Rozmowy o wszystkim i o niczym

Miejsce na wszelkie zabawy, posty napisane w tym dziale nie są naliczane.

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez DamKam » 2006-07-26, 09:58

Z tego co widze, założenie tego tematu było dobrym posunięciem :D Robi się coraz ciekawszy 8)
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez Piecia » 2006-07-26, 10:00

Nie warto bawić się w coś takiego, bo jest to wmawianie sobie rzeczy, których nie ma


Dokładnie. Ja osobiście nie rozumiem jak to może być przyjeźń damsko-męska. Jakoś mi sie to w czubie nie mieśći (może mam ograniczone horyzonty myślowe ;>). Co do związków to ja sie póki co w takie bajery nie bawie;]

Zadziwiające jest to, że patrząc po statusach jednego dnia pewien kolega ma "Kocham cie XXX (dowolne imie;]). Moje serce bije tylko dla Ciebie", a za dwa dni już sie z dziewczyną kłóci, za 3 dni godzi, a na wakacjach powiedzmy w górach poznaje nową panne YYY, z którą jego relacje są takie jak z tą XXX;].

I ja w tym momencie mówie po co mi to wszystko;] Co do alkoholu to trzeba pić, żeby się film nie urwał. Najlepiej usiąść obok jakiejś bardzo brzydkiej dziewczyny i kiedy ona zaczyna sie Ci podobać to znaczy że koniec melanżu, czas zawijać na baze;]


pzdr
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez haj » 2006-07-26, 10:04

Co do alkoholu to trzeba pić, żeby się film nie urwał


Czy to znaczy, że abstynencja Ci nie służy? :D

Jakoś mi sie to w czubie nie mieśći (może mam ograniczone horyzonty myślowe ;>)


Nic Ci nie jest - po prostu w 90% przypadkach zawsze jedna ze stron czuje coś więcej i jest to jak najbardziej normalne na świecie 8)

Zadziwiające jest to, że patrząc po statusach jednego dnia pewien kolega ma "Kocham cie XXX (dowolne imie;]). Moje serce bije tylko dla Ciebie", a za dwa dni już sie z dziewczyną kłóci, za 3 dni godzi, a na wakacjach powiedzmy w górach poznaje nową panne YYY, z którą jego relacje są takie jak z tą XXX;]


Wcale nie jest zadziwiające - jest to po prostu zauroczenie, a wypisywanie "Kocham Cię" służy tylko temu, żeby panienka uwierzyła, iż coś szczególnego ich łączy. Jest to bardzo niedojrzałe podejście, dlatego też mądrzejszy osobnik woli sobie odpuścić ;)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez Tymek » 2006-07-26, 15:10

A czy ja wyglądam na takiego co by w opisach miewał takie rzeczy? hehe no właśnie macie racje, i ja staram się z tym "walczyć"(nie lubię ego słowa) ,ale jak widać, i słusznie powiedział Haj oszukuje sie, co do relacji damsko-męskich sprawa jest taka, jest to możliwe pod warunkiem że obie osoby nic do siebie nie czują. Inaczej staje sie to mordęgą.....wiem o czym mówie....
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez Piecia » 2006-07-26, 16:30

Czy to znaczy, że abstynencja Ci nie służy?


No raczej nie i to od dawna ;) Szczególnie po IV ligowych meczach pewnej drużyny :D
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez upek » 2006-07-26, 16:46

haj napisał(a):Ogólnoświatowa prawda jest taka
że przyjźń chłopaka z dziewczyną jest nijaka ;)

Nie warto bawić się w coś takiego, bo jest to wmawianie sobie rzeczy, których nie ma :P

yyyy ja jestem zywym przykladem ze przyjazn damsko-meska istnieje i zareczam wam w 100% ;) zdaje sobie sprawe ze w wiekszosci przypadkow taka przyjazn to nie przyjazn ale nie mozna uogolniac :d z tym ze wyjatki potwierdzaja regule ;) ale mowie wam :!: przyjazn damsko-meska istnieje :!:
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez Piecia » 2006-07-26, 18:09

przyjazn damsko-meska istnieje


A może Ci się tylko tak wydaje? ;] Jestem ciekaw czy wiesz co na ten temat myśli ta druga osoba.
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez upek » 2006-07-26, 18:26

Piecia napisał(a):
przyjazn damsko-meska istnieje


A może Ci się tylko tak wydaje? ;] Jestem ciekaw czy wiesz co na ten temat myśli ta druga osoba.

spytasz sie jej za kilka dni jak wroci na forum :]
a teraz z innej beczki :d troche radosci w nasze serca ;)
Pudzian Band, zespół Mariusza i Krystiana Pudzianowskich, nakręcił wczoraj teledysk do piosenki "Zdobyć świat". Nasilniejszy człowiek świata uważa, że gdyby śpiewał, nie wypadłby gorzej niż Mandaryna.
Zdjęcia do klipu miały miejsce w zrujnowanej kamienicy w centrum Warszawy. "To prawdziwy dom strachów. Muszę przyznać, że się trochę »zdygałem«, jak zobaczyłem to miejsce" - powiedział Mariusz Pudzianowski.

Siłacz nie wiąże jednak swojej przyszłości z karierą muzyczną - "Na szczęście ja tu tylko robiłem za aktora. Jestem wyrozumiały w stosunku do moich kibiców, więc nie zamierzałem śpiewać. Pewnie nie wypadłbym gorzej od Pomarańczy, o przepraszam, Mandaryny, ale wychodzę z założenia, że jak już coś robić, to na wysokim poziomie".

na szczescie nie bedzie spiewal :d < uffff > i dobrze bo nie lubie goscia :lol:
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez Scholli » 2006-07-26, 22:25

haj napisał(a):Ogólnoświatowa prawda jest taka
że przyjźń chłopaka z dziewczyną jest nijaka ;)

Nie warto bawić się w coś takiego, bo jest to wmawianie sobie rzeczy, których nie ma :P
no to się grubo mylisz! :) ja i moja przyjaciółka jesteśmy tego doskonałym przykładem! znamy się od początku liceum czyli od 7 lat i jesteśmy niczym rodzeństwo - zawsze możemy na sobie polegać, myślimy to samo, mówimy to samo po prostu idealne dopasowanie, tak idealne, że aż miłosne czy seksualne sprawy wogóle nie wchodzą w grę... :) jak gdzieś jesteśmy razem i ludzie nas nie znają to biorą nas za parę i zawsze po sprostowaniu (o ile nam się chce prostować) jest coś w stylu "a tak do siebie pasujecie"... oczywiście największy problem jest zawsze w wytłumaczeniu naszym partnerom, że to tylko przyjaźń - jak dotąd jednak to się udaje (z jednym wyjątkiem, koleś kazał jej wybierać - no i popłynął ;-) )

także za każdym razem jak ktoś twierdzi, że przyjaźń damsko-męska nie istnieje z dumą wywieszam sztandar ALEŻ ISTNIEJE!! :)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez upek » 2006-07-27, 07:30

Scholli napisał(a):
haj napisał(a):Ogólnoświatowa prawda jest taka
że przyjźń chłopaka z dziewczyną jest nijaka ;)

Nie warto bawić się w coś takiego, bo jest to wmawianie sobie rzeczy, których nie ma :P
no to się grubo mylisz! :) ja i moja przyjaciółka jesteśmy tego doskonałym przykładem! znamy się od początku liceum czyli od 7 lat i jesteśmy niczym rodzeństwo - zawsze możemy na sobie polegać, myślimy to samo, mówimy to samo po prostu idealne dopasowanie, tak idealne, że aż miłosne czy seksualne sprawy wogóle nie wchodzą w grę... :) jak gdzieś jesteśmy razem i ludzie nas nie znają to biorą nas za parę i zawsze po sprostowaniu (o ile nam się chce prostować) jest coś w stylu "a tak do siebie pasujecie"... oczywiście największy problem jest zawsze w wytłumaczeniu naszym partnerom, że to tylko przyjaźń - jak dotąd jednak to się udaje (z jednym wyjątkiem, koleś kazał jej wybierać - no i popłynął ;-) )

także za każdym razem jak ktoś twierdzi, że przyjaźń damsko-męska nie istnieje z dumą wywieszam sztandar ALEŻ ISTNIEJE!! :)

hihih podpisuje sie 4 lapami bo mam identycznie ;) z tym ze nie mamy partnerow wiec nie trzeba sie tlumaczyc ;)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez Piecia » 2006-07-27, 08:17

z tym ze nie mamy partnerow wiec nie trzeba sie tlumaczyc


A partnerzy bywają zazdrośni ;) Także niektórzy muszą uważać, bo partner może nie być wyrozumiały i nie zrozumieć waszej przyjaźni (choć ja i tak twierdzę iż jesteście wyjątkami potwierdzającymi regułę).

pzdr ;)
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez upek » 2006-07-27, 08:24

Piecia napisał(a):
z tym ze nie mamy partnerow wiec nie trzeba sie tlumaczyc


A partnerzy bywają zazdrośni ;) Także niektórzy muszą uważać, bo partner może nie być wyrozumiały i nie zrozumieć waszej przyjaźni (choć ja i tak twierdzę iż jesteście wyjątkami potwierdzającymi regułę).

pzdr ;)

to juz bedzie jego sprawa< tzn partnera > ale na przykladzie Scholliego widac ze jednak sie udaje nawet majac dziewczyne/chlopaka :d
Scholli napisał(a):(z jednym wyjątkiem, koleś kazał jej wybierać - no i popłynął )

podejrzewam ze u mnie bedzie podobnie, jesli dziewczynie to sie nie spodoba kaze mi wybierac to znaczy mniej wiecej tyle ze mnie nie zna i mi nie ufa wiec "poplynie " ;)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez Adams » 2006-07-27, 09:26

podejrzewam ze u mnie bedzie podobnie, jesli dziewczynie to sie nie spodoba kaze mi wybierac to znaczy mniej wiecej tyle ze mnie nie zna i mi nie ufa wiec "poplynie "


Dokładnie tak...na szczęście nie miałem takiego czegoś i nikomu nie życzę żeby musiał wybierać ;)
Cóż, najlepiej postawić sprawę ofen w kwestii bycia razem bo inaczej trzeba się męczyć, tak jak ja to przerabiałem :/
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez :) » 2006-07-27, 09:56

Piecia napisał(a):
przyjazn damsko-meska istnieje


A może Ci się tylko tak wydaje? ;] Jestem ciekaw czy wiesz co na ten temat myśli ta druga osoba.

A ta druga osoba myśli dokładnie tak samo :wink: W 100% :wink:

Piecia napisał(a):A partnerzy bywają zazdrośni Wink Także niektórzy muszą uważać, bo partner może nie być wyrozumiały i nie zrozumieć waszej przyjaźni (choć ja i tak twierdzę iż jesteście wyjątkami potwierdzającymi regułę).


Nie poświęciłabym przyjaźni dla miłości. Przyjaciel zostanie, a "tamten ktoś"? Przyjaciela jestem pewna, jak niczego. Więc nie warto.
:)
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 127
Wiek: 35
Dołączył(a): 2006-07-02, 14:40
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Online: 0s

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Postprzez Tymek » 2006-07-27, 10:33

Przyjaźń dla miłości? To musi być straszne taki wybór ,i to i to jesdt wazne dla człowieka nie można przecież mówić co jest ważniejsze......i stawiaćjednego nad drugim.....choć moja sytuacja włąśnie zmierza do postawienia przyjaźni nad miłoscią lub na odwrót .

Pzdr
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bez licznika

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości