Felix Magath

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Felix Magath

Postprzez piotraldinho » 2006-12-24, 12:25

W sumie to muszę przyznać , iż przez ostatnie 0,5 roku diametralnie zmieniłem zdanie o tym trenerze . Wczesniej uważałem go za jednego z najlepszych w Bundeslidze i pewnie też w Europie ale teraz myśle , iż tak naprawde to ... nie jest wystarczająco db jak na FCB trener :!: Jak wszsytkim wiadomo trener jest jednym z najwazniejszych osób w klubie i to on ponosi szczególną odpowiedzialność za wyniki i grę zespołu . Gra Bayernu - zupełnie bez stylu , naprawdę mi się bardzo nie podoba to co prezentują na boisku Bawarczycy (czy moze lepiej powiedziec : to co prezentowali - gdyz chodzi mi o rundę jesienną ) . Wyniki Bayernu - no dobrze , obronił on dublet w tym roku ale któż nie stwierdzi , iż FCB ma niepodważalnie najlepszy skład w całej Bundeslidze :?: :!: Nie mówie , iż to nie jest sztuka , ale sądzę , że ten wyczyn mógłby się zdarzyć naprawdę dużej ilości trenerów . Wyniki w LM i na arenie międzynarodowej ? - 0 wyników . Bayern odpadł w zeszłym sezonie w żałosnym stylu z Milanem . Pózniej przegrał w co prawda towarzyskim meczu z Barcelona 4:0 i dobrze :arrow: to był mecz sparingowy , jednakże , gdyby przegrali 1:0 , 2:1 ale to była totalna klęska ... W tym sezonei w LM wygrali co prawda z Interem 2:0 za to brawa ale to by było na tyle jeśli chodzi o gre , kóra mi się podobała ... W Bundeslidze w tej rundzie Bayern również prezentował się słabo . Szczególnie na samym początku ...
Wydaje mi się , iż Magath nie ma koncepcji , pomysłów na poprawę sytuacji . Może nie będę tu od razu postulował o wywalenie go z klubu , jednakze nei wszystko co robi mi się podoba ... A no i zwraca uwagę moją to iż mając najlepszych defensorów w lidze popełniamy głupei ale to bardzo głupie błędy ....

To chyab tyle co miałem do pwoiedzenia :) . Oczywiście liczę się z tym , iż nie wszyscy podzielają mój pogląd , jednakże trzeba mieć własne zdanie i ja takowe tutaj wyraziłem :wink: .
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Felix Magath

Postprzez marta » 2007-01-01, 18:17

Ja się w większości zgodze... Ale najwyraźniej w najbliższym czasie nie będzie zmiany trener, przynajmniej wg tego, co twierdzi Hoeness.
Ja mam nadzieję, że od początku nowego roku piłkarze zaprezentują się dużo lepiej niż w rundzie jesiennej. Z tego co mówili, to było do przewidzenia, ze względu na kondycję po MŚ, ale jeśli po przerwie będą nadal tak grali, to raczej ciężko im będzie znaleźć nowe alibi.
no risk, no fun.
FC Bayern for life!
marta
Bawarczyk
 
Posty: 368
Wiek: 33
Dołączył(a): 2006-08-12, 16:22
Lokalizacja: gda.
Online: 0s

Re: Felix Magath

Postprzez olek » 2007-01-06, 00:39

O zmianie trenera w trakcie sezonu nie moze byc mowy. Z reszta nie wyobrazam sobie, zeby teraz zarzad pozbyl sie Magatha. To swietny fachowiec i kladze nacisk na jedna z istot wspolczesnego i przyszlosciowego futbolu- przygotowanie fizyczne. Lubie czytac o 'bieganiu po schodach w olowianych kamizelkach wazacych po 20 kilo' 'badz skakanie z pilkami lekarskimi'. Magath potrafi doskonale przygotowac druzyne pod wzgledem silowym. Miedzy innymi wlasnie dlatego zostal zatrudniony w Monachium. I mam nadzieje, ze jeszcze dlugo tu zagrzeje miejsce.
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Felix Magath

Postprzez upek » 2007-01-31, 15:06

Felix Magath nie jest już trenerem Bayernu Monachium - poinformował dziennik "Bild". Kontrakt szkoleniowca z aktualnym mistrzem Niemiec został rozwiązany w trybie natychmiastowym.
Bawarczycy w kiepskim stylu rozpoczęli rundę rewanżową Bundesligi. Na inaugurację przegrali z Borussią Dortmund, zaś we wtorek tylko bezbramkowo zremisowali z broniącym się przed spadkiem VfL Bochum.

Felix Magath był trenerem Bayernu od lipca 2004 roku. W tym czasie dwukrotnie świętował z Bawarczykami mistrzostwo Niemiec i Puchar Niemiec.

Według informacji dziennika "Bild" nowym szkoleniowcem Bayernu zostanie Ottmar Hitzfeld, który pracował w klubie z Monachium w latach 1998-2004.

dobra, wiem ze to Bild ale .....
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Felix Magath

Postprzez Lmollu » 2007-01-31, 15:43

Według informacji "Kickera' ma dojść do takiej zmiany! To byłoby coś sensacyjnego. Parę tygodni temu gadałem sobie z Hajem na GG i założyłem się z nim, że jeśli Magath zostanie zwolniony to Hitzfeld będzie następcą. Jeśli tak się stanie to jestem prawdziwym jasnowidzem! :D

Nie wiem czy taka zmiana byłaby dobrym ruchem. Hitzfeld to mój ulubiony trener, zawsze miałem o nim świetne zdanie i to mógłby być człowiek, który sprowadziłby nas na drogę sukcesów. Z drugiej strony dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki.

Trudno powiedzieć, jakie rozwiązanie jest najlepsze. Jeśli Magath zostanie to nie będę miał tego za złe działaczom, jeśli przyjdzie Hitzfeld to także to zrozumiem.

Tymczasem czekajmy na oficjalne info!
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Felix Magath

Postprzez Kociol » 2007-01-31, 16:19

Cierpliwie poczekajmy, pewno wieczorem zobaczymy informację na fcb.de, of course oficjalną w tej sprawie.
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Felix Magath

Postprzez Luke » 2007-01-31, 16:24

O masakra, jak przeczytałem tego news'a to myślałem, że mnie zamuruje :shock:

Jednak jak tak czytam ten artykuł to zalatuje mi to na takie typowe spekulacje prasowe, taką prasową matematykę jak z Riquelme: Juan stracił w miejsce w składzie+Juan chce odejśc+Bayern chce kupić gwiazde+Bayern sie już nim interesował kiedyś= Oferta kupna Bayernu :roll: A faktem jest że nie było to poparte zadną wypowiedzią zarządu czy samego piłkarza, w tym wypadku wygląda to tak: Przegraliśym z BVB i remis z Bochum+Bayern ma kryzys+Krytyka w mediach+Nie ma innego dobrego bezrobotnego trenera niż Hitzfeld obecnie=Magath rasu, Hitzfeld rein.

Dopóki nie będzie oficjalnego potwierdzenia, to nie traktuje tej wiadomości poważnie, bo nie chce mi sie wierzyć, że zarząd zdecydował sie na wywalanie trenera i zatrudnianie człowieka który dwa lata nie pracował z żadną drużyną w najważniejszej fazie sezonu, to byłby moim zdaniem zbyt drastyczny krok naszych działaczy, owszem sytuacja jest zła, ale nie na tyle zeby Hoeness z takim charakterem jaki ma decydował sie na taki krok.

No cóż, jeżeli to faktycznie prawda, to zły nie będe, bo uważam że w obecnym momencie w Bayernie gorzej już być nie moze, a jak przyjdzie nowy trener to jest przynajmniej jakaś szansa na poprawe.

Ładne jaja by były, podczas naszej ostatniej potyczki z Realem też trenerem był Hitzfeld, czułbym sie jakbym przeżywał Dejavu :twisted:

W każdym bądz razie redaktorzy będą trzymali ręke na pulsie i poiformujemy na stronce jak coś sie wyjaśni, a podejrzewam, że to jest kwestia godzin, jak Hoeness albo Rummenige strzelą dementa w prasie i na tym sie skończy.
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Felix Magath

Postprzez Tymek » 2007-01-31, 16:29

dobra przyznaje sie, to ja prosiłem Uliego żeby zwolnił Magatha........wczoraj po meczu wykonałem do niego telefon. :P


Ale jaja, masakra. Ale gdy włązcyłem kompa miałem takie przeczucie po tym co pisał Bild. Onet potwierdził zwolnienie Felixa, ciekaw jest co zrobi Ottmar. Jest to napewno największy niemiecki trener, najbardziej utytuowany. Bardzo jestem ciekaw co zrobi...
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Felix Magath

Postprzez piotraldinho » 2007-01-31, 16:29

Nie dziwi mnie ta informacja . Czy cieszy ? No raczej tak :wink: . Ten sezon jest już stracony . Po wczorajszym meczu nie widzę większych szans na obronienie tytułu . Wiem , że jeszcze kupe kolejek przed nami i ogrom szans na dogonienie Schalke i Werderu ale bardzo w to wątpię :( . Tym bardziej widząc to jak grają Bawarczycy :roll: ... Musiałoby się coś stać , jakiś wielki przełom , być może takim byłaby zmiana trenera ...Ale jeszcze itak nei wiadomo czy do tego dojdzie ...

Hitzfeld się w Bayernie sprawdził , wygrał Ligę Mistrzów , Bayern należał do czołówki europejskiej piłki . Jednakże wtedy kiedy odchodził to pamiętam , że popierałem zarząd :P . Licze więc , że trenerem nie zostanie ale argumentów przeciw niemu żadnych nie mam :P . Tak po prostu :wink: .
Ostatnio edytowano 2007-01-31, 16:34 przez piotraldinho, łącznie edytowano 1 raz
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Felix Magath

Postprzez neonmsf » 2007-01-31, 16:30

http://www.fcbayern.t-com.de/de/aktuell ... df73e70640

Felix Magath ist nicht mehr länger Trainer des FC Bayern

a jednak


Danke Felix za wszystko!!
Ostatnio edytowano 2007-01-31, 16:33 przez neonmsf, łącznie edytowano 1 raz
neonmsf
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 252
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-12, 17:57
Lokalizacja: z łona matki
Online: 0s

Re: Felix Magath

Postprzez Luke » 2007-01-31, 16:33

Oficjalne, o Qrwa, oficjalne :D Ale jaja, to jest szok, sensacja prosze państwa, gdyby nie to że dzisiaj nie pierwszy kwietnia to bym nie uwierzył, cholera jasna, ale jaja, kto robi News'a :?: :twisted:
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Felix Magath

Postprzez stachu » 2007-01-31, 16:40

Oficjalne, o Qrwa, oficjalne Ale jaja, to jest szok, sensacja prosze państwa, gdyby nie to że dzisiaj nie pierwszy kwietnia to bym nie uwierzył, cholera jasna, ale jaja, kto robi News'a

ale szedra nie ??? :lol:
stachu
 

Re: Felix Magath

Postprzez upek » 2007-01-31, 16:40

Dziekuje Felix za wszystko, za dwa dublety i piekne chwile :!:

Ottmar znowu trenerem, ciekawe jak teraz Bayern bedzie gral ....

PELNA JAZDA :!:
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Felix Magath

Postprzez Scholli » 2007-01-31, 16:43

ja oczywiście zawsze stałem i stać będę na stanowisku, że zmiany trenerów w większości przypadków są zbyt pochopne i niepotrzebne...
co do obecnej sytuacji - Magath miał całe przygotowania do rundy wiosennej by przywrócić Bayernowi wolę zwycięstwa, walki i nic... jakby nie patrzeć zasłużył sobie na zwolnienie... teraz zobaczymy, czy tak radykalna zmiana wywże zamierzony efekt i nasi zawodnicy zaczną wkońcu porządnie grać...
co do samej decyzji to moim myślę, nie wynikała ona tylko i wyłącznie z tych dwóch ostatnich meczy - taka decyzja nie zapada w ciągu 3 dni a tym bardziej natychmiastowe sprowadzenie Hitzfeld (stęskniłem się nim :D ) wskazują, że już wcześniej musiały być jakieś przygotowania i decyzje... i w tym miejscu się zastanawiam na ile sensowne było pozwolenie Magathowi pozostanie z drużyną w przerwie zimowej... czy nie lepiej było już wejść w tą fazę z nowym trenerem? (słaba gra w rundzie jesiennej i odpadnięcie z pucharu byłoby zpewnością wystarczającym powodem do włożenia nam pod choinkę Hitzfelda)...
cóż, pozostaje mieć nadzieję, że ta decyzja wyjdzie na dobre Bayernowi - ostatecznie obojętne mi jest kto siedzi na ławce jako trener, o ile Bayern wygrywa...
Felixowi życzę powodzenia na dalszej drodze trenerskiej i będę go wspominał bardzo pozytywnie... zresztą to zwolnienie wspomogło jego statystykę ostatecznie wszytkie sezony w których trenował dużynę zakończył z 2 trofeami (i nigdy nie będzie wiadomo czy i ten sezon by tak się nie zakończył) ;-)
Hitzfeld - welcome back! :D
a co potem? Mourinho? nie ma co - żyjemy w ciekawych czasach...
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Felix Magath

Postprzez Luke » 2007-01-31, 16:43

No to już nie moge sie doczekać meczu z 1 FCN zobaczmy jak nam to Ottmar poukłada wszystko, czy znajdzie jakieś magiczne ustawienie które zapewni zwycięstwa, czy będzie kontynował taktyke Magath'a i ograniczy sie do motywowania piłkarzy, qrde niech już będzie weekend, ja chce mecz :D

Tylko hhhmmm..jesli to prawda, ze Ottmar to tylko tymczasowe rozwiazanie to kto bedzie nowym trenerem Bayernu :?:

Kiedyś tam przejawiało sie nazwisko Van Gaal, nie znam go za bardzo także nie potafie nic o nim powiedzieć, niech sie ktoś wypowie kto go zna i dajcie swoje propozycje :wink:

A może Ottmar poprowadzi nas do zwyciestwa w LM jak w 2001 i zostanie :P
Ostatnio edytowano 2007-01-31, 16:51 przez Luke, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości