Felix Magath

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Felix Magath

Postprzez KoRnKage » 2007-01-31, 16:47

:D jak rano widziałem ten text na sportbild, to się uśmiechnąłęm :D oby Ottmar powrócił w wielkim stylu :D


Dzięki Felix, ale nie żałuję Twojegoodejścia, tfu dymisji :D
KoRnKage
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1523
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-05-27, 10:05
Lokalizacja: Szczytno
Online: 0s

Re: Felix Magath

Postprzez Tymek » 2007-01-31, 16:53

Dzięki Felix, nigdy nie należałeś do moich pupili, ale ten dublet robił wrażenie. Mam nadzieje że odnajdziesz się gdzieś indziej. Płakać za Tobą jednak nie będe ;)

Ottmar, ciesze sie że akurat on, i coś w kościach czuje że jak mu się uda to dłużej pooglądamy jego buźke na ławce niż pół roku. Zgodze się z Schollim, że trenera powino się już w grudniu wymienić- tylko że wtedy nikt nie chciał mnie słuchać :P

Mam nadzieje że Ottmar popatrzy w rezerwy i młodzież, naprawde zdolną. Pokieruje Poldim, i da większe pole manewru Bastianowi. Bardzo na niego licze, i stoje za nim murem. Meister będzie nasz!!
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Felix Magath

Postprzez Pietras » 2007-01-31, 16:55

Gdy zobaczyłem tą wiadomość to po prostu oniemiałem. Z wrażenia oczywiscie. Cieszę się bardzo z powrotu Hitzfelda do Bayernu. O ile w pierwszym sezonie pracy w Bayernie nie miałem zastrzeżen do Magatha, o ile w zeszłym sezonie i teraz miałem coraz więcej wątpliwości. Mam nadzieję, że Ottmar zrobi coś, co odmieni drużynę i po prostu zaczniemy grać lepiej. Ale do tego potrzebne są również wzmocnienia, i oby nasi działacze nie rzucali słów na wiatr i sypneli w lecie troszke siana na nowych zawodników :D
Obrazek
Pietras
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1172
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-09, 15:05
Lokalizacja: Częstochowa
Online: 10d 11h 8m 54s

Re: Felix Magath

Postprzez plr » 2007-01-31, 17:00

Już po doniesieniach Bildu się szeroko uśmiechałem, a po oficjalnym potwierdzeniu skakałem ze szczęścia.
Nie chodzi o to że Hitzfeld jest jakimś cudotwórcą, ale w związku ze słabą formą i sypiącym się składem wymiana Magatha, który na meczach zapada w letarg i nie umie skrytykować piłkarzy po słabej grze na Ottmara, który jest kojarzony przede wszystkim z tryumfem w CL, to dla mnie wielki zastrzyk nadziei na lepszą grę- od razu się przypomina jak wszyscy bali sie FCB.
Dlatego to dla mnie jak do tej pory najlepsza wiadomość roku.
plr
Bawarczyk
 
Posty: 28
Dołączył(a): 2006-12-09, 14:06
Online: 0s

Re: Felix Magath

Postprzez Tymek » 2007-01-31, 17:01

Patrzcie jak to jest, gdy mówiłem Felix raus, to wszyscy mnie gromili, a teraz? Wszyscy "o jak fajnie że przyszedł Ottmar, ostatnio przestawał mi pasować Magath......"
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Felix Magath

Postprzez Max » 2007-01-31, 17:13

Zdziwiła mnie ta decyzja, bardzo zdziwiła, oby przyniosła pozytywne skutki...

Dziękujemy za wszystko panie Magath.
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Felix Magath

Postprzez Luke » 2007-01-31, 17:17

Tymek napisał(a):Patrzcie jak to jest, gdy mówiłem Felix raus, to wszyscy mnie gromili, a teraz? Wszyscy "o jak fajnie że przyszedł Ottmar, ostatnio przestawał mi pasować Magath......"


No cóż, ja tez nie byłem jednym z tych "Anty Magath'owych" ale mecze z Dortmundem i Bochum zmieniły wszystko...
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Felix Magath

Postprzez killy » 2007-01-31, 17:29

no coz...calkiem mila informacja na koncowke dnia :D Felix byl dla mnie calkowicie neutralny, i szczerze powiem...sadzilem ze ewentualne zwolnienie nastapi dopiero w lecie, ale jak widac Felix nie bral przykladu z naszych"politykow" i kurczowo nie trzymal sie stolka, ...przemyslana decycja i bezproblemowa dymisja...

Danke Felix :564: ...

a co do Ottmara to nie licze odrazu na to ze w przciagu 5 kolejek odzyskamy fotel lidera...obecnie Hitzfeld powinien wmiare szybko poukladac druzyne pod spotkanie z Realem ktore w tym sezonie dla Bayernu jest najwazniejsze(IMO)...
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Felix Magath

Postprzez marta » 2007-01-31, 17:34

Już minął mi szok po tym newsie, więc mogę coś napisać. ;)
Na początek wypadałoby podziękować Magathowi za 2,5 roku pracy w Bayernie. W końcu dobycie np. dubletu nie należy do najprostszych zadań. Mimo wszystko jednak cieszę się, że Hitzfeld wrócił. Mam nadzieję, że zrobi porządek z drużyną.
no risk, no fun.
FC Bayern for life!
marta
Bawarczyk
 
Posty: 368
Wiek: 33
Dołączył(a): 2006-08-12, 16:22
Lokalizacja: gda.
Online: 0s

Re: Felix Magath

Postprzez DamKam » 2007-01-31, 17:44

Dzięki Magath za wszystko. Jakby nie było Bayern zdobył z Felixem bardzo dużo i należy mu za to szczerze podziękować. Ale czas przychodzi na każdego i na niego również właśnie nadszedł. Moim zdaniem jest to jak najbardziej słuszna decyzja. Nie miało sensu dalej się tak męczyć. Cały ten sezon to bardzo słaba postawa FCB, a ostatnie dwa spotkania przelały szalę goryczy...
A co do następcy Magatha, to szczerze mówiąc jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Przez głowę by mi nie przeszło, że jeszcze kiedyś zobaczymy Ottmara w roli trenera FCB, a tu proszę. Jaka miła niespodzianka. Tylko ciekawe czy będzie on trenerem na dłużej, czy tylko do końca sezonu. Ale to pewnie będzie zależeć w pewnym stopniu od tego, co uda mu się z nimi zrobić do końca sezonu...
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Felix Magath

Postprzez haj » 2007-01-31, 17:46

Oby tylko uwielbienie tego trenera za sukcesy w latach 1998-2004 nie przeobraziły się w złość za wyniki wiosną 2007 roku...
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Felix Magath

Postprzez H.Fei-tzu » 2007-01-31, 17:58

Cholera! Ja również zaniemówiłem czytając wiadomość o dymisji i nowym trenerze. Nie darzę wielką sympatią Magatha aczkolwiek doceniam to co zrobił dla drużyny. Ktoś w końcu musiał zareagować po tym jak drużyny zatraciła swoje możliwości już na początku bieżącego sezonu rozgrywek. Szkoda, że nie mamy większego, obszerniejszego, dokładniejszego spojrzenia na to co dzieje się w samym centrum klubu- jakie są relacje pomiędzy zarządcami, czy pomysł zdymisjonowania narastał wraz z przegranymi czy było to brane pod uwagę podczas przerwy letniej. Kto wie czy też Cesarz nie nakrzyczał na resztę coraz to mniej okazujących ambicji w wypowiedziach zarządców.
Jak siedziałem cicho to zaraz słowotok wypłynie spod moich palców :mrgreen: Jednak w euforię popadać nie należy. Zobaczymy jak to będzie z czasem.
Dziękuję Felix.
Obrazek

Metal Thrashing Mad!
Obrazek
H.Fei-tzu
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 60
Dołączył(a): 2005-12-04, 14:38
Lokalizacja: krąg popleczników
Online: 0s

Re: Felix Magath

Postprzez shadow7 » 2007-01-31, 19:21

Na pewno będzie mi go szkoda. Nie był złym trenerem, bo dublet dwa razy z rzędu piechotą nie chodzi. Drużyna ma kryzys, a Felix nie był w stanie temu od ręki zaradzić. Bayern w zeszłych sezonach grał pewnie i wszystko było gites, oprócz potyczek w LM. Nie wiem czy to wina stylu gry Bayernu, który narzucał Magath. Wiem, że był dobrym trenerem i zapisał się w mojej pamięci i historii Bayernu.

Dzięki Felix!!!
Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Re: Felix Magath

Postprzez Grzechoo » 2007-01-31, 19:36

Jasnowidz jestem jakiś, czy co?... Przed meczem z Bochum powiedziałem: "Zwycięstwo albo śmierć - dosłownie" i spełniło się - Magath poleciał. Dopiero niedawno dowiedziałem się o tej decyzji i jaka była moja reakcja? Śmiech i niedowierzanie. Już powoli przestawałem wierzyć w to, że Magath mimo wszystko przywróci drużynie świeżość, aczkolwiek nie zaprzeczam, że straciłem nadzieję. Ale cóż - trener zwolniony, potrzebna jest nowa myśl szkoleniowa. I oby się sprawdziła.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Felix Magath

Postprzez Tymek » 2007-01-31, 19:43

Grzechoo nie przesadzaj z takimi Rejtanowskimi gestami.......bo jeszcze co wiekszego wykrakasz hehe. Ale mam dobry humorek dzieki tej wiadomości
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości