Stacjonarny sklep sportowy czyli gdzie znaleźć odzież FCB?

Wszystko o kibicach i dla kibiców

Stacjonarny sklep sportowy czyli gdzie znaleźć odzież FCB?

Postprzez pantoitoi » 2013-07-02, 18:13

Witam wszystkich, nie znalazłem podobnego tematu na tym forum, więc jeśli jednak gdzieś taki jest, to wyprowadźcie mnie z błędu a w innym razie mam nadzieję, że ktoś pomoże.

Otóż rzecz się tyczy stacjonarnego sklepu stacjonarnego, w którym można trafić na odzież Bayernu Monachium, tj. koszulki, bluzy itp. W sklepach typu Decathlon, GoSport albo w stacjonarnych sklepach Adidasa niestety nie udało mi się nigdy znaleźć jakichkolwiek ciuchów Bayernu (może poza wyjątkami pojedynczych koszulek "kibicówek" za śmiesznie wysoką cenę), ale może komuś z Użytkowników sie to udało. Jeśli tak, to dajcie namiary na sklepy, w którym jest szansa trafić na odzież z logiem Bayernu. Z ciekawości miałem możliwość "sprawdzenia" kilku sklepów na terenie Warszawy, Lublina czy Kielc i niestety oprócz odzieży Realu, Chelsea czy Barcelony akurat Bayernu próżno było szukać. A możliwość przymierzenia koszulki czy bluzy przed wydaniem, powiedzmy, 200zł byłaby wskazana ;)

Z góry dzięki za pomoc, która może przyda się i innym zainteresowanym.
pantoitoi
Bawarczyk
 
Posty: 19
Wiek: 36
Dołączył(a): 2013-05-21, 14:21
Lokalizacja: Sandomierz
Online: 0s

Powrót do Kibice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości