Smycze

Wszystko o kibicach i dla kibiców

Re: Smycze

Postprzez Adorian » 2013-07-25, 21:43

Trzeba zrobic liste do 31 lipca i zobaczy sie ile chetnych bedzie ... bo pewnie na wakacjach tez jest ktos :)
Adorian
Bawarczyk
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2013-06-19, 20:13
Lokalizacja: Gostyń Wlkp
Online: 0s

Re: Smycze

Postprzez Zari » 2013-07-25, 22:09

1. Jenifer, #1, 2, 3, 4
2. Patrick, #3
3. Zari, #3
Obrazek
Zari
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4784
Wiek: 31
Dołączył(a): 2010-06-29, 10:47
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 16h 59m 21s

Re: Smycze

Postprzez bayernman » 2013-07-27, 17:56

Witam ja bym dodał jakieś małe poprawki

wrzucam 1 stronę....

Obrazek

2 strona

Obrazek


Póżniej lub jutro dorzucę zawieszkę

Piszcie co myślicie?
Obrazek


NIGDY NA DNIE!!
ZAWSZE NA SZCZYCIE!!:)
bayernman
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 177
Wiek: 39
Dołączył(a): 2008-08-01, 09:30
Lokalizacja: GLIWICE
Online: 0s

Re: Smycze

Postprzez Motylek » 2013-07-27, 18:37

@bayernman: Niezbyt podoba mi się twój projekt smyczy. :/ .. Wątpię, że ktoś zrobi smycz z takimi szczegółami.. i w dodatku te puchary są kopiowane ze zdjęć. I ten napis czarny cholernie rzuca się w oczy.. i ta czcionka.. Niee, to zupełnie inna bajka, to się nie nadaje na smycz.:P. Bardziej podobają mi się prace Jenifer. Są ładne, dopracowane, nie są kopiowane puchary i nic nie jest " przesłodzone " czy "cholernie rzucające się w oczy.. " . Wiem to, bo to ja właśnie jej pomagałam.. :P .
Motyl
Motylek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1
Wiek: 25
Dołączył(a): 2013-07-15, 18:41
Lokalizacja: Skudzawy
Online: 0s

Re: Smycze

Postprzez Patrick » 2013-07-27, 20:23

Motylek napisał(a):@bayernman: Niezbyt podoba mi się twój projekt smyczy. :/ .. Wątpię, że ktoś zrobi smycz z takimi szczegółami.. i w dodatku te puchary są kopiowane ze zdjęć. I ten napis czarny cholernie rzuca się w oczy.. i ta czcionka.. Niee, to zupełnie inna bajka, to się nie nadaje na smycz.:P. Bardziej podobają mi się prace Jenifer. Są ładne, dopracowane, nie są kopiowane puchary i nic nie jest " przesłodzone " czy "cholernie rzucające się w oczy.. " . Wiem to, bo to ja właśnie jej pomagałam.. :P .


Zgadzam się.
Obrazek
Patrick
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 222
Dołączył(a): 2013-03-09, 23:01
Online: 0s

Re: Smycze

Postprzez Krasus » 2013-07-27, 20:33

Tylko te daty może lepiej po niemiecku albo angielsku? Albo w ogóle cyfrą (25.05.2013)? ;)
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: Smycze

Postprzez bayernman » 2013-07-27, 21:48

Motylek napisał(a):@bayernman: Niezbyt podoba mi się twój projekt smyczy. :/ .. Wątpię, że ktoś zrobi smycz z takimi szczegółami.. i w dodatku te puchary są kopiowane ze zdjęć. I ten napis czarny cholernie rzuca się w oczy.. i ta czcionka.. Niee, to zupełnie inna bajka, to się nie nadaje na smycz.:P. Bardziej podobają mi się prace Jenifer. Są ładne, dopracowane, nie są kopiowane puchary i nic nie jest " przesłodzone " czy "cholernie rzucające się w oczy.. " . Wiem to, bo to ja właśnie jej pomagałam.. :P .

rozumiem, chodziło mi też by pokazać, że w waszych projektach na tej jednej stronie jest za dużo rzeczy i że można je inaczej rozmieścić... a Mia San Mia można dać na zaczepce...

Jeśli projekty się nie zmienią to niestety nie będę chętny a tak chciałem smyczke... Ogólnie są ok tylko kilka poprawek i będzie gites... nie wyobrażam sobie że tam nie będzie herbu i godła...

Dodam też że nie chodzi mi że mój porojekt ma przejść...
Ostatnio edytowano 2013-07-27, 21:51 przez bayernman, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek


NIGDY NA DNIE!!
ZAWSZE NA SZCZYCIE!!:)
bayernman
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 177
Wiek: 39
Dołączył(a): 2008-08-01, 09:30
Lokalizacja: GLIWICE
Online: 0s

Re: Smycze

Postprzez Jenifer » 2013-07-27, 22:28

bayernman napisał(a):rozumiem, chodziło mi też by pokazać, że w waszych projektach na tej jednej stronie jest za dużo rzeczy i że można je inaczej rozmieścić... a Mia San Mia można dać na zaczepce...

Jeśli projekty się nie zmienią to niestety nie będę chętny a tak chciałem smyczke... Ogólnie są ok tylko kilka poprawek i będzie gites... nie wyobrażam sobie że tam nie będzie herbu i godła...

Dodam też że nie chodzi mi że mój porojekt ma przejść...


1. Nikt Ci nie zrobi godła Polski na smyczy, która ma góra 2,5 centymetrowej szerokości. Mi nie chcieli zrobić tatuażu Bayernu na nadgarstku (szerokość 7x7), bo mówili, że dużo szczegółów i się zleje, a w 2,5 cm się zmieszczą. Nie da rady. Te puchary zrobiłam tak, żeby było mniej szczegółów, bo smycze nie mają byc chyba 50 cm, tylko 2,5...
2. Właśnie to co Patrick pisał tyle osób chciało smycze. Ja nie mogłam się prędzej ogarnąć, bo sesję miałam
3. Krasus no w sumie, mój błąd. Wstawię napis po niemiecku.
Bayern od 02.09.1995
Schalke 04 od 2006
Zonk napisał(a):Zonk o szaliku:
pachnie mi cała altana na działce tymi perfumami żeś ich tyle nawaliła chyba całą butelke...


Ich geb mein Herz für Dich, für Bayern lebe ich, ich lass Dich nie im Stich!
Jenifer
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 158
Wiek: 33
Dołączył(a): 2012-10-02, 18:55
Lokalizacja: Toruń/Rypin
Online: 0s

Re: Smycze

Postprzez bayernman » 2013-07-27, 22:37

Jenifer napisał(a):
bayernman napisał(a):rozumiem, chodziło mi też by pokazać, że w waszych projektach na tej jednej stronie jest za dużo rzeczy i że można je inaczej rozmieścić... a Mia San Mia można dać na zaczepce...

Jeśli projekty się nie zmienią to niestety nie będę chętny a tak chciałem smyczke... Ogólnie są ok tylko kilka poprawek i będzie gites... nie wyobrażam sobie że tam nie będzie herbu i godła...

Dodam też że nie chodzi mi że mój porojekt ma przejść...


1. Nikt Ci nie zrobi godła Polski na smyczy, która ma góra 2,5 centymetrowej szerokości. Mi nie chcieli zrobić tatuażu Bayernu na nadgarstku (szerokość 7x7), bo mówili, że dużo szczegółów i się zleje, a w 2,5 cm się zmieszczą. Nie da rady. Te puchary zrobiłam tak, żeby było mniej szczegółów, bo smycze nie mają byc chyba 50 cm, tylko 2,5...
2. Właśnie to co Patrick pisał tyle osób chciało smycze. Ja nie mogłam się prędzej ogarnąć, bo sesję miałam
3. Krasus no w sumie, mój błąd. Wstawię napis po niemiecku.

co do ptk 1 to się nie zgadzam... jakoś tyle klubów ma swmycze i mają na nich swoje kluby, godło, herby miast... więc dziwną firmę trafiłaś....


Firo jeśli czytasz zrób projekt od siebie!!
Obrazek


NIGDY NA DNIE!!
ZAWSZE NA SZCZYCIE!!:)
bayernman
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 177
Wiek: 39
Dołączył(a): 2008-08-01, 09:30
Lokalizacja: GLIWICE
Online: 0s

Re: Smycze

Postprzez Jenifer » 2013-07-28, 00:12

bayernman napisał(a):Firo jeśli czytasz zrób projekt od siebie!!


Skoro nie podobają Ci się smycze, to niech je zaprojektuje PTK, bo koszulki Firo jakoś nie bardzo mi przypadły do gustu i jeśli by były tylko te dwie koszulki [czarna i czerwona] to bym, zrezygnowała z zakupu. Mi się smycze podobają, a jak się upierasz to spróbuj sobie zrobić herb Bayernu o średnicy 2 cm jak wyjdzie to się pochwal. Nie zauważyłeś, że inne kluby mogą mieć mniej skomplikowane herby. Jestem ciekawa jak wyglądałaby flaga Bawarii w środku tego kółka i ten napis FC Bayern Munchen, o ile byłoby coś widać. Co innego wydrukować na drukarce laserowej, co innego wyszyć na takim czymś małym.
Bayern od 02.09.1995
Schalke 04 od 2006
Zonk napisał(a):Zonk o szaliku:
pachnie mi cała altana na działce tymi perfumami żeś ich tyle nawaliła chyba całą butelke...


Ich geb mein Herz für Dich, für Bayern lebe ich, ich lass Dich nie im Stich!
Jenifer
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 158
Wiek: 33
Dołączył(a): 2012-10-02, 18:55
Lokalizacja: Toruń/Rypin
Online: 0s

Re: Smycze

Postprzez Yrttinen » 2013-07-28, 17:34

Hej,
Nie zamawiam smyczy, ale chciałam tylko powiedzieć, że wykonanie herbu na smyczy to nie powinien być problem. Kolega wykonywał smycze dla naszego klubu żużlowego, projekt był taki:

Obrazek
A ten mały herb, mimo że ma drobne detale, wyszedł idealnie na 2cm smyczy. Może jednak warto poszukać innej firmy. Płacilismy wtedy ok 3 złotych za sztukę
Yrttinen
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 322
Wiek: 32
Dołączył(a): 2011-01-28, 15:29
Lokalizacja: Lublin
Online: 0s

Re: Smycze

Postprzez ironlemon » 2013-09-30, 18:07

bayernman napisał(a):Witam ja bym dodał jakieś małe poprawki

wrzucam 1 stronę....

Obrazek

2 strona

Obrazek


Póżniej lub jutro dorzucę zawieszkę

Piszcie co myślicie?

Ogólnie nieźle to wygląda, ale jest jeden szczegół do poprawki - 6 kwiecień to był 2007 lat temu :p
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Smycze

Postprzez Jenifer » 2013-10-04, 19:59

ironlemon napisał(a):Ogólnie nieźle to wygląda, ale jest jeden szczegół do poprawki - 6 kwiecień to był 2007 lat temu :p

Chodzi o to kiedy wygrali, a w poprzednim sezonie Bayern zapewnił sobie patere na 6 kolejek przed końcem...
Bayern od 02.09.1995
Schalke 04 od 2006
Zonk napisał(a):Zonk o szaliku:
pachnie mi cała altana na działce tymi perfumami żeś ich tyle nawaliła chyba całą butelke...


Ich geb mein Herz für Dich, für Bayern lebe ich, ich lass Dich nie im Stich!
Jenifer
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 158
Wiek: 33
Dołączył(a): 2012-10-02, 18:55
Lokalizacja: Toruń/Rypin
Online: 0s

Poprzednia strona

Powrót do Kibice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości