Ciekawostki ze świata futbolu

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez scholli7 » 2016-10-21, 16:29

audia4 napisał(a):
scholli7 napisał(a):Ot taka ciekawostka na którą dziś natrafiłem w necie http://otomoto.pl/oferta/audi-rs7-pilka ... yCbZr.html


Mój znajomy miał swego czasu do sprzedania rs3 od Badstubera ;) Nawet wrzucałem tutaj link


Fajna sprawa mieć auto po Bawarczyku ;)
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez Serek_ » 2016-10-27, 08:55

http://www.bild.de/sport/fussball/borus ... .bild.html
Angielskie media podają, że ManU szuka Mkhitaryanowi nowego klubu... coś graczom BVB transfery na wyspy wychodzą bokiem.
Serek_
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5169
Wiek: 39
Dołączył(a): 2007-07-09, 15:37
Lokalizacja: Opole
Online: 15d 5h 48m 43s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez grejfrut » 2016-10-27, 10:20

Jakby na to nie patrzeć to wiele osób o tym mówiło. W Borussi mieli do niego wielką cierpliwość i długo musieli czekać na odpowiednie wynagrodzenie. Poza tym jaki jest sens zamieniać topową drużynę na upadłe United. Nie rozumiem w ogóle jego zachowania, chyba chodziło tylko o prowizję dla agenta. To samo z Pogbą - transfer totalnie dziwny.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 15h 47m 24s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez Dziadek Mróz » 2016-10-27, 21:43

Jeśli to prawda,to Mourinho upadł na głowę : D Ale mam nadzieję,że do BvB już nie wróci,bo pewnie byłoby tak jak z Sahinem i Kagawą,niegdyś gwiazdami Bundesligi,dziś ławkowiczami.
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez grejfrut » 2016-10-28, 09:49

Co się dziwić, jeżeli odchodzi się do klubu, który zarządzany jest jak niesmaczny żart, bo właśnie takie jest United. Ogólnie piłkarze odchodzący z BvB póki co kariery nie robią, a wręcz przeciwnie wracają - Goetze, Kagawa czy Sahin. No Lewemu dobrze idzie i oby Matsowi poszło :)
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 15h 47m 24s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez grejfrut » 2016-10-28, 11:22

Dlatego zastanawiało mnie to co kieruje Pogbą. Grał w Juventusie, gdzie tworzono naprawdę ciekawy projekt + bardzo silna kadra. Mówiło się o zainteresowaniu Realu czy Barcelony. A tutaj boooom, grające w LE United. Jak widać stara marka jeszcze trochę działa.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 15h 47m 24s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez Klinsmann » 2016-10-28, 13:43

grejfrut napisał(a):Dlatego zastanawiało mnie to co kieruje Pogbą. Grał w Juventusie, gdzie tworzono naprawdę ciekawy projekt + bardzo silna kadra.
Juve ma kadrę silną od paru lat a na LM jakoś się spiąć nie potrafią. Możliwe, że Pogbie się to znudziło i przestał już wierzyć w sukces tej drużyny. Ja na jego miejscu też bym uciekał z Turynu. Druga kwestia, że on tam grał wcześniej i zapewne chciał wrócić. No i nie zapominajmy, ze ten klub jest odbudowywany i może niedługo odpalić :P Niestety.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez scholli7 » 2016-10-28, 20:13

Klinsmann napisał(a):
grejfrut napisał(a):Dlatego zastanawiało mnie to co kieruje Pogbą. Grał w Juventusie, gdzie tworzono naprawdę ciekawy projekt + bardzo silna kadra.
Juve ma kadrę silną od paru lat a na LM jakoś się spiąć nie potrafią. Możliwe, że Pogbie się to znudziło i przestał już wierzyć w sukces tej drużyny. Ja na jego miejscu też bym uciekał z Turynu. Druga kwestia, że on tam grał wcześniej i zapewne chciał wrócić. No i nie zapominajmy, ze ten klub jest odbudowywany i może niedługo odpalić :P Niestety.


Tylko zobacz gdzie w ostatnim czasie jest Juve w LM ,a gdzie Man U i to już zaprzecza temu co piszesz że nie potrafią się spiąć na LM ,bo na pewno lepiej wypadają na tle tych rozgrywek w ostatnich latach jak śmieszny Manchester.Do drugiej kwestii odniosę się również z tego co wiem Pogby się pozbyli z ManU czytałem kiedyś taki artykuł że nawet jego matka chodziła z żalami do Fergusona bo chłopak płakał że nie dostaje szansy ,dlatego nie wiem czy chciał rzeczywiście tam wrócić czy zobaczył $$$$$ jak wujek Obrazek
Obrazek
Prędzej Juve zdobędzie LM niż odbudowany Manchester niedługo odpali :P
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez Klinsmann » 2016-10-28, 20:34

Juve potrafiło z żałosnej grupy nie wyjść :wink: Włoska piłka jest cienka jak sik węża. Przypomnij sobie w jakich okolicznościach doszli do finału :lol: Przy takim szczęściu jakie im sprzyjało, to i Basel kiedyś dojdzie do finału czy jakiś inny nołnejm.
Coś tam grają czasami i nie mówię że nie, ale jest to ekipa druga po sklepie która najregularniej zawodzi.
Ekipę mają zajebistą, zobaczymy jak w tym roku powalczą :P Oni mają w genach strzelić jedną i nie stracić żadnej :mrgreen: Tyle, ze to już nie działa :)
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez Dziadek Mróz » 2016-10-29, 09:26

Akurat Pogbie się nie dziwię,że odszedł z Juve - tam już kilka razy wygrał wszystko i ile można się kopać po czole z Cagliari na jakichś kurnikach przy stadionach zapełnionych w 1/3?
Pewnie jakby real zapłacił tyle ile United,to poszedłby tam.
PS:Przereklamowany piłkarz.
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez scholli7 » 2016-10-30, 22:09

Klinsmann napisał(a):Juve potrafiło z żałosnej grupy nie wyjść :wink: Włoska piłka jest cienka jak sik węża. Przypomnij sobie w jakich okolicznościach doszli do finału :lol: Przy takim szczęściu jakie im sprzyjało, to i Basel kiedyś dojdzie do finału czy jakiś inny nołnejm.
Coś tam grają czasami i nie mówię że nie, ale jest to ekipa druga po sklepie która najregularniej zawodzi.
Ekipę mają zajebistą, zobaczymy jak w tym roku powalczą :P Oni mają w genach strzelić jedną i nie stracić żadnej :mrgreen: Tyle, ze to już nie działa :)

Klinsi mnie akurat nie musisz przypominać w jakich okolicznościach doszli do Finału, bo doskonale to pamiętam - dla przypomnienia ogrywając BVB, Monaco i Real także nie czaruj mi tutaj pawiana jak to mówi Ferdek.
Pomijając już jakieś tam Twoje wymyślane na poczekaniu okoliczności to faktu, że jednak doszli do finału im nie odbierzesz kolego, a gdzie był wtedy Man U?Odpowiem Ci dla przypomnienia nie grał nawet w żadnej żałosnej grupie dlatego nawet nie mógł z niej wyjść prawda :lol: :mrgreen: :twisted: i czy Ci się to podoba czy też nie, Włosi w ostatnich sezonach lepiej się prezentują w Lidze Mistrzów niż Manchester, który ba w ogóle nie gra w tych rozgrywkach. :twisted: I co tu dużo mówić w zeszłej edycji Champions League Juve postawiło się konkretnie Bayernowi czyż nie? Także takiego stwierdzenia, żeWłoska piłka jest cieńka jak sik węża ja bym tak nie użył :P
A tak dla ścisłości Twoja Bazylea, z którą mi tu wyjechałeś z przykładem zajęła to samo miejsce w grupie co Juve 3 sezony temu i również tym samym nie wyszła z grupy :P także z całym szacunkiem do nich ale nie porównuj ich do Juve, bo równie dobrze takim tokiem myślenia możesz Legię do Sportingu zacząć porównywać. Jeszcze dużo wody upłynie do momentu kiedy Bazylea dojdzie do Finału tych rozgrywek o ile w ogóle kiedyś do niego dojdzie albo jakiś inny no name jak to napisałeś
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez Klinsmann » 2016-10-30, 23:16

Jedna jaskółka wiosny nie czyni :wink: Pamiętaj, ze doszli do finału przy pomocy kalosza, zwyczajnie przeciwnik został okradziony.
Z grupy jak dobrze pamiętam to też cudem wyszli. Dołóż do tego wyniki Romy i innych ichnich klubów i wyjdzie na moje :P Że Włosi są cieniutcy w ost. latach. Przypomnij sobie z ubiegłych lat ich kompromitację :lol:
Juve to taki drugi real sprzed 2013roku :wink: Porażki z Galatą czy jakimś innym Malmoe były i są na porządku dziennym tam u nich.

Być może to się nawet już powoli zmienia i na stałe zagoszczą w Europejskiej elicie, ale tego nie można powiedzieć po jednym udanym (przypadkowo) sezonie.

A MU nie ma co porównywać bo wszyscy wiemy przecież, że ten klubik dopiero wstaje z kolan :P A jak wstanie (oby nie) to bedzie bardzo groźny i może znowu przez długie lata być jednym z głównych faworytów. Przynajmniej takie tam mają plany.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez Dave » 2016-11-29, 13:08

Dave
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1147
Wiek: 30
Dołączył(a): 2011-07-23, 23:01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Online: 59d 14h 36m 52s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez Dziadek Mróz » 2017-01-25, 16:28

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=71442

Sprzedajne (cenzura) bez honoru i zasad.W skrócie real madryt :mrgreen:
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Postprzez pablo89 » 2017-01-25, 17:11

Dziadek Mróz napisał(a):bez honoru i zasad.W skrócie real madryt

potwierdzają to po raz kolejny!
pablo89
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 3870
Wiek: 35
Dołączył(a): 2012-08-14, 16:03
Lokalizacja: Kielce
Online: 18d 17h 34m 44s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości