Roque Santa Cruz

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Roque Santa Cruz

Postprzez Kasztan » 2005-10-30, 14:32

Poważna kontuzja napastnika Bayernu

Występujšcy w Bayernie Monachium paragwajski piłkarz Roque Santa Cruz z powodu zerwania wišzadeł krzyżowych w prawym kolanie nie zagra co najmniej przez pięć miesięcy.

24-letni napastnik kontuzji doznał podczas sobotniego meczu ligowego z FC Koeln. W najbliższych dniach reprezentant Paragwaju przejdzie w USA operację.


No nie ciekawe info.... oj ma pecha do kontuzji i znów sezon zmarnowany, pewnie Roque w koszulce Bayernu juz nie ujrzymy....
Kasztan
Bawarczyk
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:53
Online: 0s

Re: Roque Santa Cruz

Postprzez Pietras » 2005-10-30, 15:12

Jaka szkoda :(((( A właœnie zaczšł regularnie grać i co ważne strzelać bramki. Jest to kolejny gracz Bayernu który złapał takš kontuzje, niestety. To jest najgorsza kontuzja dla piłkarza, niestety znów czeka go dłuższa przerwa w grze :cry:
Obrazek
Pietras
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1172
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-09, 15:05
Lokalizacja: Częstochowa
Online: 10d 11h 8m 54s

Re: Roque Santa Cruz

Postprzez Lmollu » 2005-10-30, 15:23

Moje serce krwawi na tš wiadomoœć :cry: Dopiero co doszedł do formy i kolejny sezon powtarza się to samo- doznaje kontuzji i kończy się dla niego sezon po trzech miesišcach :cry: Trzeba mieć nadzieję, że wykuruje się bez komplikacji i jeszcze go pod koniec sezonu zobaczymy na boisku.

Roque przekonał mnie swoimi występami w tym sezonie i ja bym podpisał z nim umowę do 2009 albo 2010 roku.

Teraz zostajemy z trzema napastnikami: Makaay, Pizarro, Guerrero. W wypadku kontuzji któregoœ z nich będzie bardzo nieciekawie. Jeszcze ewentualnie w ataku grać może Karimi, możemy też grać 4-5-1, ale osamotniony Roy nie potrafi wiele zdziałać. Uważam, że w styczniu powinniœmy pozyskać jakiegoœ napastnika! I tu nasuwa się nazwisko Podolskiego. Wierzę, że działacze go sprowadzš! Gdyby udało się przedłużyć umowę z Santa Cruzem to od przyszłego sezonu mielibyœmy trzech młodych napastników: Podolskiego, Santa Cruza i Guerrero. Pozbyłbym się po tym sezonie Pizarro, bo jego kontrakt wygasa w 2007 roku i byłaby to ostatnia okazja, żeby na nim coœ zarobić.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Roque Santa Cruz

Postprzez oldzia » 2005-10-30, 16:59

No nie to jest tragiczna wiadomoœć , bo kto będzie strzelal dla nas bramki???Chybaże pomocnicy i obrońcy , bo ostatnio na naszych napastników nie ma co liczyć :/ !!! Byl przynajmniej Roqe który strzelal w miarę reguralnie a teraz !!!! Zgadzam się co do tego że trzega kupić jakiegoœ mlodego napastnika!!!! Oby byl to Podolski ;) !!!!!
Ostatnio edytowano 2005-10-30, 17:04 przez oldzia, łącznie edytowano 1 raz
oldzia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 171
Dołączył(a): 2005-06-13, 13:33
Online: 0s

Re: Roque Santa Cruz

Postprzez haj » 2005-10-30, 17:02

I jak tu dojsc do formy? Co roku powtarza sie to samo :x ten chlopak naprawde moglby byc swietnym pilkarzemi, gdybyn ie ciagle kontuzje, ktore go przesladuja...

Tak sie cieszylem ze Roque dobrze gra - odkad przyszedl do nas lubialem go i trzymnalem kciuki. Mam nadzieje ze zostanie w Bayerie bo w tym sezonie, nie tylko w barwach Bayernu ale i reprezentacji Paragwaju pokazal, ze jest wartosciowym zawodnikiem.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Roque Santa Cruz

Postprzez ILU » 2005-10-30, 18:32

Fatalnie sie stalo bo w momencie kiedy Makaay przeżywa kryzys i nie strzela bramek jak na zawołanie odrodził sie nam Roque i ponownie załapał jakaœ kontuzje. Z resztš sztab szkoleniowy wogóle nie reaguje na kolejne kontuzje KOLAN u zawodników. Coœ musi byc jednak w sposobie preferowanego treningu. Co bedzie jak Ballack albo Makaay jeszcze trafia na taki uraz ?? :(:(:(:(:(
Czy jest dobrze czy jest źle Gwiazda Południa w moim sercu znajduje się !!!
ILU
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 101
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-30, 17:54
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk
Online: 0s

Re: Roque Santa Cruz

Postprzez Lmollu » 2005-10-30, 19:06

ILU napisał(a):Z resztš sztab szkoleniowy wogóle nie reaguje na kolejne kontuzje KOLAN u zawodników. Coœ musi byc jednak w sposobie preferowanego treningu. Co bedzie jak Ballack albo Makaay jeszcze trafia na taki uraz ?? :(:(:(:(:(


1) Santa Cruz doznał kontuzji w meczu z Koeln
2) Goerlitz doznał kontuzji w meczu z Juventusem
3) Lahm doznał kontuzji na treningu, kiedy jeszcze grał w VfB Stuttgart

Także nasi nie łapiš kontuzji kolan na treningu. Natomiast trening nie ma raczej zwišzku ze zrywaniem więzadeł podczas meczu...
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Roque Santa Cruz

Postprzez Grzechoo » 2005-10-30, 19:46

Jest to naprawdę ogromna strata zwłaszcza, że Roque był ostatnio w niezłej formie, w przeciwieństwie do chociażby Roy'a. Mam nadzieję, że szybko się wyleczy i za te 5 czy 6 miesięcy znów zagra mecz.
W tym momencie wręcz konieczne jest sprowadzenie Podolskiego w zimowym okienku transferowym. Raz, że Roque ma kontuzje, Roy jest w słabej dyspozycji, a forma Pizarro jest nieustabilizowana (nawet nie wiem co sie z Guerrero dzieje :| ), a dwa, że po powrocie Santa Cruza nie wiadomo w jakiej on będzie formie. Także liczę, że zarzšd Koln dostanie oficjalnš ofertę od Bayernu, Lukas podpisze kontrakt i już zimš dołšczy do klubu.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Roque Santa Cruz

Postprzez Scholli » 2005-10-30, 19:52

ja jak dowiedziałem się o kontuzji Roque to stwiedziłem:
1. trzeba było go sprzedać latem do Herthy (owszem, może i grał ostatnio nieŸle, ale czy grał wystarczajšco dobrze żeby być w podstawowym składzie Bayernu - moim zdaniem nie, ale i tak nie ważne bo znów złapał kontuzję, która praktycznie załatwiła go na cały sezon, ja rozumiem, że należy się mu jakaœ szansa i wogóle, ale ta sytuacja trwa już kilka lat - na dobre Bayernowi to raczej nie wychodzi... :( )
2. myœlę, że w tej sytuacji przejœcie Podolskiego do Bayernu w przerwie zimowej staje się niemalże pewne (o ile nie było już takie od dłuższego czasu)...
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Roque Santa Cruz

Postprzez zborek » 2005-10-30, 20:34

Bardzo szkoda,że Roque załapal kontuzje.Do tego czasu był w ostanich meczach najlepszym napastnikiem Bayernu.Jednak mamy Guerrero i Pizarro którzy powinni go godnie zastšpić.Roque wracaj do zdrowia!!!!!!!!


Pozdro
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Roque Santa Cruz

Postprzez DamKam » 2005-10-30, 20:38

To straszna wiadomosc :( Ostatnio Roque lapal forme i wydawalo sie ze wkoncu pogra sobie w pilke... jednak pech go ciagle przesladuje :/ To straszne bo to juz nie pierwszy raz Santa Cruz doznaje tak powaznej kontuzji, ktora praktycznie wyklucza go na prawie caly sezon :!: No coz... jest mi go bardzo szkoda...
Na dodatek skomplikowala sie sytuacja z napadem :( Niech Pizza jak najszybciej lapie forme bo chyba bedzie bardzo potrzebny :!:
Wracajac do Roque ciekaw jestem jak teraz potocza sie sprawy jego kontraktu :wink: Mam nadzieje ze nic sie nie zmieni i w najblizszych latach nadal bedzie graczem FCB :!:
To bez watpienia jeden z najwiekszych pechowcow wsrod graczy FCB od kilku lat :( Moze pech wkoncu dal by mu spokoj :569:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Roque Santa Cruz

Postprzez fcbayern16 » 2005-10-30, 20:40

jednym słowem plaga kontuzjii
Lahm,Makaay,Goerlitz,a teraz Santa Cruz
ciekawe kto będzie następny :| :|
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: Roque Santa Cruz

Postprzez Max » 2005-10-30, 22:21

sweego czasu moj ulubiony zawodnik bayernu, obecnie wciaz jeden z najbardziej lubianych :/
no i kolejna kontuzja :/ :/ :/ :/ oby sie jakos podniosl po tym :/ bo na ms raczej nie pojedzie :/
ehh szkoda gadac, tylko sie denerwuje

[ Dodano: 2005-10-30, 22:23 ]
teraz by sie przydal podolski no i niepewne przedluzenie kotranktu
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Roque Santa Cruz

Postprzez haj » 2005-10-30, 22:51

2. myœlę, że w tej sytuacji przejœcie Podolskiego do Bayernu w przerwie zimowej staje się niemalże pewne (o ile nie było już takie od dłuższego czasu)...


Jak dla mnie Roque wcale nie ma mniejszego potencjalu niz Lukas, ba! smiem twierdzic nawet ze ma wiekszy, no ale na jego i nasze nieszczescie coroczne kontuzje nie pozwalaja mu w pleni choc raz rozwinac skrzydel...
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Roque Santa Cruz

Postprzez neonmsf » 2005-10-31, 09:04

Mam nadzieje ze klub mimo wszystko przedluzy z nim kontrakt :cry: bo byloby mi go szkoda jakby mial odejsc w taki sposob :cry:
neonmsf
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 252
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-12, 17:57
Lokalizacja: z łona matki
Online: 0s

Następna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości