœnie wypowiedzi niemieckich fanów FCB na oficjalnej stronie Bayernu,odnoœnie możliwych transferów w przyszłym sezonie.Wiecie kogo oni "życzyli bysobie" w składzie - szanownego pana IVANA HELGUERĘ z Realu,bo kontrakt ma do końca tego sezonu i mógłby przyjœc za darmo ! Przecież on ma już 30 na karku-i nie wiem czy wygryzłby Ismaela,raczej grzałby ławe.Zresztš na pewno rzšdałby wielkiej gaży.Co sšdzicie o ewentualnym zakupie tego piłkarza???
fcb94
 

Re: Lukas Podolski

Postprzez Lmollu » 2005-08-15, 18:33

fcb94 napisał(a):Œledziłam właœnie wypowiedzi niemieckich fanów FCB na oficjalnej stronie Bayernu,odnoœnie możliwych transferów w przyszłym sezonie.Wiecie kogo oni "życzyli bysobie" w składzie - szanownego pana IVANA HELGUERĘ z Realu,bo kontrakt ma do końca tego sezonu i mógłby przyjœc za darmo ! Przecież on ma już 30 na karku-i nie wiem czy wygryzłby Ismaela,raczej grzałby ławe.Zresztš na pewno rzšdałby wielkiej gaży.Co sšdzicie o ewentualnym zakupie tego piłkarza???


Mowimy mu stanowcze NIE! :D Przynajmniej ja, ale mysle, ze reszta rowniez. To naprawde nie jest zaden wyjatkowy obronca. Poza tym tak jak napisales- wiek ma juz nie ten. Nie widze dla niego miejsca w FCB. Poza tym go nie chce!

P.S. Mogłabyœ podać adres tego forum?
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Lukas Podolski

Postprzez fcb94 » 2005-08-15, 19:14

Do Lmollu-wchodzisz na tronę oficjalnš www.fc bayern.de,w górnym prawym rogu się logujesz i wchodzisz na Community.Następnie blok Neuverpflichtungen i temat "Warum nicht I.Helguera?"aha-oprócz tego pana w grę wchodzš nazwiska:Ch.Metzelder(BVB) i jakiœ Anthony Reveillere (O.Lyon)
fcb94
 

Re: Lukas Podolski

Postprzez Lmollu » 2005-08-15, 19:18

fcb94 napisał(a):Do Lmollu-wchodzisz na tronę oficjalnš www.fc bayern.de,w górnym prawym rogu się logujesz i wchodzisz na Community.Następnie blok Neuverpflichtungen i temat "Warum nicht I.Helguera?"aha-oprócz tego pana w grę wchodzš nazwiska:Ch.Metzelder(BVB) i jakiœ Anthony Reveillere (O.Lyon)


Dzięki :D Nie loguję się nigdy na fcbayern.de, dlatego nie zauwazylem tego forum.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Lukas Podolski

Postprzez Grzechoo » 2005-08-15, 19:27

fcb94 napisał(a):Do Lmollu-wchodzisz na tronę oficjalnš www.fc bayern.de,w górnym prawym rogu się logujesz i wchodzisz na Community.Następnie blok Neuverpflichtungen i temat "Warum nicht I.Helguera?"aha-oprócz tego pana w grę wchodzš nazwiska:Ch.Metzelder(BVB) i jakiœ Anthony Reveillere (O.Lyon)


Proszę nie mówić JAKIŒ Anthony Revelierre! To jest dobey obrońca. Poza tym, Helguera gra w znienawidzonym przeze mnie klubem, więc analogicznie też jest przeze mnie znienawidzony - poprostu nie umiałbym mu kibicówać! Napsuł mi wiele nerwów :evil: Metzelder nie ma formy, wiec nie wiem czy łapałby sie chociaż na ławe.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Lukas Podolski

Postprzez fcb94 » 2005-08-15, 20:45

Podobno R.Benitez chce pozyskac naszego Brazzo po tym jak dogadał się już z S. Wiltordem.Tak donosi Sky.Sport-ale nie sšdze żeby mu się to udało.Brazzo nie opuœci BAYERNU(a już na pewno nie w kierunku Liverpoolu!)!!!!!!
fcb94
 

Re: Lukas Podolski

Postprzez fcbayern16 » 2005-08-21, 19:44

Podolski to œwietny gracz wczeœniej go nie doceniałem
a teraz jest wielkš gwiazdš reprezentacji i fc koln
mam nadzieje że za niedługo będzie naszš gwiazdš
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości