Ciekawostki ze świata futbolu

O wszystkim co dzieje się w polskiej i zagranicznej piłce

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez Matifcb » 2017-10-10, 13:22

wiadomo ze rzadko dlatego zarabiaja miliony. Bo to nie tak latwo sobie dzieciaka miedzy tyczki wrzucic i odrazu barcelona puka do drzwi. Temat sie wywiazal bo rodzice niby bebe ze nagrywaja ale fakt ze to lata potrwa i kolo moze sam w wieku 15 lat powiedziec mamo tato ja czuje powolanie od Boga i mam misje jechac do Afryki lepic koscioly z gliny :D
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 16m 15s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez Matifcb » 2017-10-10, 15:08

gdybanie poprostu. Tak mozesz miec racje jak i nie miec jej w ogole. Teraz kazdy dzieciak jest wrzucany przez rodzicow na jakies smieci internetowe i to nie znaczy ze z kazdego nic nie bedzie ( czy tam z 99% jak to piszesz wyzej)
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 16m 15s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez Krasus » 2017-10-10, 15:21

rad napisał(a):A wiem to stad ze z takiej internetowej gwiazdeczki bedzie psychiczny mega mix i na 99% nie wyrosnie ktoś 'normalny' psychicznie kto na swoj sukces bedzie pracowal 20 lat.

O, ciekawe. A to skąd wiesz?

Koleżka ma z 5 lat, a już wiadomo, czy będzie dobrym czy słabym piłkarzem, że na pewno będzie piłkarzem, no i na bank będzie nienormalny.

Według mnie, to w tej sytuacji nie ten dzieciak ma nawalone pod kopułą, tylko ktoś inny. Nawet nie muszę pokazywać palcem.
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez Matifcb » 2017-10-10, 15:50

a czemu uwazacie ze starzy jego popelnili blad ? moze on to lubi ? moze chce trenowac ? ja tam ich nie bronie ale nie widze w tym nic zlego jesli go nie zmuszaja do tego. Zdrowe podejscie trzeba miec do tego co sie robi.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 16m 15s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez Krasus » 2017-10-10, 15:59

Ja akurat nie pisałem o rodzicach tego chłopaka.
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez Dziadek Mróz » 2017-10-10, 16:51

Musicie sobie uświadomić,że CZASY SIĘ ZMIENIAJĄ,a internet wśród społeczeństwa jeszcze się dobrze nie rozbujał,za x lat nie będzie babci,która by nie obsługiwała kompa i takie rzeczy będą już normą.To nie te czasy,ze jak miałeś 5 lat to łapałeś dżodżownice w kałuży,teraz siedzisz ze smartfonem i obsługujesz swoje konto na yt.Dzieci w przedszkolu grają w minecrafta itd.
Takie czasy i dywagacje jak to wpłynie na psychikę dziecka nie mają sensu.
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez SoSeductive » 2017-10-10, 18:22

Ostatnio jak siedziałem w mieście na obiedzie to stolik obok dzieciak na oko 3-4 latka oglądał na telefonie otwieranie paczek w FIFIE :mrgreen:
Danke Carlo. :567:
SoSeductive
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 899
Wiek: 30
Dołączył(a): 2010-04-28, 19:41
Online: 11d 17h 42m 8s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez scholli7 » 2017-10-11, 00:42

Jest jeszcze jeden ważny aspekt ten chłopczyk póki co bardzo się wyróżnia na tle innych dzieci, a nawet dużo starszych od siebie czyż nie?Czy wobec tego to nie jest powód do dumy dla jakiegokolwiek rodzica? On ma zaledwie 5 lat w tym momencie, jest w wieku mojego synka, ale w swoich umiejętnościach przewyższa Go i bije Go na głowę, czy też innych swoich rówieśników i to kilkakrotnie!
A odśwież sobie Jego filmy z przed 2 lat, kiedy miał zaledwie 3 i zobacz co już wtedy potrafił zrobić z piłką.Czy to nie jest talent? , czy po 2 latach nie idzie to w takim razie w tym kierunku by został w przyszłości jakimś super piłkarzem? Ba zobacz z jaką pasją i z jakim zaangażowaniem to robił i robi po 2 latach po dziś dzień i jak odbiega na tle swoich rówieśników. Dlaczego więc tym samym nie można według Ciebie rad tego w jakiś sposób uwiecznić, czy też ukierunkować dziecko, by w przyszłości robiło w życiu coś w czym już w takim wieku jest dobre, ba rzekłbym więcej świetne! Co więcej dlaczego. rodzic nie może ukierunkować swoje przecież dziecko, by robiło coś, co będzie przynosić mu w życiu raz, że satysfakcję, co będzie sprawiało Mu radość, czy też to , co będzie uwielbiało robić, a przede wszystkim to do czego jak widać gołym okiem ma talent. Powiem więcej kto jak nie rodzic potrafi zaobserwować i to najlepiej w czym Jego dziecko jest uzdolnione? A skoro jest w jakiejś dziedzinie uzdolnione nie wiem np jeśli chodzi o śpiewanie, czy też granie na jakimś instrumencie, czy może wreszcie poprostu o graniuw piłkę, to dlaczego nie pomóc Mu w tym, by to jakoś wykorzystać?
Z góry też nie możesz założyć tego, że to nie będzie za jakiś czas jakaś Nasza przyszła gwiazda, bo tego nie jesteś wstanie przewidzieć proste :wink:
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez grejfrut » 2017-10-11, 06:02

Bawi mnie to dlaczego ludzie tak bardzo ograniczają komuś wolność. Niech rodzice robią co chcą, ich sprawa - fajnie, że angażują się w rozwój dziecka, wielu rodziców da iphone i cześć, oglądaj durne filmy, które ci zjadają mózg, ale o tym nikt nie mówi, ciekawe dlaczego.

A prorokowanie w jakąkolwiek ze stron to już w ogóle jest zabawne. Człowiek od dziecka do młodego mężczyzny zmienia się tak bardzo, że wszystko może się zmienić. W każdym sporcie giną w pewnym okresie młodzi, którzy wyróżniali się za dziecka. Niektórym brakuje talentu, niektórzy zmieniają się pod wpływem zmian organizmu. Ilu to było skoczków, którzy nagle urośli i zniknęli, a przecież królowali za dziecka, życie. Ja tam życzę chłopakowi jak najlepiej, ale o czym my mówimy - na razie jakaś kariera to tylko dalekie marzenia, bo to dziecko. Poza tym przeskok od juniorów do profeski to ogromna rzecz, sami widzicie jak mało piłkarzy ją dobrze przechodzi na takim poziomie jak Bayern.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 14h 11m 30s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez Cejmi » 2017-10-11, 08:01

Dokładnie. Nie ma co wyrokować. Dzieciak niech się dobrze bawi. Może tata go wytrenuje na cyborga piłki, ale ten w wieku 17 lat może powiedzieć, że chce robić coś innego. Poza tym sport to nie tylko umiejętności, kluczowa jest psychika. Jeśli jej zabraknie to nic profesjonalnie się nie osiągnie. Jeżeli całość jest robiona z głową i nie są to chore ambicje rodziców i chęć chwalenia się przed publiką swoim synkiem to jest ok. Kluczowe by w tym wieku ten chłopczyk miał z tego radość i oby towarzyszyła mu ona jak najdłużej.
Cejmi
Bawarczyk
 
Posty: 1736
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-06-04, 17:23
Lokalizacja: Dylewo/Olsztyn
Online: 6d 12h 56m 58s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez scholli7 » 2017-10-13, 03:50

Ponoć Barca chce zmienić nazwę stadionu :
http://m.fangol.pl/view/227990/camp-nou-wkrotce-zmieni

Pojawiły się też informacje Zgodnie w hiszpańskiej stacji COPE, że system VAR zostanie wprowadzony w lidze hiszpańskiej za dwa lata i zacznie obowiązywać od sezonu 2019/2020. Organizacja International Football Association Board (tam ustala się futbolowe normy na międzynarodowym poziomie) otrzymała już całą niezbędną dokumentację ze strony władz La Ligi i hiszpańskiej federacji piłkarskiej. Wprowadzenie VAR-u nie może być jednak natychmiastowe i będzie dokonywane stopniowo. Już w tym sezonie mają się rozpocząć pierwsze testy w rozgrywkach Copa del Rey, ale na razie bez komunikacji z arbitrami.

Natomiast we Francji Szwajcarska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie domniemanej korupcji Nassera Al-Khelaifiego i Jerome Valcke'a, byłego sekretarza generalnego FIFA. Prezydent PSG jest podejrzewany o wręczanie łapówek w celu wygrania przetargów o prawa do transmisji meczów mistrzostw świata w latach 2018-2030 przez należącą do niego telewizję BEIN.
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez ironlemon » 2017-10-25, 14:26

http://www.sport.pl/koszykowka/7,64947, ... eague.html

Ciekawy artykuł. Fajnie, że ktoś objaśnił te manipulacje. Chętnie zobaczyłbym więcej takich "realnych" danych, np. dotyczących Bundesligi.
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez mancipium » 2017-10-27, 16:49

mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez Recit » 2017-10-28, 10:39

ironlemon napisał(a):http://www.sport.pl/koszykowka/7,64947,22540171,final-nba-ma-wieksza-widownie-niz-najwiekszy-hit-premier-league.html

Tu warto jeszcze wspomnieć, że najbardziej oglądany mecz Premier League w Europie, nie będzie bił rekordów w Azji i odwrotnie. Znaczenie ma bowiem różnica czasu.

Oj tam, oj tam, na fajny meczyk zdarzało mi się wstać w nocy, a finały NBA to już obowiązkowo :P
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 9h 47m 32s

Re: Ciekawostki ze świata futbolu

Postprzez ironlemon » 2017-10-28, 15:49

Recit napisał(a):
ironlemon napisał(a):http://www.sport.pl/koszykowka/7,64947,22540171,final-nba-ma-wieksza-widownie-niz-najwiekszy-hit-premier-league.html

Tu warto jeszcze wspomnieć, że najbardziej oglądany mecz Premier League w Europie, nie będzie bił rekordów w Azji i odwrotnie. Znaczenie ma bowiem różnica czasu.

Oj tam, oj tam, na fajny meczyk zdarzało mi się wstać w nocy, a finały NBA to już obowiązkowo :P

Ja wstawałem na playoffy NHL... dopóki jeszcze studiowałem. Z robotą na głowie już bym się chyba wykończył :P
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna w Polsce i na Świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości